288 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام به همه

دوستان ماشیم من هم چند روزی هست که از زیرش 2-3 قطره روغن میریزه نمیتونم تشخیص بدم روغن موتوره یا گیربکس یا هیدرولیک البته 2 روزی هست که سنسور دیجیتال روغن 2 تا خونه کم شده با اینکه تازه 1 ماه هستش که روغن توتال 5000 ریختم یکبار هم بردم تعمیرگاه که گفت پایه فیلتر روغن و فشنگی روغن هیدرولکم هستش و عوصشون کردم ولی بازم همونطوریه

اگر کسی کمکی میتونه بکنه ممنون میشم

ماشین مدل 85 تبپ 2

این مورد اگر از اورینگ یا پایه فیلتر روغن باشه رو خودتون هم میتونین تشخیص بدین، سمت راست اگزوز(کاتالیزور) جلوی موتور یه قطعه استوانه ای مشکی هست که فیلتر روغن داخلش قرار داره

چک کنین ببینین در چه حد چربه

یا در روز و نور کامل از اون قسمت چند عکس برامون بزارین تا کمکتون کنیم

پست ها بعدا به تاپیک مربوط منتقل میشه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این هیدرولیکم داستانی شده ها...خوب ببین سطح روغن موتور کم نشده؟

واسکازینم که یه بوی خاصی میده معلومه

اگه اینا نبود حتما همین بندو بساط هیدرولیکه والا من که سر رشته ندارم ولی دوستان استادن

لینک به ارسال

سلام به همه بردم ماشین رو پیش تعمیرکار گفت از کاسه نمد روغن میده ولی گفت سینی زیر زیادی روغنی هستش اونو عوض کرد و گفت اگه بازم ریزش داشت باید گیربکس باز بشه

اگه بتونم حتما عکس میزارم

لینک به ارسال

سلام به همه بردم ماشین رو پیش تعمیرکار گفت از کاسه نمد روغن میده ولی گفت سینی زیر زیادی روغنی هستش اونو عوض کرد و گفت اگه بازم ریزش داشت باید گیربکس باز بشه

اگه بتونم حتما عکس میزارم

اولین تعمیرکاری که ماشین منو دید همین حرفو زد ولی یکی دیگشون گفت از پوسته گیر بکسه اخرشم معلوم شد هیدرولیکه

اگه باز روغن داد خودتون فیلتر هوارو باز کنید از زیرش لوله های هیدرولیک رد شده ببینید اونا روغنی شده یا نه سطح روغن هیدرولیکم چک کن که خیالت از هیدرولیک راحت باشه

متاسفانه بیشتر تعمیرکارامون تعهد به کارشون ندارن

لینک به ارسال

با سلام

دوستان چند روز پيش رفتم تعويض روغني وقتي رفتم زير ماشين ديدم از پشت گيربكس روغن ميده جايي كه ميل ماهك ميره داخل گيربكس

ماشينم گارانتي داره بنظرتون ببرم بدم درست كنن يا نه چون گيربكس بايد كاملا بياد پايين ممنون ميشم راهنماييم كنين.در ضمن مي خواستم ببينم كسي از دوستان كاسه نمد اورجينال سراغ داره

لینک به ارسال

با سلام

دوستان چند روز پيش رفتم تعويض روغني وقتي رفتم زير ماشين ديدم از پشت گيربكس روغن ميده جايي كه ميل ماهك ميره داخل گيربكس

ماشينم گارانتي داره بنظرتون ببرم بدم درست كنن يا نه چون گيربكس بايد كاملا بياد پايين ممنون ميشم راهنماييم كنين.در ضمن مي خواستم ببينم كسي از دوستان كاسه نمد اورجينال سراغ داره

روغن ریزی ازکاسه نمدپایه ورودی میل ماهک نیست بگیدبراتون سینی روبازکنه بایه آچار ال مانندشماره 6

پلومپ سنسورکیلومترکه پلاستی کی هست بازکنه واورینگش روبانمونه ضخیم تر عوض کنه

لینک به ارسال

سلام

ممنون از راهنماییتون سینی زیر ماشینو باز کردیم دقیقا از دور کاسه نمد میل ماهک روغن میده

لینک به ارسال

سلام

این کاسه نمدهای میل ماهک که فابریک میبنده کیفیتش خوب نیست و اکثرا روغن ریزی دارن

شما میتونی بری از کاسه نمد فروشی جنس خوب بگیری ببری گارانتی عوض کنن برات

لینک به ارسال

این سنسور کیلومتر کجای گیربکسه خودم میتونم ببینم واسکازین میده یا نه

لینک به ارسال

دوستان

گیربگس منم (وی 8 مدل 88) زیر باطری که یه دریچه مانند هست،روی گیر بکس.روغنی شده

البته خیلی کم ولی به هر حال کثیف کرده

چیکارش کنم؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری