masoud634

تاپیک جامع اینترفیس

636 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام

میخواستم بدونم اینترفیس مارشال واسه 206 هست؟

اگه کسی داره پیغام بده؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من 206 وی 8 دارم مدل 86

تازه ضبطش رو عوض کردم و یه جی وی سی مدل 5606 خریدم

یه راهنمایی واسه اینترفیس میخواستم

یکیم اینکه من وقتی قفل مرکزی رو روشن میکنم ضبط روشن میشه

لینک به ارسال
سلام.

من ضبط پایونیر دارم. چند روز پیش رفتم و یه اینترفیس واسش انداختم ولی از اون موقع به بعد قاطی کرده.

یهو صداش قطع میشه. وقتی میخوام ولوم رو کم یا زیاد کنم یه بار که دکمش رو فشار میدم یهو تا ته کم میشه یا تا ته زیاد میشه.

کلا قاطی کرده. امروز صبح هم خاموش شد و دیگه روشن نشد.

چیکارش کنم؟

دوست عزیز من هم همین مشکل را داشتم یعنی بعد نصب ظبط قاط بود بعضی وقت ها تراک را عوض می کرد بعضی وقت ها صدا را تا اخر می چسبوند به ته و پایین هم نمی امد

مشکل من از کام 2000 خودرو بود و با تعویض اون مشکلم حل شد البته خیلی بصورت اتفاقی چون بوقم قطع شده بود مجبور شدمکام ام را عوض کنم که با اینکار اینترفیسم هم درست شد

پیش یک برق کار درست حسابی برو و بگو کامت را چکنه البته اگر سیم های اینترفیست مشکل نداشته باشند من همه چیزش را چک کردم حتی و اخر سر کام را بصورت اتفاقی عوض کردیم که درست شد موفق باشی15.gif

آقا من یه پخش 2450 پایونیر رو ماشین گذاشتم که 206 sd مدل 88 هستش و همین مشکلو با اینترفیسش دارم یعنی گاهی کار میکنه گاهی کار نمیکنه بعضی وقتا صدا رو تا آخر میبره بالا و یا پایین میاره کلاً قاطیه

در مورد این کام 2000 هم چیزی نمیدونم اگه اطلاعات بیشتری دارین بگین ببینم می شه درستش کرد اگه کام مشکل داشته باشه ماشین چه ایرادی دیگه ممکنه پیدا کنه که بشه از روی آن متوجه ایراد در کام 2000 شد؟

راستش من میخواستم اینترفیسو عوض کنم یکی دیگه بگیرم ولی حالا فکر میکنم ممکنه مشکل همون کام 2000 باشه

اگه راه حلی داره بگید ما هم مشکلمونو حل کنیم

ممنون

دوست عزیز به نظر من هم ببر بیش یک ضبط ساز حرفه ایی و ازش بخواه اینترفیست را چک کنه یا اینکه با یک نمونه از مال خودش عوض کنه بینه همین طوریه یا نه اگر درست شد که عالی در غیر اینصورت به احتمال خیلی زیال مشکل از کام 2000 هستش و یک کیت سبز رنک مربوط به این قسمت هستش که ممکن خراب یا کثیف شده باشه باید بیش یک برق کار حرفه ایی که کارش الکترونیک 206 باشه بری و بگی برات کامت را باز کنه و مداراش را برات چک کنه

من که نابود شدم تا مشکلم حل شد امیدوارم برای شما راحت مشکلت حل شه

لینک به ارسال

سلام به همه دوستان

اگر ممکن است براي من آدرس محلي که اينترفيس و پخش را برايتان نصب کرده ارسال کنيد

پخش من قبلا" سرقت شده و الان يک آلپاين قديمي دارم که USB ندارد

در جستجوي پخشي هستم که

با LCD Display Type B بهترين عملکرد و سازگاري را داشته باشد

کنترل روي فرمان (اينترفيس) آن کار کند

يو اس بي داشته باشد

پنل جلو قابل جدا شدن باشد (ضد سرقت)

ممنون

---

سلام

از alireza1200 خواهشمندم آدرس اون نصاب رو براي من بفرسته به Soleyman@gmail.com ممنون

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان من یه پخش پایونیر 5050ub دارم رو تیپ 2 مدل 84 که پخش خودش کاست بوده می خواستم ببینم روی این مدل می تونم اینترفیس راه بندازم اصلا بهش می خوره و اگر میشه بگین که باید چکار کنم و چی بخرم براش مرسی

لینک به ارسال

نه مهرداد جان اینترفیس به 5050 نمیخوره من داشتم تست کردم

لینک به ارسال

سلام به همگی

ضبط پایونیر دارم 7150 روی 206 قبلیم که مدل 88 بود کیت اینترفیس گرفتیم خیلی راحت کار میکرد اما الان ماشینم رو عوض کردم مدل 91 گرفتیم اینترفیس کار نمیکنه یکی میگه کیتش اومده یکی میگه نیومده یکی میگه هستش قیمت میده 17 18 تومن یکی دیگه میگه 87 تومن!!!

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.

لینک به ارسال

سلام

اینترفیس Pioneer Premier DEH-580 MP قیمتش چنده و اینکه اصلا هست یا نه ؟

از کجا باید تهیه کنم ( ساکن تهرانم ) و اینکه با دسته فرمون و دیسپلی مشکلی داره یا نه ؟

لینک به ارسال

سلام

کسی میتونه به من کمک کنه واسه این 7016 اینترفیس نصب کنم که کنترل روی فرمونم راه بیفته!؟

یکی گرفتم کلا کنترلش تعطیله

لینک به ارسال
salam.gifکسی می دونه چرا Pioneer 7150 من، وقتی چراغ ماشین رو روشن می کنم چراغ دکمه هاش روشن نمیشن؟ اینترفیس دارم و کنترل فرمون هم راحت کار می کنه. یادمه وقتی همین 7150 رو پرایدم بود، وقتی خود پخش خاموش بود، با روشن شدن چراغ های صفحه کیلومتر، چراغ دکمه های پخش هم روشن می شدن. ولی الآن با 206 این اتفاق نمی افته. Komak.gif میشه حلش کرد؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری