king of roads

انتقاد از گروه مدیریت انجمن

122 ارسال در این موضوع قرار دارد

حرف شما درست اصلا یک چیزی قیمت اصلیش هزار تومان هست یکی اینجا میده 1 میلیون تومان.

قوانین بازار میگه که به هم زدن تاپیک خلاف قوانین هست.

شما داخل تاپیک میگی که چیزی که داری میدی قیمتش بالاست. قطعا فروشنده هم ساکت نمینمونه و از خودش دفاع میکنه. 2 نفر دیگه هم به جمع اضافه میشن اخر سر هم تاپیک قفل میشه چون 100% یه دعوایی صورت میگیره.

از این پس هریک از کاربران عزیز انتقادی از عملکرد یا رفتار مدیریت داره لطفا حرفش رو با مثال بیان بکنه. مثلا شما میگی اینجا پادگان نیست و اخطار ها میتونه با احترام بیشتری بیان بشه.

اگر شما بگید کجا یکی از مدیران اخطار دادن که باعث ناراحتی شما شده قطعا رسیدگی به موضوع هم راحت تر خواهد بود.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

پشت های شما رو بنده حذف کردم

دلیل این کار هم صرفا به خاطر قواین بخش بازار بود

چرا که اینجا بحث در مورد قیمت در تاپیک فروش دیگران فقط و فقط در پیغام خصوصی هست.

اینم دلیل دارد.دلیلش هم دوری و جلوگیری از هر گونه برخورد و بی احترامی هست

وگرنه هیچ کس دوست نداره جنسی رو بالا تر از قیمت واقعیش خریداری کنه .

لینک به ارسال

با سلام حرف شما درسته راجع قانون بازار که نباید به دعوا کشیده شه.و اینکه میگین هرکی هرچی دوست داره بفروشه!!باشه من این قانون رو تو قوانین ندیده بودم اما شما ممیگید حتما هست همینجا هم معذرت میخوام از همه.

لینک به ارسال

البته من یه نظری دارم دوستان به جای اینکه بعضی موضوعات به صورت عمومی مطرح بشه کسانی که نمی خواهند کاربران دیگر گران خرید کنند می تونند اطلاع بدهند از طریق پ.خ من شخصا تا به حال هنگام خرید چیزی بعضی دوستان از طریق پ.خ به من می گند که مثلا گرونه یا .....

تا حالا هم هیچ گونه بحثی نشده به هر حال بعضی کدورت ها پیش میاد و به نظر من هر دوطرف اگر بخشندگی به خرج بدند خیلی زیبا هم خواهد شد و به نظر من احتیاجی به قهر کردن کاربر gam2 نیست

امیدوارم به زودی آشتی کاربرها و مدیران دیده شود

لینک به ارسال

صلوات بفرستید بابا چیزی نشده که

باور کنید کار مدیران و همه دست اندرکاران این سایت واقعا سخت و طاقت فرساست که دائما در حال مرتب کردن پستها و ایجاد فضایی دوستانه و صمیمانه هستن تا همه با هم لحظات خوبی رو تو اینجا داشته باشیم باور کنید روزی نیست که به اینجا سر نزنم واقعا برام عادت شده و همه اینها در سایه جمع دوستانه اینجاست که در نهایت باز هم با نظارتهای دست اندرکاران اینجا فراهم شده

حق نگه دار همتون (هم عضوای سایت هم مدیرانش)

لینک به ارسال

این چه قوانینی هست؟

قانون شماره 10) چهار پست اول کاربران جدید توسط مدیران بررسی شده و در صورت تایید محتوا نمایش داده میشود لذا تا تایید پستهای اول صبور باشید. لازم به ذکر است پس از تایید چهار پست اول استفاده از تمامی امکانات انجمن و ارسال پست به صورت آزاد برای کاربر فعال خواهد شد.

بنده دنبال یک محصولی بودم که خریداری کنم ، اومدم تو سایت شما عضو شدم و یک موضوع در بازارتون ایجاد کردم ، حالا فردی می تونسته محصول مورد نظر بنده را تهیه کند و برای بنده پیام خصوصی ارسال کرده ولی من نمی تونم پیام ها را بخونم؟ چرا ؟ چون عضو تازه وارد هستم؟ چون باید چهار پست که تایید شده باشد قبلش زده باشم؟ این قانون بر چه مبنایی تعیین شده ؟ آخه بخش پیام خصوصی چه ارتباطی داره که من تازه وارد نباید دسترسی داشته باشم؟ بابا به خدا بهترین فروم ها هم چنین قوانینی ندارند!

تازه بنده ارسال هم که می کنم بعد دو روز ظاهرا کسی نیست که تایید کنه و همینطوری منتظریم که یکی از مدیران محترم تشریف فرما شوند و ارسال های ما را تایید کنند تا شاید چهار ارسال ما تایید شود و بتوانم پیام خصوصی های خودم را چک کنم!!!

قطعا این پیام هم تایید نخواهد شد ولی حداقل یکی از مدیران این اعتراض را بخونند.(من در همین دو روز آشنایی نا امید شدم از اینجا که به ظاهر یک انجمن عمومی هست ولی کاملا به پادگان شباهت دارد)

لینک به ارسال

علیک سلام

خوش اومدین

خیلی خلاصه عرض کنم که هدف انجمن در اولویت اول افزایش آگاهی دارندگان و علاقمندان به خودروی پژو 206 هست

و هیچگونه فعالیتی برای تهیه لوازم قطعات بدکی ندارد.

ایجاد بخش بازار هم بنا به درخواست دوستان بوده .

بر همین مبنا ، فردی که صرفا به دنبال خرید یا فروش قطعه هست باید فعالیتش تایید بشه که خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد گرچه انجمن و مسئولینش هیچ تعهدی در این زمینه ندارند!

لینک به ارسال

سلام.

اقا به نظر من ...این سایت الان کلی عضو داره که فک کنم شاید 5 الی 6 نفر معترضند به قوانین و .....

پس به نظر نمیرسه قوانین ایرادی داشته باشه...ما اگه قوانینی که خوندیم و سپس عضو شدیم رو تو ایجاد پست یا جواب هامون رعایت

کنیم که قطعا مشکلی پیش نمیاد....تازه بعید میدونم مدیرای این سایت ((جسارتا)) عقده رییس بازیو گیر دادن به این و اون رو داشته

باشن و یا تو عنوانشون (مثلا شورای نظارت یا مدیریت و ...) بخوان غرق بشن...چون انصافا اینجا محیط دوستانه ای داره و اکثر سوالات و مسایل دوستان بی جواب نمیمونه...

البته از مدیران سایت هم تقتاضا میکنم یکم باز تر به مسایل نگاه کنن...گاهی چند کلمه شوخی محیط رو حتی دوستانه تر از این هم میکنه....سطح شوخی ها هم اگه نرمال باشه قطعا به کسی بر نمیخوره.

در اخر هم پیشنهاد یه میتینگ رو میدم برای اشنایی بیشتر دوستان ...

لینک به ارسال

دوستان به عنوان یکی از کار بر های این انجمن من بگم که اینطوری که دوستان می گند هم سخت نیست شوخی هم وجود داره آزادی هم وجود داره و خیلی مسائل دیگر و به قول خودتون اگر در حد مناسب باشه هم ایرادی نداره ولی متاسفانه خیلی ها در حد منتاسب نیستند

و الا شما اگر دقت کنید بین قدیمی های سایت خیلی شوخی ها می شه و تا به حال مشکلی هم ایجاد نشد یعنی من شخصا تا به حال سختی ندیدم یا حالت پادگانی در اینجا ندیدم

یه مورد هم که دوستان در مورد 4 پست اول اعتراض داشتند من بگم تعداد زیادی هستند که فقط برای به هم ریختن جو سایت میاند یا ... حتی این کار باعث می شه که ورود اسپم ها در حد قابل ملاحظه ای تحت کنترل باشه

تازه مدیران خیلی لطف دارند که 90% پست های اولیه را تایید می کنند من دیدم که مثلا طرف فقط یه قیمت سوال کرده پستش تایید شده در صورت اینکه اصولا باید کاربر فعالیت مفید یا مطلب علمی خوبی ارائه بده در صورت اینکه مدیران برای شما این کار را نمی کنند و پست های شما را تایید می کنند

و به نظر من دوستان قوانین لازمه ادامه زندگیست اگر در جایی قانون نباشه زندگی منظمی وجود نداره و اینجا تمامی قانون هاش مثل سایت های دیگر است با تفاوت یکی الی 2 تا قاون که دلایلش گفته شد تازه چرا از خوبی های قانون ها نمی گید در این انجمن در قسمت بازار گذاشتن عکس از جنس اجباریست که در صورت رعایت نکرد تاپیک قفل و حذف خواهد شد در صورت اینکه در دیگر انجمن ها این اجبار وجود نداره

یا مثلا در انجمن تی تی تاپیک قرار ملاقات در اختیار شما نیست و حتی باری 90% شهر های ایران اجازه ندادند تاپیک قرار ملاقات درست بشه و اونهایی هم که بود حذف شدند و لی اینجا مدیران همچین کاری نکرده اند و اجازه ایجاد تاپیک قرار ملاقات را داده اند و خیلی مسائل دیگر

دوستان جزیی سنج نشوید کلی سنج باشید

یه مورد را هم بگم که سخت گیری مدیران در بعضی موارد خیلی خوبه چون باعث می شه انجمن جمع و جور بمونه و گرنه باعث از هم گسیختگی انجمن خواهد شد و کاربر خواهند بود که به مشکل بر می خورند

زیادی صحبت کردم امیدوارو همه چیز خوب پیش برود

لینک به ارسال

من تازه عضو این سایت شدم و از عملکرد کلی سایت راضی هستم ولی لازم است بخش جستجوی سایت به وضعیت بهتری تغییر شکل دهد و پاسخهای جستجوی مرتبطی ارائه شود به طور مثال : من نمیدانم در کجای سایت نحوه نصب و کانکشن چراغ داشبورد 206 را دیدم ولی هر چه در قسمت جستجو میگردم نمیشه پیداش کرد.

شاید اگر این بخش پاسخ بهتری بدهد با سئولات تکراری کمتری مدیران مواجه شوند.

ممنون

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری