ناصر

استرس بار چیست؟

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

145 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام. دوستان كسي از قيمتش اطلاع داره؟ با نصبش چقدر در مياد؟ مرسي.

سلام

من یه 50 تومن یه 70 تومن قیمت دارم اما هیچی از اصل بودن و مشخصات و آلیاژش نمی دونم ولی به نظرم تو همین رنج قیمتی باید باشه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
نصبش که کار خودتونه دوتا پیچ رو باز و بسته باید بکنید...happy.gif

قیمت HP اصل هم اگه دقیق یادم مونده باشه 56تومن بود واسه 206

سلام پویان جان

اگر اشتباه نکرده باشم شما قبلا برای 207 استرس بار نصب کرده بودید

نحوه رگلاژ استرس بار را اگر امکان دارد بفرمایید چون بنده هم قصد نصب دارم

با تشکر

لینک به ارسال

بله...واسه 206-207 و مزدا3 نصب کرردم رو الانم رو 3تاشون هست و اگه ماشین دیگه‌ای بگیرم رو اونم نصب میکنم!

رگلاژ خاصی نداره...شما باید پایه‌هارو محکم کنید بعد پیچهای دوسر میله رو تاجدی صفت کنید که با دست که محکم تکون میدید دیگه صدایی نده و حرکتی نکنه...یعنی حس کنی با ماشین یه تیکه شده میله و وقتی تکون میدی ماشینم تکون میخوره!!

واسه نصبش هم اول پایه‌ها رو شل میبندین پیچهاش رو سفت نمیکنی خیلی...بعد میله رو میزاری و سپس پیچهارو سفت میکنی!

ترجیحا پیچهارو متوالی سفت کنید...یعنی مثلا 10دور سمت راست بعد 10دور سمت چپ نه اینکه یکطرف رو سفت کنید تا انتها بعد برین سراغ طرف بعد

کلا چیز خاصی نیست...دو سه بار که ببندین و بازش کنید میاد دستتون

فقط دوستان ترجیحا همیشه آلن سایز پیچ میله رو همراه داشته باشین...چون تعمیرگاهها یکم نق میزنن وقتی اینو میبینن بخاطر 2تا چیپ اضافه‌تر باز کردن! همچنین واسه درآوردن باکس فیلتر هوا و همچنین دسترسی به دریچه گاز و کلا اون طرفها باید باز شه

لبه اتاقک سرکمک رو هم میتونید مثل من ببرین که خیالتون راحت شه! یعنی 2تا چاک میدین و تاش میکنین...البته دورش رو رنگی چیزی بزنید که زنگ نزنه

یا اینکه لبه رو تا کنید ولی تا کردن لبه چون مقدارش کمه ممااس میشه با میله و بعضی وقتا صدا میده...

بازم سوالی بود در حد توان در خدمتم

لینک به ارسال
بله...واسه 206-207 و مزدا3 نصب کرردم رو الانم رو 3تاشون هست و اگه ماشین دیگه‌ای بگیرم رو اونم نصب میکنم!

رگلاژ خاصی نداره...شما باید پایه‌هارو محکم کنید بعد پیچهای دوسر میله رو تاجدی صفت کنید که با دست که محکم تکون میدید دیگه صدایی نده و حرکتی نکنه...یعنی حس کنی با ماشین یه تیکه شده میله و وقتی تکون میدی ماشینم تکون میخوره!!

واسه نصبش هم اول پایه‌ها رو شل میبندین پیچهاش رو سفت نمیکنی خیلی...بعد میله رو میزاری و سپس پیچهارو سفت میکنی!

ترجیحا پیچهارو متوالی سفت کنید...یعنی مثلا 10دور سمت راست بعد 10دور سمت چپ نه اینکه یکطرف رو سفت کنید تا انتها بعد برین سراغ طرف بعد

کلا چیز خاصی نیست...دو سه بار که ببندین و بازش کنید میاد دستتون

فقط دوستان ترجیحا همیشه آلن سایز پیچ میله رو همراه داشته باشین...چون تعمیرگاهها یکم نق میزنن وقتی اینو میبینن بخاطر 2تا چیپ اضافه‌تر باز کردن! همچنین واسه درآوردن باکس فیلتر هوا و همچنین دسترسی به دریچه گاز و کلا اون طرفها باید باز شه

لبه اتاقک سرکمک رو هم میتونید مثل من ببرین که خیالتون راحت شه! یعنی 2تا چاک میدین و تاش میکنین...البته دورش رو رنگی چیزی بزنید که زنگ نزنه

یا اینکه لبه رو تا کنید ولی تا کردن لبه چون مقدارش کمه ممااس میشه با میله و بعضی وقتا صدا میده...

بازم سوالی بود در حد توان در خدمتم

سلام دوست عزیز

از مدل های HP و آلیاژهاش اطلاعی نداری؟ یا مثلا ثاتیر شکل و طراحیش ؟ میله بین دو سر کمک لوله ای باشه یا مکعبی یا لوزی وار؟

یه سوال دیگه اینکه قسمتی که بسته میشه رو سر کمک بعضی ها نیم دایره است تقریبا و بعضی ها کامل این تفاوت برای چیه؟

لینک به ارسال

با سلام، من خودم خیلی وقت بود که تصمیم خرید استرس بار داشتم و رو ماشین دوستم که 206 بود و استرس داشت امتحان کردم و اونو روندم پیچی رو که من با 206 خودم بیشتر از 50 نمیتونستم رد کنم ، با ماشین دوستم رو 80 تا رد می شدم....

مارک استرس من هم HP مدل Plus Edition هستش و مدل های مختلفی داره ولی تو ایران کم هستن....

در مورد اون دوستی هم که فرمودن موقع تصادف فشار تقسیم میشه و ممکنه هر دو طرف ماشین آسیب ببینه باید عرض کنم که بله درسته ولی فقط در مورد استرس بار های متفرقه و چینی....

استرس بار های HP حالت و خاصیت شکنندگی دارن یعنی اگه نیرو وارده بیش از حد مجاز باشه بلا فاصله از وسط میشکنه قبل از اینکه فشار به طرف دیگه ماشین برسه.... اینو تو سایت خود Hp Design هم خوندم ولی به طور عینی ندیدم...

و این رو هم اضافه کنم که برای نصب استرس بار ماشین باید در یک جای کاملا صاف وایستاده باشه و مقدار نیروی وارده به سر هر دو کمک جلو باید برابر باشه... امری بود در خدمتم...

لینک به ارسال

من که بدون استرس بار راحت با 80 تا میپیچم.فکر کنم هزینه اضافه ای باشه

لینک به ارسال

مارک hp از همه ی مارک ها بهتره .

قیمتشم تا اونجایی که من خبر دارم 70.

لینک به ارسال

این مدل فابریک 206 هست ساخت شرکت GM تایوان با آلیاژ آلومینیومی و بسته بندی شکیل ، اچ پی با این مدل قابل قیاس نیست ،

البته اون آرم آبی رنگ پژو رو خودم جدا چسبوندم nishkhand.gifnishkhand.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/nishkhand.gif' alt='URL>'>

b04260a2-f246-487e-993e-6afea9f80143.jpgbi ... f80143.jpg"><a href=http://www.3803100.com/ImageGallery1/big/b04260a2-f246-487e-993e-6afea9f80143.jpg' alt='URL>'>

9d50b173-a8dd-4848-9e2b-77ca6a9d7760.jpgbi ... 9d7760.jpg"><a href=http://www.3803100.com/ImageGallery1/big/9d50b173-a8dd-4848-9e2b-77ca6a9d7760.jpg' alt='URL>'>

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

این استرس بار تایوانی چند قیمته و از کجا میتونم تهیه کنم من ساکن بوشهر هستم ماشینم هم 1600 هستش

ممنون از پاسختون

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری