332 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 8 دقیقه قبل، hamidgipsy2000 گفته است :

سینی زیر ماشین باز کن زیر شویی کن دو روز باهاش رانندگی کن منتها با احتیاط  بعد برو  رو  چاله سرویس 

عکس را دیده باشید دقیقا از همان نقطه نشتی داره.با فلش مشخص کردم/.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 15 دقیقه قبل، abs206 گفته است :

عکس را دیده باشید دقیقا از همان نقطه نشتی داره.با فلش مشخص کردم/.

بله دیدم چند وقت پیش دیدم گیربکس روغنی هست اینقدر کثیف بود تشخیص اون سخت بود بعد شستن واشر عوض کردم چند روز بعد روغنی بود این دفعه از هواکش گیربکس بود که روغن ازش خارج میشد پوسته خیس شده بود به نظرم این بهترین کاره بشوری بعد یک یا دو روز ببینی دقیقا کجا خیسه کامل چک کن تا دوباره کاری نشه

ویرایش شده در توسط hamidgipsy2000
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

نشان مکانیک دادم تا عکس  دید گفت این به احتمال زیاد از کاسه نمد لیور دنده است.اگر بتونه بدون اینکه گیربکس بیار پایین عوض می کنه وگرنه باید گیربکس پایین بیاره.

لینک به ارسال

زمان تعويض روغن گيربكس كي هست  ماشين من 61000 تا راه رفته مدل 93 تا حالا روغن گيربكس تعويض نشده  البته يه بار ديسك و صفحه نمايندگي عوض كرد يادم نيست روغن گيربكس عوض كرده بود يا نه 

لینک به ارسال

سلام دوستان

یک هفته ای هست دو روز در میان یا گاهی چند روز یه بار یه قطره روغن شفاف زیر ماشین دیده میشه

بردم نمایندگی گفت از گیربکسه صبح ماشینو بیار گیربکس باید باز بشه بعد از ظهر بیا دنبالش!

به نظر شما ببرم که اوکی کنه؟ یا این مشکل حادی نیست؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

و اینکه نمایندگی ماشینو بزارم اعتماد هست بهشون مثلا قطعات رو عوض کنم ماشینم 96 هست!

لینک به ارسال

سلام دوستان خوبم. تابستون صفحه کلاچ ماشین رو عوض کردیم و چند روز قبل که رفته بودم تعویض روغن ، دیدیم روی گیربکس روغنی بود و به نظر میرسید از درب بالایی گیربکس روغن بیرون میزنه. و تعویض روغنی گفت مکانیکا روغن زیاد میریزن و احتمالا از اونه. از زیر روغن گیربکس رو خالی کرد و در کمال تعجب دیدیم  کمتر از ۲ لیتر روغن تو گیربکس هست.! باو جود اینکه روغن گیربکس کم هم بود باز بعد از مقداری رانندگی روی گیربکس و اطراف درب اش روغنی میشه! ایراد از چیه؟ باتشکر از دوستان.

لینک به ارسال
در 37 دقیقه قبل، elnazaghili گفته است :

سلام دوستان

یک هفته ای هست دو روز در میان یا گاهی چند روز یه بار یه قطره روغن شفاف زیر ماشین دیده میشه

بردم نمایندگی گفت از گیربکسه صبح ماشینو بیار گیربکس باید باز بشه بعد از ظهر بیا دنبالش!

به نظر شما ببرم که اوکی کنه؟ یا این مشکل حادی نیست؟

در 17 دقیقه قبل، parsa zarkhord گفته است :

سلام دوستان خوبم. تابستون صفحه کلاچ ماشین رو عوض کردیم و چند روز قبل که رفته بودم تعویض روغن ، دیدیم روی گیربکس روغنی بود و به نظر میرسید از درب بالایی گیربکس روغن بیرون میزنه. و تعویض روغنی گفت مکانیکا روغن زیاد میریزن و احتمالا از اونه. از زیر روغن گیربکس رو خالی کرد و در کمال تعجب دیدیم  کمتر از ۲ لیتر روغن تو گیربکس هست.! باو جود اینکه روغن گیربکس کم هم بود باز بعد از مقداری رانندگی روی گیربکس و اطراف درب اش روغنی میشه! ایراد از چیه؟ باتشکر از دوستان.

ماشین من همین مشکل داشت  مدل ۹۶ اول چک کن ببین از کجا روغن میده   بعد مشکل بعضی وقتها از واسکازین اضافه هست  حجم واسکازین  ۱/۸ هست نه ۲ لیتر  اضافش تخلیه شد دیگه نشتی نداره

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، MAHDI.R گفته است :

ماشین من همین مشکل داشت  مدل ۹۶ اول چک کن ببین از کجا روغن میده   بعد مشکل بعضی وقتها از واسکازین اضافه هست  حجم واسکازین  ۱/۸ هست نه ۲ لیتر  اضافش تخلیه شد دیگه نشتی نداره

یعنی میگی صبر کنم ؟ فعلا نبرم نمایندگی؟ شنبه بهم نوبت دادن

چجوری باید چک کنم؟ یا اینکه پیش کی ببرم؟ نمایندگی خودش گفت از گیربکسه شنبه بیار که باز کنم اوکیش کنم واسط

و اینکه نمایندگیا معتبرن مثلا ماشینو میگه بزار یه روز بعد بیا؟ قطعاتشو عوض نکنن مثلا کهنه بزارن نو رو بردارن! والا یکی از دوستان اینجوری گفت

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، elnazaghili گفته است :

یعنی میگی صبر کنم ؟ فعلا نبرم نمایندگی؟ شنبه بهم نوبت دادن

چجوری باید چک کنم؟ یا اینکه پیش کی ببرم؟ نمایندگی خودش گفت از گیربکسه شنبه بیار که باز کنم اوکیش کنم واسط

و اینکه نمایندگیا معتبرن مثلا ماشینو میگه بزار یه روز بعد بیا؟ قطعاتشو عوض نکنن مثلا کهنه بزارن نو رو بردارن! والا یکی از دوستان اینجوری گفت

به منم گفتن باید باز بشه   زیر پوسته گیربکس با مواد موتور شور تمیز کردم   بعد پیچ سر ریز باز کردم حدود ۲۰۰ سی سی واسکازین اضاف داشت خالی شد تا الانم نشتی نداد 

مثلا چی بردارن  ؟ خواستید ببرید حداقل  نمایندگی معتبر ببرید خرابی بیشتر بار نیارن  

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری