masoud634

تاپیک جامع اینترفیس

688 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام بچه ها من يك 206 مدل 84 به تازگي خريدم يك ضبط پايونير مدل5350 براش خريدم پيش نصاب رفتم ضبط را برام نصب كرد خواست اينترفيس بزنه گفت سوكت اصلي برق ضبط را بريدن و چون سوكتش نيست اينترفيس بهش نمي خوره مي شه بگيد سوكت برق ضبط چه شكلي است يا از كجا مي شه گيرش بيارم اگر كسي عكسي چيزي از اون داره مي شه در اختيار من هم قرار بديد ما هم از اين اينترفيس بهره ببريم ممنون از راهنمايتان

علیرضا جان اون سوکت اصلی رو احتمالاً باید بتونید تو پاساژ امجد یا توکل در خیابان جمهوری پیدا کنید. شاید هم نمایندگی های ایساکو داشته باشند .

ولی در بدترین حالت اگه پیدا نکردید . بازم میشه اینترفیس رو وصل کرد و نصاب محترم یا ناشی بودن یا تنبلی کردن که براتون نصب کنن.

البته کار درست این هست که سوکتی وصل بشه و به سیم کشی دست نخوره ولی برای شما که متاسفانه اینکارو کردن ، اگه سوکت پیدا نکردید . باید سیم های اینترفیس رو هم بچینید و به ترتیب از روی رنگ ها و دفترچه راهنمای ضبط فابریک 206 و ضبط پایونیر میتونید نصبش کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یه وقت نخندین به من....من اطلاعات ضبطی کم دارم...توو خط سیستم صوتی حرفه نرفتم...و زیاد هم علاقه ندارم...فقط در حد ضبط معمولی با 4تا باند معمولی که خود 206 همشو داره راضیم...و بیشتر خوشم نمیاد...اما توو فنی و بدنه بد نیستم...هیچ چیز ماشینمو تا حالا پیشه هیچ مکانیک نبردم....یا خودم...یا اگه خیلی پیچیده و حرفه ای و تخصصی باشه میدم دسه داداش بزرگم

خلاصه نخندین....ندونستن عیب نیست...ندونستن و نپرسیدن عیبه

پیشاپیش هم ازتون ممنون که پاسخ بدید

آقا این اینترفیس چی هست؟مانیتوره؟ یا چی؟ به ماهم بگید شاید خودم دارمو اسمشو یه چیز دیگه میگم...یا اگه ندارمو چیزه خوبو جذاب هست یکی بخرم

یه عکس ی بذارید ماهم یه فیضی ببریم

تا جایی که فهمیدم اینترفیسیه چیزی باید باشه که ضبط 206 رو باید باعث بشه اطلاعات ضبط رو ال.سی.دی بی 206 نشون داده بشه یا نه باعث بشه دکمه های کنترل ضبت زیر فرمون با ضبط غیره فابریک 206 هماهنگ بشه و عمل کنه...یا نه اصلا یه چیزه دیگه هست....لطفا یکی بگه دقیقا چی هست..عکسی هم داره بذاره

فقط میدونم 206 خودم یه ضبط دیسکی فلش خور داره که دکمه های زیر فرمون هم باهاش هماهنگه و کار میکنه(نمیدونم به سیم کشی هماهنگ کننده ی دکمه های زیر فرمون واسه ضبط غیره استاندارد میگم اینترفیس...یا به چه چیزی)

لینک به ارسال
یه وقت نخندین به من....من اطلاعات ضبطی کم دارم...توو خط سیستم صوتی حرفه نرفتم...و زیاد هم علاقه ندارم...فقط در حد ضبط معمولی با 4تا باند معمولی که خود 206 همشو داره راضیم...و بیشتر خوشم نمیاد...اما توو فنی و بدنه بد نیستم...هیچ چیز ماشینمو تا حالا پیشه هیچ مکانیک نبردم....یا خودم...یا اگه خیلی پیچیده و حرفه ای و تخصصی باشه میدم دسه داداش بزرگم

خلاصه نخندین....ندونستن عیب نیست...ندونستن و نپرسیدن عیبه

پیشاپیش هم ازتون ممنون که پاسخ بدید

آقا این اینترفیس چی هست؟مانیتوره؟ یا چی؟ به ماهم بگید شاید خودم دارمو اسمشو یه چیز دیگه میگم...یا اگه ندارمو چیزه خوبو جذاب هست یکی بخرم

یه عکس ی بذارید ماهم یه فیضی ببریم

تا جایی که فهمیدم اینترفیسیه چیزی باید باشه که ضبط 206 رو باید باعث بشه اطلاعات ضبط رو ال.سی.دی بی 206 نشون داده بشه یا نه باعث بشه دکمه های کنترل ضبت زیر فرمون با ضبط غیره فابریک 206 هماهنگ بشه و عمل کنه...یا نه اصلا یه چیزه دیگه هست....لطفا یکی بگه دقیقا چی هست..عکسی هم داره بذاره

فقط میدونم 206 خودم یه ضبط دیسکی فلش خور داره که دکمه های زیر فرمون هم باهاش هماهنگه و کار میکنه(نمیدونم به سیم کشی هماهنگ کننده ی دکمه های زیر فرمون واسه ضبط غیره استاندارد میگم اینترفیس...یا به چه چیزی)

yashar جان بابا چرا اینقدر معذرت خواهی میکنی ...! zir.gif

داداش ضبط فابریک 206 که الان هم شما اونو دارید خودش اینترفیس داره و به همین دلیل اطلاعات آهنگ یا رادیو رو روی ال سی دی ماشین نمایش میده و در ضمن به دلیل داشتن اینترفیس داخلی کنترل پشت فرمون هم باهاش کار میکنه .

حالا دوستانی مثل بنده که ضبط فابریک رو عوض میکنن برای اینکه کنترل پشت فرمون با ضبطی که خریدن هماهنگ بشه و با اون ضبط کار کنه باید اینترفیس مخصوص اون مارک ضبط و ماشین رو تهیه کنن .

ولی اینترفیس های فعلی برای ضبطی مثل پایونیر فقط کنترل فرمون رو فعال خواهند کرد و اطلاعات آهنگ روی ال سی دی نمایش داده نمیشه !!!

اما بعضی از مدل های سونی هستند که با خرید اینترفیس مخصوص میشه هم کنترل فرمون رو فعال کرد و هم ال سی دی رو ...

اینترفیس هم فقط و فقط یه مدار ساده الکترونیک و چند فیش رابط هست که این مدار الکترونیک باعث میشه اطلاعات کنترل پشت فرمون برای ضبط مورد نظر شما معنی پیدا کنه و ضبط دستورهای کنترل رو بفهمه و بهشون عمل کنه.

یه عکس از اینترفیس هم براتون قرار دادم ...

لینک به ارسال

atn_1366 جان داداش کاملا توضیحاتت رسا...روان..واضح و شفاف بود...واقعا تشکر....خیلی زحمت کشیدی....بابت عکس هم که گذاشتی ممنون

ضبط منم فابریک نیست...پایونییر سیدی خورو فلش خوره....همیشه تا کنسول کولرو باز میکردم تا فیوزه ضبطه رو عوض کنم...همین عکس که گذاشتی=اینترفیس رو میدیدم و مونده بودم این مال خود ضبط هست یا نه...چون رو 405 که اونم دیسکی بود البته جی.وی.سی همچین چیزی نداشت.....

دسته صاحبه قبلی ماشینم درد نکنه...مارو از شره خرج اضافی واسه اینترفیس انگار راحت کرده....حیف فقط دکمه کنترل فرمون کار میکنه و مشخصات ترک موزیک رو ال.سی.دی نشون نمیده

ضبطم پایونییر بود...گفتی هیچ اینترفیسی نمیشه واسه این ضبط گذاشت که ال.سی.دی هم هماهنگ شه...فقط واسه ضبطای سونی هست همچین چیزی؟

منم همیشه فک میکردم اینترفیس=چون هرجا میخوندم اسم کنسول کولر هم میاوردن.....من فک میکردم به ضبطایی که یه مانیتور دارند و دکمه میزنه مانیتور از توو جای ضبط میاد جلو بعدمیاد بالا=بلند میشه...فک میکردم منظور از اینترفیس اینجور مانیتوراست که به ضبطای پایونییر متصل میشند=البته بعضی مدلاش

لینک به ارسال

yashar جان ، نه اینترفیس ربطی به ضبط های تصویری نداره همونطور که گفتم و البته میتونید اینترفیس رو به ضبط های تصویری هم وصل کنید.

فقط ضبط مورد نظر شما باید قابلیت اتصال اینترفیس رو داشته باشه........

متاسفانه برای پایونیر تا الان که هیچ اینترفیسی که بتونه هم کنترل فرمون رو فعال کنه و هم نمایش اطلاعات روی دیسپلی رو نیومده و نیست . ولی بعضی از مدلهای سونی این قابلیت رو دارند و براشون تو بازار اینترفیس پیدا میشه .

لینک به ارسال
سلام بچه ها من يك 206 مدل 84 به تازگي خريدم يك ضبط پايونير مدل5350 براش خريدم پيش نصاب رفتم ضبط را برام نصب كرد خواست اينترفيس بزنه گفت سوكت اصلي برق ضبط را بريدن و چون سوكتش نيست اينترفيس بهش نمي خوره مي شه بگيد سوكت برق ضبط چه شكلي است يا از كجا مي شه گيرش بيارم اگر كسي عكسي چيزي از اون داره مي شه در اختيار من هم قرار بديد ما هم از اين اينترفيس بهره ببريم ممنون از راهنمايتان

علیرضا جان اون سوکت اصلی رو احتمالاً باید بتونید تو پاساژ امجد یا توکل در خیابان جمهوری پیدا کنید. شاید هم نمایندگی های ایساکو داشته باشند .

ولی در بدترین حالت اگه پیدا نکردید . بازم میشه اینترفیس رو وصل کرد و نصاب محترم یا ناشی بودن یا تنبلی کردن که براتون نصب کنن.

البته کار درست این هست که سوکتی وصل بشه و به سیم کشی دست نخوره ولی برای شما که متاسفانه اینکارو کردن ، اگه سوکت پیدا نکردید . باید سیم های اینترفیس رو هم بچینید و به ترتیب از روی رنگ ها و دفترچه راهنمای ضبط فابریک 206 و ضبط پایونیر میتونید نصبش کنید.

شكر خدا امروز كارم را افتاد

ميگن جوينده يابنده است راست مي گن من همه نصاب هاي شهر را زير سر گذاشتم هيچ كدام نتونستند با اين شرايط اينترفيس نصب كنند

تا اينكه رفتم جايي كه اصلا بهش نمي خورد يارو ضبط داشته باشه چه برسه به اينترفيس و چه برسه به نصبش با شرايط من

وقتي رفتم پيشش گفت دارم برات نصب هم مي كنم اونهم با سوكت خيلي تعجب كردم وقتي ازش پرسيدم بهم گفت نقشه سيم كشي و برق 206 را داره راحت برام نصب كرد 30 تومن پول اينترفيس شده كه البته همه جاهايي كه پرسيدم همين قيمت بود 9 تومن هم دست مزد گرفت اما بازم دمش گرم

لینک به ارسال

شكر خدا امروز كارم را افتاد

ميگن جوينده يابنده است راست مي گن من همه نصاب هاي شهر را زير سر گذاشتم هيچ كدام نتونستند با اين شرايط اينترفيس نصب كنند

تا اينكه رفتم جايي كه اصلا بهش نمي خورد يارو ضبط داشته باشه چه برسه به اينترفيس و چه برسه به نصبش با شرايط من

وقتي رفتم پيشش گفت دارم برات نصب هم مي كنم اونهم با سوكت خيلي تعجب كردم وقتي ازش پرسيدم بهم گفت نقشه سيم كشي و برق 206 را داره راحت برام نصب كرد 30 تومن پول اينترفيس شده كه البته همه جاهايي كه پرسيدم همين قيمت بود 9 تومن هم دست مزد گرفت اما بازم دمش گرم

يعني خودش دست ساز درست كرد؟براي هر پخشي مي تونه بسازه؟

آگه ميتونه آدرسش كجاست؟

لینک به ارسال

پخش من پايونير مدل 5350 است چون يارو نقشه سيم كشي را براي 206 داره با يك سوكت كه فكر كنم مر بوط به بانداست و زدن2 تا سيم توي سوكت راحت سوكتش را درست كرد و با سوكت برام دسته را راه انداخت راحت اينترفيس را نصب كرد شما كجا زندگي مي كنيد من شهرستانم فقط يك مشكل دارم الان وقتي مي رم رو دست انداز دكمه تعويض سي دي به يو اس پي خود به خود مسير را عوض مي كنه يا ضبط را خاموش مي كنه كه اين مر بوط مي شه به همون دكمه كه سر دسته است بردم بهش نشون دادم گفت اشكال از سيم كشي نيست اشكال از زغال سر دكمه است كه در اثر كاركرد حساس شده و با يك ضربه كوچيك تغير عمل كرد مي ده كه حالا بايد بگردم انو را هم ببينم كي درست مي كنه بدم درست كنند كار نشد نداره اما درد سر داره حالا تا ببينيم خدا چي مي خواد happy.gif

لینک به ارسال

سلام دوستان.من واسه پخ شماشین یه اینترفیس خرید روش نصب کردم.اولش یه مشکل داشت که وقتی Acc قطع میشد تنظیمات دستگاه هم باهاش میپرید.البته بدون اینترفیس وصل میکردم اینجوری نمیشد.که بعد از کمی گشتن متوجه شدم که باید یه کمی سمکشی رو عوض کنم.این کارو گکردم اون مشکلش حل شد.حالا یه مشکل دیگه دارم اونم اینه که وقتی سوپیچ بسته باشه و یا روی Acc باشه اینترفیس کار میکنه ولی وقتی سوئیچ میاد روی Ig و یا استارت میزنم ماشین روشن میشه دیگه اینترفیس کار نمیکنه.بعضی وقت ها هم اینترفیس روی Acc کار نمیکنه باید سوئیچ رو یه باز ببندم دوباره باز کنم تا رو Acc کار کته.البته دقیق امتحان نکردم ولی فک میکنم تا قبل از این که به سیم کشی دست بزنم اینترفیس روی Ig و در حالت روشن بودن ماشین کار میکرد ولی رو Acc کار نمیکرد.حالا نمیدونم مشکل چیه.سیم کشی پشت پخش هم فابریک نیست یعنی من ماشینو خریدم سیماشو چیده بودن به سختی سوکت فابریک 206 پیدا کرد جایگزین کردم.کسی میدونه ایراد کار چیه؟

یه چیز جالب.پخش من بدون اینترفیس وقتی سوپیچ رو بر میدهشتی بعد از چند دقیه خودش خاموش میشد و با باز کردن در ماشین دوباره روشن میشد.از وقتی اینترفیس رو وصل کردم وقتی سوئیچ رو میبندم خاموش میشه.واسه این که اینجوری نشه دوتا سیم آبی بودش اولیش همیشه 12 V برق داشت.دومیش بعد از چند دقیقه که سوئیچ رو در میآوردی برقش قطع میشد و با باز کزدن در ماشین برقش وصل میشد.اولیو وصل کردم به اینترفیس و دومیو هم به اینترفیس وصل کردم و هم یه انشعاب ازش گرفتم مستقیم بردم وصل کردم به Acc پخشم.که با برداشتن سوئیچ پخش خاموش نشه.نمیدونم مشکل کجاست کسی اگه میدونه کمکم کنه.

لینک به ارسال

چرا کسی بهم کمک نمیکنه؟

بعضی وقت ها برای مدت کوتاهی درست می شه و خودش دوباره قطع میشه و کار نمیکنه.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری