296 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

نشتی از زیر گیربکس، محل اتصال گیربکس به موتور مربوط به کاسه نمد میشه؟ شب که پارک میکنم تا صبح میزان نشتی حدود چند قطره هستنش.

ماشین من تیپ 2 مدل 89 هست و حدود 50000 تا راه رفته. میتونه کاسه نمد توی این میزان کارکرد خراب بشه؟

اگه کاسه نمد بخواد عوش بشه، چقدر هزینه داره و اینکه بعد از باز و بست گیربکس و تعویض کاسه نمد مشکل دیگه ای ممکنه پیش بیاد؟ تا حالا به هیچ قسمتی از موتور دست نزدم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اول باید دقیق مشخص بشه از کجا نشتی داره

ولی به احتمال قوی باید از کاسه نمد میل ماهک باشه که باید گیربکس بیاد پایین

لینک به ارسال

سلام. مشکل شما رو خیلی از 206 داران دارن. من خودمم داشتم که کسی نتونست پیدا کنه .روغن گیربکس یا واسگازین ماشین من از کناریه قطعه سرعت سنج که به گیربکس وصل بود ریزش داشت. که اونم به کمک بابا کامل سینی زیر ماشی باز کردیم و با بنزین موتور شستیم و کامل تمیز شد بعد استارت زدم دیدم از اونجاست با 20 تومن حلش کردیم.تبریز ام آخربن هزینه باز بستن گیربکس 50 تومنه که با وسایل تعویضی به 80-90 میرسه

البته الان جنس خوب کم پیدا میشه..

روغن تا زمانی که سینی باز نشه کامل معلوم نمیشه. احتمال داره در اثر گرما روغن به هر جای موتور بره. با شوستن موتور -استاندارد- راحتی معلوم میشه.

انشا الله درست میشه خودتو ناراحت نکن

لینک به ارسال

سلام

اول باید دقیق مشخص بشه از کجا نشتی داره

ولی به احتمال قوی باید از کاسه نمد میل ماهک باشه که باید گیربکس بیاد پایین

مرسی رضا جان، اگه گیربکس بیاد پایین مشکلات بعدی واسه ماشین پیش نمیاد؟ منظورم اینه که میشه مثل اولش جمع کرد؟ یا اینکه اصلا بهش دست نزنم؟

لینک به ارسال

دوست عزیز بخوای نخوای یه روز گیر بکس واسه تعویض صفحه کلاچ باید بیاد پایین. و من عوض کردم اصلا مشکلی نداشت. ببر پیش کسی که تو کارش با سلیقه باشه.معمولا از تمیزیه مغازش معلوم میشه.

لینک به ارسال

با سلام

یه مدت بود که ماشین روغن ریزی میکرد بردم نمایندگی گفت از کاسه نمد میل تعویضی هست/کسی میدونه کاسه نمد میل تعویضی چیه و چند هست؟؟

لینک به ارسال

با سلام

یه مدت بود که ماشین روغن ریزی میکرد بردم نمایندگی گفت از کاسه نمد میل تعویضی هست/کسی میدونه کاسه نمد میل تعویضی چیه و چند هست؟؟

سلام

کاسه نمد میل ماهک هستش که قیمتی نداره ولی برا تعویضش باید گیربکس بیاد پایین

لینک به ارسال

سلام

آقا رضا این کاسه نمد بدون باز شدن گیربکس به هیج صراطی مستقیم نیست کمتر از 50تومن کسی گیربکس پایین نمیاره آخه.

گیربکس کاشین منم روغن میده از همون جاشه و باید گیربکس بیاد پایین.

لینک به ارسال

سلام

نه ارسلان جان متاسفانه را دست نداره

فکر کنم کمتر از 50 هم ببرن ولی جایی که کارش خوب باشه 20 تومن بیشتر بگیره 100 برابر به سود شماس

اگه باز کردی هم همه رو عوض کن

لینک به ارسال

بسیارممنون.

همه.چیارو عوض کنم ؟اگه یه لیست بدی که عالی میشه.البته اگه گیر بیاد این لوازم چون یدونه گردگیر فرمان پیدا نکردم تو کل قطعات یدکی فروشیها حتی نمایندگی!!!!!!

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری