699 ارسال در این موضوع قرار دارد

تجربه واسکازین روی گیربکس be

ایساکویی دنده ها یکم سفت جا میرفتن و اول صبح سفت تر

ایرانول ep بهتر از قبلی بود وضعش ولی حس میکردم موقع تعویض دنده دنده ها خشک(نه سفت)جا میرفتن.

پرو با لیبل ایساکو که ۷۵-۸۰ بسیار بسیار شل تر از باقی  ۷۵-۸۰ ها بود تقریبا در حد اب بود.

دنده ها نرم جا میرفتن(خیلی کم حس خشکی رو داشت)ولی از همه جا نشتی داد و کاسه نمدها همه تعویض شدن و واسکازین بعدی ریخته شد

پروفی کار gl-5 که تو تمام گزینه های ذکر شده از همه بهتر بود و تا الان بعد ۳۰ هزار هیچ مشکلی چه در سرما و در گرما نداشته

پسند شده توسط 4 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان سلام

٢٠٦ تيپ ٥ مدل ٨٣ دارم

به تازگي دور موتور ٣٠٠٠ به بالا دنده١ به ٢ بد جا ميره با صداي ناجور. تو دور موتور پايين تر مشكلي ندارم. از ٣ به ٢ هم همينطوره. واسكازين هم تازه عوض كردم كاسپين ريختم. مشكل از چيه ؟

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، optimus گفته است :

دوستان سلام

٢٠٦ تيپ ٥ مدل ٨٣ دارم

به تازگي دور موتور ٣٠٠٠ به بالا دنده١ به ٢ بد جا ميره با صداي ناجور. تو دور موتور پايين تر مشكلي ندارم. از ٣ به ٢ هم همينطوره. واسكازين هم تازه عوض كردم كاسپين ريختم. مشكل از چيه ؟

سلام اخوی.... :gol2:

کم پیدایی!!

محض اطمینان واسکازین رو تعویض کن. پروفی کار یا لیکومولی بریز! شاید مشکل بر طرف شد....

اگه مشکل حل نشد گیربکس باید باز بشه... کشویی یا برنجی

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، !Mehdi گفته است :

سلام اخوی.... :gol2:

کم پیدایی!!

محض اطمینان واسکازین رو تعویض کن. پروفی کار یا لیکومولی بریز! شاید مشکل بر طرف شد....

اگه مشکل حل نشد گیربکس باید باز بشه... کشویی یا برنجی

سلام مهدي جان مخلصم.

كم سعادتيم:hello:

واسكازين عوض ميكنم ببينم چي ميشه اميدوارم كار به تعمير گيربكس نكشه. همينجا نتيجه رو اعلام ميكنم.

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

دوستان رفتم سايت پروفي كار واسكازين 75w80 نداره. ليكومولي بريزم؟ واسكازين بهتري هم هست؟

لینک به ارسال

عزیزان واسکازین gl-5 75-90مشکلی نداره استفاده کنم ؟برند آیسین چون 80-75نتونستم پیدا کنم  اینم تو دیجی کالا دیدم

لینک به ارسال
در در 1396/06/30, 01:17:43، naser206 گفته است :

عزیزان واسکازین gl-5 75-90مشکلی نداره استفاده کنم ؟برند آیسین چون 80-75نتونستم پیدا کنم  اینم تو دیجی کالا دیدم

به هیچ وجه غیر از ۷۵-۸۰ چیز دیگه ای استفاده نکنید....

لینک به ارسال
در در 1396/06/27, 19:58:34، optimus گفته است :

سلام مهدي جان مخلصم.

كم سعادتيم:hello:

واسكازين عوض ميكنم ببينم چي ميشه اميدوارم كار به تعمير گيربكس نكشه. همينجا نتيجه رو اعلام ميكنم.

تعويض واسكازين جواب نداد. تعمير كنم يا استوك بخرم تعويض كنم؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، optimus گفته است :

تعويض واسكازين جواب نداد. تعمير كنم يا استوك بخرم تعويض كنم؟

سلام داداش اگه گیربکست دنده هاش کچل نکرده و زوزه نداره اصلا سمت تعویض نرو و تعمیرش کن صد هزینه انداختن پایین گیربکسه دویست تا سیصدم هزینه تعمیرش با لوازم چون دنده برنجی ها که شش تاست برا هر دنده یکی هر کدومش خراب باشه عوض میشه  و کشویی و بربرنگ شفتو کاسه نمدها عوض میشه خیالت چند سال راحته ولی اگه گیربکست زوزه داره و دنده هاش کچله باید سنگ بگیری  ارزش تعمیر نداره مجبوری یه استوک بندازی چهارصد پولشه صدم هزینه تعویض پونصد وای میسه ولی گیربکسهای استوک همه اروپایین و کمی ضریب دنده هاش فرق داره یه بنده خدا که خبره بود میگفت ماشینو کند میکنه بعد انداختنم بسته به شانست یا او کی هست یا مشکلات ریزو.درشتی مثل روغن دادن یا زوزه خفیف یا صدای بربرنگ شفت که وقتی درجا کار میکنه میاد رو داره بلاخره اگه تهرانی یه مغازه پنجاه ساله هست تو دروازه دولت کارش فقط گیربکسه ولی باز نمیکنه باید باز کنی گیربکستو ببری براش فقط قبلش برو پیشش ببینه اگه تعمیر شدنی باشه بهت میگه حدود قیمتو ولی اگه تعمیر شدنی نباشه بهت میگه ارزش نداره و عوض کن البته قبلش پیش یه مکانیک خوب و بادانصافم برو شاید با یه تنظیم یا تعویض سیم کلاج یا ماهک دنده هایی که بیرونن و گریسکاریشون مشکلت حل شه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ممنون آيدين عزيز از راهنماييت، زوزه خيلي كم داره، بلبرينگ شفتشم صداي خفيفي ميده. البته در كل اگه دنده يك و دو تو دور موتور ٣٠٠٠ عوض كنم مشكلي نداره و كار ميكنه ولي از اونجايي كه كمي با شتاب ميرونم عادت به اين شكل تعويض دنده ندارم. لطفا آدرس تعمير كاري كه گفتي برام پي ام كن يه سر برم پيشش. 

سپاس فراوان

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری