masoud634

تاپیک جامع اینترفیس

661 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام.

من ضبط پایونیر دارم. چند روز پیش رفتم و یه اینترفیس واسش انداختم ولی از اون موقع به بعد قاطی کرده.

یهو صداش قطع میشه. وقتی میخوام ولوم رو کم یا زیاد کنم یه بار که دکمش رو فشار میدم یهو تا ته کم میشه یا تا ته زیاد میشه.

کلا قاطی کرده. امروز صبح هم خاموش شد و دیگه روشن نشد.

چیکارش کنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

یه pioneer 5050 ub دارم رو یه تیپ 2

1. آیا با اینترفیس میشه دسته کنترل روش فعال کرد ؟

2. وقتی خاموش روشن میکنم آهنگ برمیگرده از اول usb در صورتی که رو ماشین قبلی اینطور نبود ؟؟

لینک به ارسال
با سلام

یه pioneer 5050 ub دارم رو یه تیپ 2

1. آیا با اینترفیس میشه دسته کنترل روش فعال کرد ؟

2. وقتی خاموش روشن میکنم آهنگ برمیگرده از اول usb در صورتی که رو ماشین قبلی اینطور نبود ؟؟

1. بله؛ اینترفیس سازگار با دستگاهتون رو تهیه کنید.

2. جای سیم زرد و قرمز رو عوض کنید.

لینک به ارسال

ایده جالبی دارم برای کسانی که میخوان پخش مدل هابی پایونرروی 206 استفاده کنند

پخشهای پایونر همهشون یه اینترفیس بیسیم (فرمونی)میخورن قبلا روپرایدداشتم

فکرکنم خیلی راحت بشه کیت این اینترفیس رودرآوردوبه سیمهای اینترفیس فابریک 206 وصل کرد

ودقیقا همون کلیدهاروکه اینترفیس 206 داره اینترفیس 206 هم داره اینترفیس پایونردارم بعدابه دوستان خبر میدم که میشه یانه

لینک به ارسال
سلام.

من ضبط پایونیر دارم. چند روز پیش رفتم و یه اینترفیس واسش انداختم ولی از اون موقع به بعد قاطی کرده.

یهو صداش قطع میشه. وقتی میخوام ولوم رو کم یا زیاد کنم یه بار که دکمش رو فشار میدم یهو تا ته کم میشه یا تا ته زیاد میشه.

چیکارش کنم؟

دوست عزیز من هم همین مشکل را داشتم یعنی بعد نصب ظبط قاط بود بعضی وقت ها تراک را عوض می کرد بعضی وقت ها صدا را تا اخر می چسبوند به ته و پایین هم نمی امد

مشکل من از کام 2000 خودرو بود و با تعویض اون مشکلم حل شد البته خیلی بصورت اتفاقی چون بوقم قطع شده بود مجبور شدمکام ام را عوض کنم که با اینکار اینترفیسم هم درست شد

پیش یک برق کار درست حسابی برو و بگو کامت را چکنه البته اگر سیم های اینترفیست مشکل نداشته باشند من همه چیزش را چک کردم حتی و اخر سر کام را بصورت اتفاقی عوض کردیم که درست شد موفق باشی15.gif

لینک به ارسال

سلام

میخواستم بدونم پایونیر 735av اگر نصب کنم میشه کنترل زیر فرمون رو فعال کرد؟

مرسی

لینک به ارسال

salam.gifسوکتش به این راحتی ها گیر نمیاد.

شما باید یه ماشین دقیقا هم مدل و هم تیپ ماشین خودت پیدا کنی، پخشش رو باز کنی و از سیم هاش عکس بندازی (آخه رنگ سیم ها همیشه یکجور نیستند و هی عوض می شن). بعد عکس ها رو برمی داری میری پیش یه نصاب میدی از روی همون رنگها برات نصب می کنه. اگر هم خواستی به من زنگ بزن(09*******) تا آدرس کسی که برام این کار رو انجام داد بهت بدم. منم که ماشینو گرفتم، سوکت اینترفیس نداشت. آخه آقا دزده سیستم صاحب قبلی رو کنده بود و برده بود. سوکتم با خودش برده بود.

پیغام مدیریت:گذاشتن شماره تلفن درتایپکهای عمومی خلاف قوانین است لطفارعایت کنبد

لینک به ارسال
salam.gifدوستانی گه service box د ارن میتونن نقشه اینترفیس و سیم کشی های پخش فابریک 206 رو برام بزارن ممنون میشم واقعا

لینک به ارسال

سلام به دوستان عزيزم. لطفا كمكم كنين. من يه پايونيير sd 5250 رو 206 مدل 88 دارم اينترفيسي هست كه باهاش بتونم كنترل فرمون رو راه بندازم؟ مون ميشم نظر بدين.

لینک به ارسال
سلام.

چیکارش کنم؟

دوست عزیز من هم همین مشکل را داشتم یعنی بعد نصب ظبط قاط بود بعضی وقت ها تراک را عوض می کرد بعضی وقت ها صدا را تا اخر می چسبوند به ته و پایین هم نمی امد

مشکل من از کام 2000 خودرو بود و با تعویض اون مشکلم حل شد البته خیلی بصورت اتفاقی چون بوقم قطع شده بود مجبور شدمکام ام را عوض کنم که با اینکار اینترفیسم هم درست شد

پیش یک برق کار درست حسابی برو و بگو کامت را چکنه البته اگر سیم های اینترفیست مشکل نداشته باشند من همه چیزش را چک کردم حتی و اخر سر کام را بصورت اتفاقی عوض کردیم که درست شد موفق باشی15.gif

آقا من یه پخش 2450 پایونیر رو ماشین گذاشتم که 206 sd مدل 88 هستش و همین مشکلو با اینترفیسش دارم یعنی گاهی کار میکنه گاهی کار نمیکنه بعضی وقتا صدا رو تا آخر میبره بالا و یا پایین میاره کلاً قاطیه

در مورد این کام 2000 هم چیزی نمیدونم اگه اطلاعات بیشتری دارین بگین ببینم می شه درستش کرد اگه کام مشکل داشته باشه ماشین چه ایرادی دیگه ممکنه پیدا کنه که بشه از روی آن متوجه ایراد در کام 2000 شد؟

راستش من میخواستم اینترفیسو عوض کنم یکی دیگه بگیرم ولی حالا فکر میکنم ممکنه مشکل همون کام 2000 باشه

اگه راه حلی داره بگید ما هم مشکلمونو حل کنیم

ممنون

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری