700 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

تو 206 های جدید علاوه بر پایین اومدن کیفیت قطعات واسکازین خوبی هم نمیریزن و بهتره با واسکازین esso که شاخص گرانرویش 75w80 باشه جایگزین بشه که بهترین واسکازین توصیه شده پژو هست و قیمت دو لیتریش هم 16500 تومان میباشد و روی قوطی خاکستری پلاستیکیش به صورت برجسته made in france حک شده

وحید

ممنون از راهنماییت چون من با اینکه واسکازین رو هم عوض کردن خوب خوب نشد فقط بهتر شد این بار حتما از اینی که گفتی تهیه می کنم و می ریزم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام به همه دوستان

من يه 206 تيپ دو مدل 86 دارم كه 33000 تا كار كرده؛ روي 31000 تا بود كه خريدمش.اول همه دنده هاش خوب جا ميرفت.الان چند روزه كه دنده عقبش سخت جا ميره و به نرمي اولش نيست.لطفا راهنمايي كنيد علتش چيه و بگيد چكار بايد كنم؟

لینک به ارسال
با سلام به همه دوستان

من يه 206 تيپ دو مدل 86 دارم كه 33000 تا كار كرده؛ روي 31000 تا بود كه خريدمش.اول همه دنده هاش خوب جا ميرفت.الان چند روزه كه دنده عقبش سخت جا ميره و به نرمي اولش نيست.لطفا راهنمايي كنيد علتش چيه و بگيد چكار بايد كنم؟

سعی کنین زمان جازدن دنده عقب اول یه دنده دو برین بعد بزنین دنده عقب ببینین تفاوتی میکنه یا نه

لینک به ارسال

با سلام

من هميشه اول ميزنم دنده چهار بعد از چهار ميام عقب.مشكلي نداشتم.اما ديشب براي انجام اين حركت و رفتن از چهار به عقب فشار نسبتا زيادي لازم بود كه به دسته دنده وارد كنم.حالا ميگيد اشكال از كجاست؟

لینک به ارسال
با سلام

من هميشه اول ميزنم دنده چهار بعد از چهار ميام عقب.مشكلي نداشتم.اما ديشب براي انجام اين حركت و رفتن از چهار به عقب فشار نسبتا زيادي لازم بود كه به دسته دنده وارد كنم.حالا ميگيد اشكال از كجاست؟

شاید کشویی داخل گیربکس مشکل داشته باشه به هر حال بهتره که با یه مکانیک مشورت کنین چون تا تست نشه نمیشه نظر قطعی داد.

لینک به ارسال
با سلام به همه دوستان

دوست من یه سوال؟

ماشین رو از آشنا گرفتین یا غریبه؟؟؟

کیلومترش یه کم مشکوکه!!!!

احتمال داره دستکاری شده باشه.

و همینطور گیر باکسش

لینک به ارسال
با سلام به همه دوستان

دوست من یه سوال؟

و همینطور گیر باکسش

لینک به ارسال
با سلام به همه دوستان

دوست من یه سوال؟

و همینطور گیر باکسش

لینک به ارسال

منم کاملا موافقم حسابی مشکوکه من 88 گرفتم الان 34000 تا کار کرده , مگه اینکه واقعا ماشینو خوابونده باشه مثل شوهر عمه من که 85 گرفته و 31000 بیشتر کار نکرده

لینک به ارسال

[JUSTIFY]با سلام<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

[/JUSTIFY]

[JUSTIFY]جهت اطلاع دوستان كه سوال كرده بودن عرض كنم كه اولا ماشين رو از غريبه خريدم اما از يه كارمند كه ماشين رو توي پاركينگ خوابونده بود و حتي به خودش زحمت بيمه ثالث كردن براي سال دوم(87) رو نداده بود.عوضش سال سوم جريمش رو داده بود. ثانيا سه نفر آدم وارد فرستادم تا ماشين رو ببينند هر كدوم رفتن گفتن ماشين در حد صفره خودم هم كه آخرين نقر بودم ديدم درست ميگن.ثالثا: قبل از قولنامه كردن دوجا هم دياگ زدم گفت كيلومترش درسته و مكانيك گفت كه موتور و گيربكسش خيلي از هم مدلي هاي خودش سره و ماشا ا.. سالمه رابعا: به نقاش نشون دادم گفت هيچ جاش رنگ نشده فقط يه خال كوچيك روي گلگير سمت راننده رنگ پريدگي داشت و بغل چراغ جلو راست اندازه يه سكه 25 تومني فرورفتگي همين و همين/حالا با اين تفاسير بگيد دنده عقب ماشين چه ايرادي ميتونه داشته باشه/206 كجايي كه به دادم برسي؟

[/JUSTIFY]

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری