303 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 1396/06/14, 12:27:21، qualitas گفته است :

بردم به مکانبک مورد اطمینانم نشون دادم کامل چک کرد گفت از کاسه نمد پلوس نیست. گویا از درزهای موسته گیر بکسه.. خلاصه   تمیزش کرد کاملن .. برای روز شنبه اول وقت هم کقت داد گفت این جند روز بزار بزینیم جقدر نشتی داده اگر خیلی کم بود ارزش نداره گیر بکس کامل باز بشه اما اگر زیاد بود احبارن باید کل گیر بکس رو بیاریم پایین  باز بشه گیر بکس و کاسه نمد ها کامل تعویض بشند.. فعلن موقتن تمیزش کرد تا ببینیم چقدر نشتی داره تو این دوسه روز..  حالا دوستان به نظرتون چی کار کنم جون تازه  دیسک و صفحه عوض کردم و واکسازین...  حتا اگر کم بود بگم گیربکس رو باز کنه  رفعش کنه یا واقعن ارزش نداره؟  ایا گیر بکسی که باز بشه مثل اولش میشه یا دیگه   اون گیر بکس دست نخورده اولی نمیشه؟  راهنمایی ام کنید جی کار کنم.. دقیقن جمله اش این بود که از درز های پوسته گیر بکس نشتی  داره.. حالا لگید جه ککم .. مکانیکمم ادم فوق العاده نورد اطمینانیه و میشه گفت دوست صمیمی .. ممنون میشم بگید چی کار کنم چون اگر گیر بکس باز بشه علا ه بر کل کاسه نمد ها  واسکازین هن باید عوض کنم (  هنوز سه ماه نشده الف  اصل ریختم ) .‌  بازم ممنون که راهنمایی ام میکنید.‌‌

بعد از حدود ۲۴ ساعت تمیز کردن( با مسواک و اسپری و دستمال بدون باز کردن چرخ به صورت کوماندویی  و تاجایی که دستم میرسید )  گیر بکس خوشبختانه  اصلن نشتی روغن ظاهرن نداشته... این  تصاویر رو هم الان  که چک کردم گرفتم.. حالا تا روز شنبه که برای نصب  عایق حرارتی پمپ هیدرولیک وقت گرفتم     چک میکنم ببینم نشتی ای داره یا کل این   روغن و گل شدن بدای زمان تعویض واسکازین و گند کاری  تعویض روغنی بوده که هنون موقع هم هواکش بالای کیربکس رو زد شکست که مجبور شدم عوضش کنم و البته اون زمان فقط بالای گیربکس رو تمیز کردم نه زیرش رو) از قبل بوده و اصلن نشتی درکار نبوده.  اینم تصویر    گیر بکس  ...۲۴ ساعت بعد از تمیز شدن.... تا  چند روز بعد چه پیش اید امیدوارم‌چیزی نباشه..

20170906_144006-1600x1200.jpg

20170906_150720-1600x973.jpg

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان    گیر بکس Ma5 تیپ دو ۸۸ چه کاسه نمد هایی داره دقیقن و هر کدوم چند تا( میخام بگیرم کم کم تا وقتی دیسک و صفحه عوض کردم اینا رو هم باهاش بدم عوض کنند کامل) .. مثلن کاسه نمد ماهک دنده یا نمیدونم کاسه نمد لیور ..  و چه برندی خوبه  و بهترینه و  کیفیتش خیلی خوبه تا از همون برند پیدا کنم.. ممندن میشم دقیقن راهنمایی ام کنید که چه کاسه نمدهایی برای گیربکسMa5لازمه . چه تعداد و چه برند یا برندهایی کیفیت خیلی خوبی دارند تا اروم اروم  وفتی میرم تهران تهیه کنم... خیلی خیلی سپاسگزارم  بابت راهنمایی تون (   بیشتر بای کسب اطلاعاته و البته  تو یه فرصت برای تعویضشون) . بازم ممنونم

لینک به ارسال
در در 1396/06/15, 15:20:58، qualitas گفته است :

بعد از حدود ۲۴ ساعت تمیز کردن( با مسواک و اسپری و دستمال بدون باز کردن چرخ به صورت کوماندویی  و تاجایی که دستم میرسید )  گیر بکس خوشبختانه  اصلن نشتی روغن ظاهرن نداشته... این  تصاویر رو هم الان  که چک کردم گرفتم.. حالا تا روز شنبه که برای نصب  عایق حرارتی پمپ هیدرولیک وقت گرفتم     چک میکنم ببینم نشتی ای داره یا کل این   روغن و گل شدن بدای زمان تعویض واسکازین و گند کاری  تعویض روغنی بوده که هنون موقع هم هواکش بالای کیربکس رو زد شکست که مجبور شدم عوضش کنم و البته اون زمان فقط بالای گیربکس رو تمیز کردم نه زیرش رو) از قبل بوده و اصلن نشتی درکار نبوده.  اینم تصویر    گیر بکس  ...۲۴ ساعت بعد از تمیز شدن.... تا  چند روز بعد چه پیش اید امیدوارم‌چیزی نباشه..

20170906_144006-1600x1200.jpg

20170906_150720-1600x973.jpg

پس از بررسی کامل مشخص شد     روغن ریزی در حد خیلی کم از کاسه نمد لیور دنده بوده که با تعویضش مشکل نشتی خیلی خیلی کم واسکازین  کاملن حل شد...

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری