303 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

بچه ها ،‌ چند روز پیش با موردی برخورد کردم ،‌گفتم با شما هم در میون بذارم بد نیست

یه 206 دیدم ،‌ بنده خدا گیرباکسش رو داده بود تعمیر (تیپ 2) ،‌من نمی دونم یارو چیکار کرده بود ،‌ ecu ABS + کیلومتر + ساعتش سوخته بود.

هواستون باشه ، ماشینو دست کسی که به 206 آشنایی نداره ندین.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بچه ها به دادم برسید...

ماشین مدل 90 تا الانم 10000 تا کار کرده همش خوابیده

از هفته پیش 3 شنبه دیدم زیرش روغن ریخته اندازه یه ته استکان

دقت کردم هر شب 2 3 قطره روغن میده

بردم یه جا نشون دادم گفتن از کاسه نمد میل ماهک..ولی به یه تعمیرکار گیربکس بنز نشون دادم از بالا نگاه کرد بهم نشون داد اون قسمتو گفت روغن نمیده فرستاد یه جای اشنا واسه چک

اونجا طرف اصلا زیر ماشین نرفت از کنار نگاه کرد گفت از بین 2 تا پوسته گیربکسه باید گیربکسو بشکافیم دوباره چسب بزنیمو این حرفا

موندم چیکار کنم..کمکم کنید ممنون میشم...سینی سمت راننده عقبش روغنی شده...

من رو ماشین حساسم اعصابم خورد شده و دل چرکین شدم... میتونستم میفروختم یه صفر میگرفتم

لینک به ارسال

بچه ها به دادم برسید...

بردم یه جا نشون دادم گفتن از کاسه نمد میل ماهک..ولی به یه تعمیرکار گیربکس بنز نشون دادم از بالا نگاه کرد بهم نشون داد اون قسمتو گفت روغن نمیده فرستاد یه جای اشنا واسه چک

اونجا طرف اصلا زیر ماشین نرفت از کنار نگاه کرد گفت از بین 2 تا پوسته گیربکسه باید گیربکسو بشکافیم دوباره چسب بزنیمو این حرفا

من رو ماشین حساسم اعصابم خورد شده و دل چرکین شدم... میتونستم میفروختم یه صفر میگرفتم

\

با سلام

به احتمال زیاد از کاسه نمد میل تعویض دنده هستش قیمتی حدود 4 تومن داره ولی گیربکس باید بیاد پایین.

لینک به ارسال

بچه ها به دادم برسید...

سلام

روغنش چه رنگیه ؟!

ماشین شما گارانتی نداره ؟

مطمئن هستید از گیربکسه ؟

شاید از جهبه فرمان باشه

لینک به ارسال

بچه ها به دادم برسید...

\

با سلام

به احتمال زیاد از کاسه نمد میل تعویض دنده هستش قیمتی حدود 4 تومن داره ولی گیربکس باید بیاد پایین.

سلام

اره بهم گفتن 40 تومن میگیرن که گیربکس بیاد پایین کاسه نمد عوض بشه که اگه بزارم واسه موقع تعویض دیسک و صفحه بهتره چون مشکلی واسه گیربکس ایجاد نمیکنه

لینک به ارسال

بچه ها به دادم برسید...

سلام

روغنش چه رنگیه ؟!

ماشین شما گارانتی نداره ؟

مطمئن هستید از گیربکسه ؟

شاید از جهبه فرمان باشه

سلام hi.gifhi.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/hi.gif' alt='URL>'>

بزارید قشنگ توضیح بدم چی شده البته امروز صبح ماشینو خوابوندم نمایندگی مرکزی

ماشینو شنبه هفته پیش تو پارکیتگ پارک کردم و تا 3 شنبه بهش دست نزدم

3 شنبه رفتم دانشگاه وقتی اومدم دیدم رو زمین اندازه ته استکان روغن سیاه رنگ ریخته...

یکی از همسایه ها دید گفت حتما از کارتله کارتره نمیدونم چیه ماشینه blush.gifblush.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/blush.gif' alt='URL>'>

رفت تا جمعه که بردم پیش مکانیک که گفتن از همون کاسه نمد میل ماهکه و کل خرجش 42 تومن میشه و چیزی نیست

منم یه اشتباهی کردم واسه اینکه نکنه واسکازین کم کرده باشه بردم تعویض روغنی واسم واسکازین اضافه کرد چقدرم ازش ریخت بیرون و این اقای عزیز برداشت 2 تا پارچ اب ریخت رو گیربکس که مثلا روغناش شسته بشه..که کارو خرابتر کرد...

بازم به حرف مکانیکه شک داشتم بردم پیش یه متخصص گیربکس چون بنده خدا سرش شلوغ بود مارو پاس داد یه جا دیگه که اون برادرمونم بدون اینکه بره تو چال یه حتی یه دستمال یه گیربکس بکشه گفت از بین پوسته هاشه و باید بیاری بازش کنیم چسب بزنیم..که مارو انداختن تو شک باز حتی بعضی از دوستان گقتن شاید از لوله هیدرولیکه که کلا گیج شدم

خودم رفتم گیر بکس و تمیز کردم با بنزین دیدم زیر اون کاسه نمد روغن کثیف ریخته انگار دیگه روغن ریزیش قطع شده بوده و خاک گرفته بود ولی از کنار اون درپوش واسکازین روغن میده....

اون درپوشرو تمیز کردمو با بنزین شستم باز که دیدم باز از یه جایی واسکازین نو داره میریزه رو زمین که بیخیال شدم بردم نمایندگی

روغنش که 100% مطمئنم واسکازینه چون از بوش معلومه....بله گارانتی داره ماشین...هرکی دید گفت از گیربکسه نمیدونم والا

ببخشید سرتونو درد اوردم ولی اگه امروز ماشینو تحویل بدن میام میگم چش بوده شاید کمکی به بعضی از دوستان که مشکل منو دارن بشه smile.gifsmile.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/smile.gif' alt='URL>'>

لینک به ارسال

واقعا نمیدونم چی بگم

از اولشم از شلنگ هیدرولیک روغن میداده..این همه مارو گیج کردن که از گیربکسه و واسکازینو سر رفتن واسکازینو...ای بابا

خدارو شکر نمایندگی درست کردن روغن هیدرولیکشم پر کردن...فعلا که هیچ روغنی نداده تا ببینیم چی میشه

لینک به ارسال

به سلامتی خدارو شکر که حل شد

پس دیدید در آخر هم واسکازین نبوده ؟ :دی

لینک به ارسال

به سلامتی خدارو شکر که حل شد

پس دیدید در آخر هم واسکازین نبوده ؟ :دی

سلامت باشی ایشالا تا صبح روغن نده درست شده hi.gifhi.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/hi.gif' alt='URL>'>beg.gifbeg.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/beg.gif' alt='URL>'>

من گفتم واسکازینه به خاطر دست گل اون تعویض روغنی عزیز بود که انقدر پر کرده بود و سرریز شده بود...

من روغن اولیو که میریخت چک نکرده بودم حتی فکر میکردم روغن موتوره...بعد از اینکه اون واسکازینو اضافه کرد هرچی رو زمین میریخت واسکازین بود از بو + رنگش معلوم بود شایدم قاطیش روغن هیدرولیک میریخته ولی چون گفته بودن 100% گیربکسه منم فقط واسکازینو میفهمیدم ناخالصیشو حس نمیکردم

در کل خیلی میپیچونن ادمو....اگه به این مکانیکا بود الان یه کاسه نمد عوض کرده بودم گیربکسم که اوراق شده بود اخرشم که معلوم میشد از هیدرولیکه...مواظب باشید

لینک به ارسال

سلام به همه

دوستان ماشیم من هم چند روزی هست که از زیرش 2-3 قطره روغن میریزه نمیتونم تشخیص بدم روغن موتوره یا گیربکس یا هیدرولیک البته 2 روزی هست که سنسور دیجیتال روغن 2 تا خونه کم شده با اینکه تازه 1 ماه هستش که روغن توتال 5000 ریختم یکبار هم بردم تعمیرگاه که گفت پایه فیلتر روغن و فشنگی روغن هیدرولکم هستش و عوصشون کردم ولی بازم همونطوریه

اگر کسی کمکی میتونه بکنه ممنون میشم

ماشین مدل 85 تبپ 2

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری