mehrdad320

مباحث و مشکلات مربوط به سیستم ترمز(هواگیری،بوستر و...)

191 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 2 ساعت قبل، mehrdadghp گفته است :

پس بی خیالش بشید و عوض کنید. بگردید ببینید میتونید اریجینال پیدا کنید.

امان از بازار و تحریم. واقعا زندگی توی ایران دیگه آزار دهنده شده. هیچ چیز جای خودش نیست. اتفاقا همین امشب ترموستات داداشم که 2 ماه پیش اورجینال خرید از زیرش شروع به آب دادن کرد. واقعا زجر آوره پول خوب بدی جنس آشغال بگیری. والا دیسک اورجینال شاید گیر بیاد ولی اونم معلوم نیست ایراد نداشته باشه. چند سال پیش از بچه های همین جا دیسک و صفحه خریدم و بعد از تعویض لرزش داشتم که مجبور به تعویض بعد از دو هفته شدم. قبلا میرفتی توی ایساکو تا تیغه برف پاک کن هم اورجینال بلژیک میگرفتی 15 تومن. لنت عقب و جلو 85 تومن. طبق اورجینال دونه ای 55 تومن.دیسک 85 تومن.الان لنت اورجینال داشتم همراه همین دیسک انداختم کیف میکنی نه صدایی نه بویی نه افت ترمز گیری. اینو شانسی بعد برجام گرفتم. 120 تومن. الان دیگه جز نوادر شده. بازار شده پر از اجناس آشغال و بدتر تعمیر کارهای عوضی و نابلد و خرابکار. خدا شاهده امشب 1 ساعت فقط داشتم خار پیچ هزار خار میل فرمون رو که صبح برای میزون فرمون میخواست باز کنه و من نذاشتم جا میزدم. اونم صبح دیدم و کلی داد و بیداد کردم رفت از توی وسائلش آورد و گفت جا زدم. رفتم دیدم برداشته بدون باز کردن پیچ ثمبل کاری کرده و خار داره گردگیر جعبه فرمون رو خراب میکنه. توی این سرما و تاریکی باز کردم و درستش کردم.خوش بجال اونا که پول دارن و از این خراب شده میرن.

پسند شده توسط 4 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 55 دقیقه قبل، hamid-fateh گفته است :

امان از بازار و تحریم. واقعا زندگی توی ایران دیگه آزار دهنده شده. هیچ چیز جای خودش نیست. اتفاقا همین امشب ترموستات داداشم که 2 ماه پیش اورجینال خرید از زیرش شروع به آب دادن کرد. واقعا زجر آوره پول خوب بدی جنس آشغال بگیری. والا دیسک اورجینال شاید گیر بیاد ولی اونم معلوم نیست ایراد نداشته باشه. چند سال پیش از بچه های همین جا دیسک و صفحه خریدم و بعد از تعویض لرزش داشتم که مجبور به تعویض بعد از دو هفته شدم. قبلا میرفتی توی ایساکو تا تیغه برف پاک کن هم اورجینال بلژیک میگرفتی 15 تومن. لنت عقب و جلو 85 تومن. طبق اورجینال دونه ای 55 تومن.دیسک 85 تومن.الان لنت اورجینال داشتم همراه همین دیسک انداختم کیف میکنی نه صدایی نه بویی نه افت ترمز گیری. اینو شانسی بعد برجام گرفتم. 120 تومن. الان دیگه جز نوادر شده. بازار شده پر از اجناس آشغال و بدتر تعمیر کارهای عوضی و نابلد و خرابکار. خدا شاهده امشب 1 ساعت فقط داشتم خار پیچ هزار خار میل فرمون رو که صبح برای میزون فرمون میخواست باز کنه و من نذاشتم جا میزدم. اونم صبح دیدم و کلی داد و بیداد کردم رفت از توی وسائلش آورد و گفت جا زدم. رفتم دیدم برداشته بدون باز کردن پیچ ثمبل کاری کرده و خار داره گردگیر جعبه فرمون رو خراب میکنه. توی این سرما و تاریکی باز کردم و درستش کردم.خوش بجال اونا که پول دارن و از این خراب شده میرن.

حمید جان واقعیت همینه که میفرمایید متاسفانه جنس ها آشغال و مکانیک ها یا کار نابلد یا بی حوصله و پولدوست. من سال گذشته یک دست دیسک ترمز برمبو گرفتم که استثنائا بسیار عالی و بی نظیر هست. امسال چند باری توی اتوبان قم مجبور به ترمز های بسیار شدید با سرعت بالا شدم که روسفیدم کرد! و اصلا انتظارش را نداشتم!

ویرایش شده در توسط mehrdadghp
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، hamid-fateh گفته است :

ممنون بابت پاسخ دوستان. امروز رفتم برای تعویض طبق که دادم داخل پیم ها گریس نسوز زد و جا زد. دیسکهای lpr هم که دو ماه قبل خریده بودم جفتشون تاب داشتند که تراشکار تابگیری کرد. حالا ببینم درست شدن یا باید دوباره دیسک بندازم. البته اینبار دیسک ایرانی گسترش آسیا دارم اون رو میندازم ببینم چجوره.

LPR  منم خریده بودم گویا کیفیتشون جالب نیست جدیدا قدیما خیلی خوب بود الان افت کیفیت داشته اساسی

برای من الان لبه دار شده  با اینکه  زیاد باهاش راه نرفتم فشاری هم نیوردم بهش   - ولی تاب نداره

تکستار اروپا جعبه زرد با لیبل شرکتی داشتیم خیلی راضی بودم عالی بود - همین تکستار جعبه زرد شرکتی دانمارک هم برای عقب الان گرفتم راضیم 

تکستار اصلا با LPR  فعلی  قابل مقایسه نیست

شما ایرانی هم میخوای بخری بهتره دیسک لاهیجان پیدا کنی تو ایران بهترین دیسک برای لاهیجان هست

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

در 9 دقیقه قبل، a.m.i.n گفته است :

LPR  منم خریده بودم گویا کیفیتشون جالب نیست جدیدا قدیما خیلی خوب بود الان افت کیفیت داشته اساسی

برای من الان لبه دار شده  با اینکه  زیاد باهاش راه نرفتم فشاری هم نیوردم بهش   - ولی تاب نداره

تکستار اروپا جعبه زرد با لیبل شرکتی داشتیم خیلی راضی بودم عالی بود - همین تکستار جعبه زرد شرکتی دانمارک هم برای عقب الان گرفتم راضیم 

تکستار اصلا با LPR  فعلی  قابل مقایسه نیست

شما ایرانی هم میخوای بخری بهتره دیسک لاهیجان پیدا کنی تو ایران بهترین دیسک برای لاهیجان هست

این گسترش آسیا کارحونش توی گیلانه و خیلی جاها دیدم از محصولاتش میفروشن.شاید همون لاهیجان باشه. امین جان این دیسک تاوان پیشنهاد شماست😂من خودم میخواستم همون تکستار اروپا بگیرم ولی شما گفتید lpr خوبه منم برای خودم و داداشم گرفتم. فردا شماره حساب میدم پولش رو واریز کن.

جدا از شوخی اصلا وضعیت خوبی توی قطعه خودرو وجود نداره. همه مینالن از کیفیت بد و افتضاح قطعات. دیسک اورجینال فابریک خود ماشین چون من نمیدونستم، اوائل خرید ماشین یبار از راه رسیدم و چون عجله داشتم و میخواستم برم مسافرت آب گرفتم بهشون و بخار از دیسکها بلند شد ولی دریغ از کوچکترین تاب و ایراد. حالا بگردم ببینم تکستار اروپا به قیمت پیدا میکنم

ویرایش شده در توسط hamid-fateh

لینک به ارسال
در در 1396/10/20, 00:42:35، toyo گفته است :

سلام

گردگیر که ربطی به روغن ترمز نداره،

با احتیاط اگه تونستی دست به کار شو

به این صورت که با کمک یه نفر در حالی که یکی از لنتها رو در اوردی بگو اهسته ترمز و فشار بده تا پیستون به اندازه کافی بیاد بیرون بعد میتونی دور پیستون و با پولیش نرم تمیز و براق کنی و در خاتمه اگر روغن سیلیکون(تردمیل) دم دستت بود بهش کمی بمالی تا روان بشه

درود بر شما

البته بهترین کاراینه که یک دست لنت مصرف شده داشته باشید وجایگزین کنید وبا خیال راحت با برسی سطح مخزن پدال رو چندین بار فشار بدید بیستون رو بیرون بیارید

موفق باشید

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

در 2 ساعت قبل، hamid-fateh گفته است :

این گسترش آسیا کارحونش توی گیلانه و خیلی جاها دیدم از محصولاتش میفروشن.شاید همون لاهیجان باشه. امین جان این دیسک تاوان پیشنهاد شماست😂من خودم میخواستم همون تکستار اروپا بگیرم ولی شما گفتید lpr خوبه منم برای خودم و داداشم گرفتم. فردا شماره حساب میدم پولش رو واریز کن.

جدا از شوخی اصلا وضعیت خوبی توی قطعه خودرو وجود نداره. همه مینالن از کیفیت بد و افتضاح قطعات. دیسک اورجینال فابریک خود ماشین چون من نمیدونستم، اوائل خرید ماشین یبار از راه رسیدم و چون عجله داشتم و میخواستم برم مسافرت آب گرفتم بهشون و بخار از دیسکها بلند شد ولی دریغ از کوچکترین تاب و ایراد. حالا بگردم ببینم تکستار اروپا به قیمت پیدا میکنم

آره والا خودمم همینو خریدم  ولی  نمیدونم چرا جنس های ایتالیا که سال 90 خریدم بستم با جنسی که الان میخریم حتی خارجی اینقدر یهو کیفیتش کم میشه - محصولات lpr  تو اروپا در ضمینه دیسک لنت محبوبه

این گسترش والا نمیدونم یه آمار بگیر شاید لاهیجان باشه با نام تجاری گسترش آسیا

خودمم مجدد باید همون دیسک تکستار شرکتی بخرم  ماشالا اورجینال که الان هست ولی قیمتش خدا تومانه ارزش نداره اینقدر هزینه برای اوریجنالش

ویرایش شده در توسط a.m.i.n
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، a.m.i.n گفته است :

آره والا خودمم همینو خریدم  ولی  نمیدونم چرا جنس های ایتالیا که سال 90 خریدم بستم با جنسی که الان میخریم حتی خارجی اینقدر یهو کیفیتش کم میشه - محصولات lpr  تو اروپا در ضمینه دیسک لنت محبوبه

این گسترش والا نمیدونم یه آمار بگیر شاید لاهیجان باشه با نام تجاری گسترش آسیا

خودمم مجدد باید همون دیسک تکستار شرکتی بخرم  ماشالا اورجینال که الان هست ولی قیمتش خدا تومانه ارزش نداره اینقدر هزینه برای اوریجنالش

فکر کنم اونا هم فهمیدن ما چه ملت بدبختی هستیم گفتن چیمون از چینی ها کمتره دارن میکنن تو پاچه مون.😂

بقول شما ارزش نداره چون خیلی کمیابه و قیمت نجومی. جایی خوندم 420 تومن😮😮 یه جا هم 180 که معلوم نیست هنوز داشته باشه یا نه. باید بگردم همون تکستار پیدا کنم . دیسک جلو کمی نایاب شده ولی دیسک عقبش راحتتر پیدا میشه.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

دوستان سلام

سیلندر ترمز سمت راننده من تحرکش نسبت به سمت سرنشین کمتره و این در مصرف لنت کاملا مشهوده و همچنین وقتی ترمز رو فشار میدم احساس خشکی زیر پام دارم. روز جمعه میخام سیلندر رو با روغن سیلیکون روغنکاری کنم. اما چون هنوز باز نکردم نمیدونم گردگیر چجور در میاد و مهمتر چجور جا میخوره بخاطر همین کلی دنبال این گردگیر گشتم و جایی نبود و آخر یه فروشگاه اینو داد و گفت بهش میخوره ولی روش برای چنتا ماشین دیگه نوشته. دوستان راهنمایی می کنند این به ماشین من میخوره یا نه؟ و اینکه گردگیر سیلندر جلو چجور در میاد و جا میخوره؟ چون قصدم در آوردن سیلندر از جاش نیست و فقط قصد روانکاریش رو با روغن و داخل و خارج کردن دارم.

rps۲۰۱۸۰۱۱۳_۲۲۱۱۰۵.jpg

rps۲۰۱۸۰۱۱۳_۲۲۱۰۴۷.jpg

لینک به ارسال

سلام دوستان یه مشکلی  دارم

مشکل اینه که وقتی  ترمز میگیرم دقیقا از پدال ترمز که میره داخل یه چیز لاستیک مانند و فشرده میکنه روغن ترمز رو  و باعث ترمز گیری میشه  صدا میاد.یه صدای لرزش مانند انگار چیزی لقه داخلش.میخواستم بدونم چی هست این ؟خرابه؟قابل تعویضه؟ 

عکسش هم میگیرم میزارم 

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، hamid-fateh گفته است :

دوستان سلام

سیلندر ترمز سمت راننده من تحرکش نسبت به سمت سرنشین کمتره و این در مصرف لنت کاملا مشهوده و همچنین وقتی ترمز رو فشار میدم احساس خشکی زیر پام دارم. روز جمعه میخام سیلندر رو با روغن سیلیکون روغنکاری کنم. اما چون هنوز باز نکردم نمیدونم گردگیر چجور در میاد و مهمتر چجور جا میخوره بخاطر همین کلی دنبال این گردگیر گشتم و جایی نبود و آخر یه فروشگاه اینو داد و گفت بهش میخوره ولی روش برای چنتا ماشین دیگه نوشته. دوستان راهنمایی می کنند این به ماشین من میخوره یا نه؟ و اینکه گردگیر سیلندر جلو چجور در میاد و جا میخوره؟ چون قصدم در آوردن سیلندر از جاش نیست و فقط قصد روانکاریش رو با روغن و داخل و خارج کردن دارم.

rps۲۰۱۸۰۱۱۳_۲۲۱۱۰۵.jpg

rps۲۰۱۸۰۱۱۳_۲۲۱۰۴۷.jpg

هم اکنون نیازمند یاریتان هستم.

دوستی گفت برای روان کردن پیستون با سرنگ انسولین روغن رو بزن داخل گردگیر و اینجور گردگیر نمیخاد دربیاد تا خراب بشه و جای سوزن هم چون کوچیکه بسته میشه.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری