302 ارسال در این موضوع قرار دارد

بله کاسه نمدسرشافت جلو هم هست واورینگ سنسوردنده کیلومترکه اورینگ سنسوردنده کیلومترروغن ریزیش شایعتره

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

باتشکر از راهنمایی شما

[highlight=#dce1e5]اورینگ سنسوردنده کیلومتر همونی که روی گریبوکس کنار محلی که واسکازین می ریزن تو گریبوکس؟[/highlight]

------------ ادغام شده در تاریخ سه شنبه فروردین 6, 92 6:50 am ، لطفا قوانین انجمن را مطالعه کنید ------------

كسي نبودجواب بده؟

------------ ادغام شده در تاریخ سه شنبه فروردین 6, 92 7:04 am ، لطفا قوانین انجمن را مطالعه کنید ------------

[highlight=#ececec]كسي نبودجواب بده؟[/highlight]

لینک به ارسال

salam.gifsalam.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/salam.gif' alt='URL>'>

کسی میدونه چطوری میتونم کاسه نمد لیور دنده 206 تیپ 2 سفارشی رو عوض کنم.

خیلی ممنون./

لینک به ارسال

سلام

باتشکر از راهنمایی شما

[highlight=#dce1e5]اورینگ سنسوردنده کیلومتر همونی که روی گریبوکس کنار محلی که واسکازین می ریزن تو گریبوکس؟[/highlight]

------------ ادغام شده در تاریخ سه شنبه فروردین 6, 92 6:50 am ، لطفا قوانین انجمن را مطالعه کنید ------------

كسي نبودجواب بده؟

------------ ادغام شده در تاریخ سه شنبه فروردین 6, 92 7:04 am ، لطفا قوانین انجمن را مطالعه کنید ------------

[highlight=#ececec]كسي نبودجواب بده؟[/highlight]

دوستان کسی میدونه این سنسور دنده کیلومتر کجاست ؟ ظاهرا یکی از شایعترین علل روغن ریزی گیربکسه .

ممنون میشم جواب بدین.

لینک به ارسال

سنسورکیلومترپشت گیربکس رو به کابیین هست جاش خیلی بدقلق هست ولی با بازکردن سبنی به راحتی

میتونی با یه آچال Lشماره 6 درش بیاری اگراورینگ داری که عوضش کن نداشتی هم اورینگ رودربیارزیرش کمی

تفلون بپیچ ودوباره اورینگ روبزن جاوببندش وقتی جامیزنی بایدفیت باشه اگرنبودبه مقدارتفلون اضافه کن

لینک به ارسال

برای تعویض کاسه نمد دنده تا جایی که من شنیدم باید گیربکس باز بشه و این کار رو معمولا با تعویض صفحه کلاچ انجام میدن.

البته اینطوری به منم گفتن

لینک به ارسال

سنسورکیلومترپشت گیربکس رو به کابیین هست جاش خیلی بدقلق هست ولی با بازکردن سبنی به راحتی

میتونی با یه آچال Lشماره 6 درش بیاری اگراورینگ داری که عوضش کن نداشتی هم اورینگ رودربیارزیرش کمی

تفلون بپیچ ودوباره اورینگ روبزن جاوببندش وقتی جامیزنی بایدفیت باشه اگرنبودبه مقدارتفلون اضافه کن

ممنونم از پاسخ شما

اما من همچنان نتونستم پیداش کنم. zir.gifzir.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/zir.gif' alt='URL>'> با اینکه سینی رو باز کردم و از زیر ماشین کلی گشتم و همین طور از بالا و زیر فیلتر هوا

یه چیزی به ذهنم رسیده ... جوری که شنیدم انگار این سنسور در تیپ های مختلف متفاوت هستش. انگاری در تیپ پنج و تیپ سه یه زمانی این سنسور نبود و اطلاعاتش به صورت نرم افزاری محاسبه میشده! اولا میخواستم صحت این مطلب رو بدونم ،

چون یه جایی نزدیک پلوس سمت شاگرد پیدا کردم که روش یه درپوش سیاهه که سنسوری توی اون نیست .

لینک به ارسال

منم هرچي گشتم سنسور كيلومتر را پيدا نكردم.فقط يه سوكت هست كه روي خود گريباكس هست نمي دونم اون سنسور كيلومتر هست يا چيز ديگري؟

اگه كسي بتونه كمك كنه ممنون مي شم

لینک به ارسال

گریبکس کلاً دوتا سوکت داره یکی بالا که ماله دنده عقبه و دو سیمه هست یکی هم که پایین مربوط به کیلومتر سه یا چهار سیمه هست

ماشین های دارای ABS ممکنه کلا سنسور سرعت نداشته باشند چون از سنسور ABS بصورت دقیق تر سرعت گرفته میشود و اینکه نرم افزاری محاسبه میشه از اون حرفهاست !!

لینک به ارسال

سلام بر اساتید

چند روز پیش بخاطر روغن ریزی از گیربکس رفتم تعمیرگاه و طرف برام جفت کاسه نمد پلوس ها و همینطور کاسه نمد ماهک رو تعویض کرد.

اما امروز دوباره دیدم با شدت بیشتری روغن ریزی داره

دقیقا از کنار اون قسمته که میل ماهک کوتاه به پوسته گیربکس متصل شده...

بنظرتون دوباره ممکنه از کاسه نمد ماهک باشه یا جای دیگه است؟

(چون روغنم رو یک ماه قبلش عوض کرده بودم و Esso ریخته بودم، دیگه روغن رو تعویض نکرد ولی اون وسط مسطا پای شاگردش خورد به ظرف روغن و اندازه 400 سی سی ازش خالی شد و آخرشم خودش گفت عیب نداره این زیاد هم هست!!!!)

نمیدونم مشکل از کجاست و چقدر حیاتی هست که زودتر درستش کنم؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری