reza

مشاوره خرید سیستم صوتی

2,055 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 1396/02/28, 20:46:27، codname47 گفته است :

کامپ در جلو جی بی ال 609 تهیه شد و نصب شد و کیفیتش رضایت بخشه.منتها امروز تو نت دنبال کامپ برا در عقب بودم.تصمیم گرفتم که 16 بگیرم و برندشم جی بی ال باشه ترجیحا ولی قیمتش مناسب تر باشه.مدل 600 سی رو خوشم اومد و یمتش هم بین 290تا310 بود تو نت.بعد توی دیجیکالا مقایسه زدم با 609 که دارم.از نظر وات قویتره!!!و توان اسمی خروجی بیشتری هم داره.یعنی واقعا از نظر نوع کیفیت صدا و قدرت صدا میتونه بهتر از 609 باشه؟اگه اینجور باشه که نا امید شدم از خریدم

https://www.digikala.com/Compare/DKP-216504/DKP-139498/

سلام بنظر میاد اطلاعاتی که دیجی کالا از این محصول گذاشته غلطه اگه به منوال خود بلندگو توی سایت جی بی ال مراجعه کنی اطلاعاتش فرق میکنه

GX600C
Type: 6-1/2" car audio component speaker system
Peak power handling: 210W
Power handling, continuous average: 70W
Frequency response: 50Hz – 21kHz
Nominal impedance: 2.3 ohms
Sensitivity (2.83V/m): 92dB

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 2 ساعت قبل، vahid4u گفته است :

سلام بنظر میاد اطلاعاتی که دیجی کالا از این محصول گذاشته غلطه اگه به منوال خود بلندگو توی سایت جی بی ال مراجعه کنی اطلاعاتش فرق میکنه

GX600C
Type: 6-1/2" car audio component speaker system
Peak power handling: 210W
Power handling, continuous average: 70W
Frequency response: 50Hz – 21kHz
Nominal impedance: 2.3 ohms
Sensitivity (2.83V/m): 92dB

دقیقا همین هست منم چک کردن دیدم دیجی اشتباه زده.داشتم افسردگی میگرفتم.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان گُـــــــــــــلم

برای درب جلو چه باندی پیشنهاد میدین که کاملا بصورت فابریکی جا بشه؟؟ در ضمن با اینکه 2تا آمپ دارم اما به دلایلی نمیخوام آمپ استفاده کنم

بعضیها میگن هلیکس بعضیها جی بی ال بعضیها هم اینفینیتی!!! یه چی باشه که با نهایت 250 تا 300 تومن بشه خرید

لینک به ارسال
در در 1396/02/24, 13:15:29، amin5030 گفته است :

اگر در جلو منظورتونه 16 سانتی می خوره در عقب 13 سانتی، ولی اگر بزرگتر هم باشند مقداری با برش می شه جاش داد، اما یک نکته ای که هست عمق باند هم باید در نظر داشته باشید بعضیا مگنت قطوری دارند، نظر من این هست دقیقا برند و مدلی که می خواهید رو مشخص کنید و ببینید دوستان راحت جا شده یا نه.

سلام مجدد،

میخواستم مدل زیر را ببندم روی 206 ام ، آیا از نظر سایز مشکلی ندارد و آیا در کل کامپوننت خوبی هست یا نه و بدون دردسر و تجهیزات اضافه روی ماشین نصب میشه؟

اسپیکر کامپوننت اینفینیتی مدل PR6500CS

https://www.digikala.com/Product/DKP-217694/اسپیکر-کامپوننت-اینفینیتی-مدل-PR6500CS

ممنون

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، MeyRez گفته است :

سلام مجدد،

میخواستم مدل زیر را ببندم روی 206 ام ، آیا از نظر سایز مشکلی ندارد و آیا در کل کامپوننت خوبی هست یا نه و بدون دردسر و تجهیزات اضافه روی ماشین نصب میشه؟

https://www.digikala.com/Product/DKP-217694/اسپیکر-کامپوننت-اینفینیتی-مدل-PR6500CS

ممنون

سلام.

انتخاب بسیار بجایی کردی دوست عزیز ببند در جلو از صدا لذت ببر.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، MeyRez گفته است :

سلام مجدد،

ممنون

اینفینیتی کلا برند خوبی هست من تجربه استفاده دو تا  6*9  اینفینیتی دارم صدای هر دو دلنشین بود، از نظر سایز 6.5 اینچ راحت در درون در 206 قرار می گیره، اگر می خواهید نهایت کیفیت را استفاده کنین به یک امپ مناسب با خروجی همین کامپ وصل کنین چون 3 اهم هم هست راحت می توانین به نتیجه مطلوب برسین،موفق باشین.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 1396/02/30, 23:00:04، SHAhinvt67 گفته است :

با سلام خدمت دوستان گُـــــــــــــلم

برای درب جلو چه باندی پیشنهاد میدین که کاملا بصورت فابریکی جا بشه؟؟ در ضمن با اینکه 2تا آمپ دارم اما به دلایلی نمیخوام آمپ استفاده کنم

بعضیها میگن هلیکس بعضیها جی بی ال بعضیها هم اینفینیتی!!! یه چی باشه که با نهایت 250 تا 300 تومن بشه خرید

دوست عزیز اگه کیفیت میخوای ادیسان apx6.5 ببند یا gladen alpha165

بعد میتونی  اینفینیتی هم انتخاب کنی.

به نظرم رو اینا فکر کن

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، yoosefheidari گفته است :

دوست عزیز اگه کیفیت میخوای ادیسان apx6.5 ببند یا gladen alpha165

بعد میتونی  اینفینیتی هم انتخاب کنی.

به نظرم رو اینا فکر کن

این باندایی که شما فرمودید اولی که سایزش 13 هست!بعد گذشته از اینها این دوتا باند کمیاب هستن.

کسی نظری نداره؟؟؟

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، SHAhinvt67 گفته است :

این باندایی که شما فرمودید اولی که سایزش 13 هست!بعد گذشته از اینها این دوتا باند کمیاب هستن.

کسی نظری نداره؟؟؟

دوست عزیز کی گفته کمیاب هستن؟

جفتشون نمایندگی دارن تو تهران با قیمت ثابت که میتونید به راحتی تهیه کنید.

اگه چیزدپایین تر میخواید که کنوود و پایونیر و جی وی سی و غیره هست.

لینک به ارسال

با سلام خدمت همه دوستان عزیز.قصد خرید باند و آمپلی فایر دارم.ماشینم هاچبک دویست و شش هستش.رو چهارصدو پنج باند پایونیر 6975 داشتم صداش خوبه ولی توو ولوم بالا اون کیفیت و نداره فقط دوم دوم میکنه.تحقیق زیادی انجام دادم و نظرم رو دو تا باند هستش یکی هلیکس e69x و دیگریinfinity cappa693.11.الان موندم کدوم و بگیرم هر دو تا هم از باند های کیفیتی بسیار خوبی هستند.اینفینتی قطعا قوی تر از لحاظ قدرت  و rmsهستش  و تقریبا 100 تومنی گرون تره.لطفا من و راهنمایی کنید.تشکر از همه عزیزان

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری