657 ارسال در این موضوع قرار دارد

[JUSTIFY]با سلام<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

[/JUSTIFY]

[JUSTIFY]جهت اطلاع دوستان كه سوال كرده بودن عرض كنم كه اولا ماشين رو از غريبه خريدم اما از يه كارمند كه ماشين رو توي پاركينگ خوابونده بود و حتي به خودش زحمت بيمه ثالث كردن براي سال دوم(87) رو نداده بود.عوضش سال سوم جريمش رو داده بود. ثانيا سه نفر آدم وارد فرستادم تا ماشين رو ببينند هر كدوم رفتن گفتن ماشين در حد صفره خودم هم كه آخرين نقر بودم ديدم درست ميگن.ثالثا: قبل از قولنامه كردن دوجا هم دياگ زدم گفت كيلومترش درسته و مكانيك گفت كه موتور و گيربكسش خيلي از هم مدلي هاي خودش سره و ماشا ا.. سالمه رابعا: به نقاش نشون دادم گفت هيچ جاش رنگ نشده فقط يه خال كوچيك روي گلگير سمت راننده رنگ پريدگي داشت و بغل چراغ جلو راست اندازه يه سكه 25 تومني فرورفتگي همين و همين/حالا با اين تفاسير بگيد دنده عقب ماشين چه ايرادي ميتونه داشته باشه/206 كجايي كه به دادم برسي؟

[/JUSTIFY]

با سلام،

اول یه چیزی بگم

از طریق هیچ دیاگی یا پی پی اس ای نمیتونید ببینید که کیلومتر چنده (هرچی تو ماشین نشون میده با اونی که دیاگ یا پی پی اس نشون میده یکسانه)

فقط یه کیلومتر ساز ماهر با دیدن کیلومتر میتونه بفمه که دست خورده هست یا نه

مشکل شاید از واسکازین باشه که % خیلی کمه

راستی مشکل روغن ریزی ندارید؟ (ادرس یه کسی رو براتون پی ام میکنم کارش تو همینه )

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام امیر جان

لطف می کنی آدرسش رو برای منم پی ام کنی, خیلی ممنون می شم ازت

لینک به ارسال

دوستان لطفا از گزینه جستجو استفاده کنید یا حداقل بخش ها رو چک کنین چون سرو تهش تو هر بخش چند تا دونه تاپیکه فعلا

تاپیک:

علت بد دنده جا رفتن؟؟؟

forum-f15/topic-t138.html

لینک به ارسال

پس با اين حساب و با توجه به مطالب تاپپك بالا دنده من هيچ مشكل خاصي نداره فقط به علت پايين اومدن كيفيت قطعات، بد جا ميره.درسته؟

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان

ماشين من در دنده4و5تا دور2800زوزه ميكشه واز 2800 به بالا زوزه قطع ميشه ودر دور درجا صداي تق تق ميده وقتي كه كلاچ ميگيرم صدا قطع ميشه فكر ميكردم از بلبرينگ شافت ورودي باشه دوبار تا الان گيربكس را باز كردم وبلبرينگش رو عوض كردم ولي باز خوب نشد از دوستاني كه در اين زمينه تجربه دارن خواهش ميكنم منو راهنمايي كنن. درضمن ماشينم مدل82و180000تا كاركرد داره

لینک به ارسال

سلام به همه بچه های گل انجمن

من ماشین رو آذر پارسال تحویل گرفتم از همون روز اول دنده عقبش بد جا میرفت گفتم شاید به خاطر صفر بودن اما وقتی بردمش نمایندگی بهم گفتن که همه ی 206 همین مشکل رو دارند به خاطر همین هر وقت خواستی بزنی دنده عقب باید بزنی دنده یک یکم که رفتی جلو بعد بزن دنده عقب درست می شهAha.gifAha.gif.

الان یگه حسابی داره عصبانیم میکنه این دنده عقب، حالا می خواستم ببینم این مشکل رو بقیه دوستان هم دارن؟؟؟ چیکار باید کرد تا درست بشه؟؟؟

لینک به ارسال

من ماشینم 84 دنده عقب ماشینم زیاد خوب جا نمیره اما باش کنار اومدم دیگه نمیدونم شاید واقعا مشکل همه 206 ها باشه

لینک به ارسال

سلام،

در ماشین قبلی (مزدا 323) همچین مشکلی وجود داشت و بعضی مواقع دنده عقب بد جا میرفت که با رفتن به دنده 3 و بعد دنده عقب مشکل حل میشد. در کل فکر نکنم فقط مربوط به 206 باشه.

لینک به ارسال

در کل همه ماشین ها ممکنه این مشکل رو داشته باشن

بهترین راه که کمی فنی هم هست ، اینه که اول بزارید دنده 2 بعد دنده عقب

لینک به ارسال

بله من هم این مشکل را دارم 3 بار گاهی 4 بار دنده عقب میزنم جا نمیره ... گاهی باید بزنم دنده 3 بعدش عقب . بعد جا میره ....این مشکل را اکثرا دارن....

فکر نکنم راه حل خاصی داشته باشه...ولی روی 206 خیلی بیشتر این مشکل دیده میشه تا 405 و پارس

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری