SajjadR

بهینه سازی سیستم مکش 206

369 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 3 دقیقه قبل، erwin گفته است :

خیلی ممنون از شما و اقا ramin_gm عزیز

شما یکم نگرانم کردین من اصلا نمیخوام سلامت متور رو به خطر بندازم و مسله مهمی هست برام

یعنی من اگه فیلتر اسپرت K&N بندازم دیگ مشکلی واسه متور پیش نمیاد؟؟هزینه ش مهم نیس فقط موتور چیزیش نشه

یا اینکه کلا بیخی مکش هوا بشم که ضرر داره؟؟؟

فیلتر های اسپرت در صورتی که استاندارد باشن هیچ خطری برای موتور ندارن.

شما جهت اطمینان خاطر فیلتر هوای K&N یا SIMOTA اوریجینال تهیه بفرمایید و استفاده کنید.

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1396/01/17, 21:51:27، erwin گفته است :

سلام ميخوام يه سيستم مكش هواي حرفه اي بخرم بنظرتون تورنادو خوبه يا سيموتا؟؟

سلام

من هم با دوستان موافقم.

به نظر من بهترین ترکیب؛ فیلتر K&N با کیت مکش تورنادو هست....

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

من تمام پست رو تقریبا خوندم و اکثر موارد و سوالات تکراری بودن  اگر همه نگاه کنن می بینن که اه اینا که راحت میشه با دو تا لوله درست کرد ولی اصلا کار راحتی نیست و هر کدوم مسایل پیچیده خود رو داره بسته به نوع استفاده و نوع موتور ۱- دلیل اینکه خود شرکت سازنده از فیلترهای ریس استفاده نمیکنه بعلت اینه که هزینه بالا میره و اون شرکت دنبال نمودار بالا برای رد کردن تستهای آلایندگی و سوخت و کلا استاندارد هست ۲-سیستم های مکش اغلب دست ساز هستند و مهترین عامل تفاوت قیمت نوع جنس بکار رفته در آلیاژ فلز و خود فیلتر هست من خودم تجربه سیستم های در حد قیمت ۴۰۰ رو داشتم ولی هر کدوم به نوعی مشکلات خودش رو داشت و بلاخره یه تایفون گرفتم که تفاوت رو شدیدا احساس کردم و اینو بگم به دوستان آلومنیوم بهتر از استیل هست تو خنک کاری و اینکه نوع فیلتر که بنظرم همون k&n رو دست نداره و حتی اندازه فیلتر و جایی که این مکش انجام میشه خود تورنادو هم تقریبا سیستم خوبه بهرحال بهتر از نمونه های چینی موجود هست .

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

پس ، از نظر دوستان کیت مکش تورنادو بهترین کیته ، میخواستم بدونم نظرتون درمورد این کیتهای توربودار سیموتا چیه؟!  که دوتا توربو دارن!!

به نظرتون این کیتهای توربو بهترن یا همون تورنادو با فیلتر k&n ؟؟

چون کیتهای توربودار سیموتا قیمتشون خیلی مناسبه و دوس ندارم کلی هزینه تورنادو و فیلتر بکنم یه نفر با این کیت توربودار از کنارم رد شه:banghead:

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، SHAhinvt67 گفته است :

پس ، از نظر دوستان کیت مکش تورنادو بهترین کیته ، میخواستم بدونم نظرتون درمورد این کیتهای توربودار سیموتا چیه؟!  که دوتا توربو دارن!!

به نظرتون این کیتهای توربو بهترن یا همون تورنادو با فیلتر k&n ؟؟

چون کیتهای توربودار سیموتا قیمتشون خیلی مناسبه و دوس ندارم کلی هزینه تورنادو و فیلتر بکنم یه نفر با این کیت توربودار از کنارم رد شه:banghead:

سلام

اگه منظورتون از کیت های توربودار؛ این پره های کوچولو فن مانند هست؛ اصلا بهش فکر نکنید.

کلا الکی هستن...

قدرت مکش موتور چندین برابر قدرت این فن ها هست و با نصب این فن ها نه تنها بهتر نمیشه؛ بلکه بدتر هم میشه....

اینها در بهترین حالت در حد باد زدن هست و اصلا با چیزی مثل توربوشارژ قابل مقایسه نیستن... حتی ۱ درصد....

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، !Mehdi گفته است :

سلام

اگه منظورتون از کیت های توربودار؛ این پره های کوچولو فن مانند هست؛ اصلا بهش فکر نکنید.

کلا الکی هستن...

قدرت مکش موتور چندین برابر قدرت این فن ها هست و با نصب این فن ها نه تنها بهتر نمیشه؛ بلکه بدتر هم میشه....

اینها در بهترین حالت در حد باد زدن هست و اصلا با چیزی مثل توربوشارژ قابل مقایسه نیستن... حتی ۱ درصد....

خیلی ممنونم از راهنماییتون :hello:

لینک به ارسال

سلام دوستان 

به نظرتون مكش ٧.٤.٤ براي تيپ ٦ بهتره يا مكش تورنادو (هواي سرد) بدون درنظر گرفتن قيمت. 

كدوم واسه راندمان ماشين و سلامت موتور بهتره؟ 

ممنون

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، Kiarash_banagar گفته است :

سلام دوستان 

به نظرتون مكش ٧.٤.٤ براي تيپ ٦ بهتره يا مكش تورنادو (هواي سرد) بدون درنظر گرفتن قيمت. 

كدوم واسه راندمان ماشين و سلامت موتور بهتره؟ 

ممنون

سلام

بستگی به استفاده شما از خودرو داره!

طبیعتا مکش تورنادو بهتر هست و بازدهی بهتری ایجاد میکنه ولی به نظر من با توجه به تیپ ۶ بودن و اینکه معمولا کمتر از تیپ ۶ برای شتاب استفاده میشه؛ کیت مکش ۷.۴.۴ بهتره...

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، !Mehdi گفته است :

سلام

بستگی به استفاده شما از خودرو داره!

طبیعتا مکش تورنادو بهتر هست و بازدهی بهتری ایجاد میکنه ولی به نظر من با توجه به تیپ ۶ بودن و اینکه معمولا کمتر از تیپ ۶ برای شتاب استفاده میشه؛ کیت مکش ۷.۴.۴ بهتره...

اتفاقا من برای شتاب ماشین میگم :grin:

میخوام  بهترین بازده رو داشته باشم پس تورنادو بهتره 

ممنون بابت پاسختون

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری