1,386 ارسال در این موضوع قرار دارد

در ۱ ساعت قبل، hamidgipsy2000 گفته است :

سلام. در واقع تسمه سفت کن خراب شده فکر میکنم آقا آرش همین مشکل داشت صفحه قبلی رو  بخونید شاید با تعویض تسمه تا حدودی مشکل برطرف بشه . ولی ایراد اصلی مربوط به تسمه سفت کن هست

سلام. دوست عزیز برای منم دقیقا به همین شکل شده بود. تسمه سفت کن با نمونه اورجینال عوض کردم درست شد. مکانیک تاکید کرد اگر میخوایی درست بشه باید تسمه سفت کن اورجینال تهیه کنی. 

پسند شده توسط 5 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 3 ساعت قبل، oranos گفته است :

سلام. دوست عزیز برای منم دقیقا به همین شکل شده بود. تسمه سفت کن با نمونه اورجینال عوض کردم درست شد. مکانیک تاکید کرد اگر میخوایی درست بشه باید تسمه سفت کن اورجینال تهیه کنی. 

برای راهنمایی که محبت کردید، ممنونم.

سوال  اول:

این قطعه ای که فروشگاه ایمان قرار داده (لینک  محصول در ادامه مطلب قرار دادم) دقیقا همانی هست که اشاره کردید؟ 

برای 207 مدل89  فرق میکنه یا کلا خانواده 206 همگی یک نوع غلطت بیشتر ندارند؟
غلطک تسمه سفت کن دینام پژو 206 - درجه یک

سوال دوم:

احیانا اگربعد از تعویض غلطت مشکل پابرجا بود چه سایز تسمه دینام تهیه کنم؟ با توجه به اینکه سایز 1575 همان ابتدا با استارت ماشین یک شیار پرش داشت، این سایز هم 1568هست.

چون آدم فنی نیستم و فرق فیک و تقلبی را نمیتونم تشخیص بدم همچنین برند ها را هم نمیشناسم ترجیح میدم از فروشگاه ایمان تهیه کنم که تصاویر قرار داده و قبل خرید میتونم  در اینجا صلاح مشورت کنم و انتخاب مناسب داشته باشم. بنابراین لیست محصولات قرار میدم لطفا راهنمایی کنید.

1-تسمه دینام اصلی گتس شماره 1565 پژو 206
کیفیت EPDM - اصلی شماره 1565 ساخت اسپانیا - مخصوص 206 207

2-تسمه دینام 6pk 1565 پژو 206 - فرانسه HUTCHINSON
اصلی هاچینسون فرانسه

3-تسمه دینام پژو 206 تیپ 2 و 5 شماره 1565 CONTI
ساخت آلمان - CONTINENTAL

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، helijoop گفته است :

سوال  اول:

این قطعه ای که فروشگاه ایمان قرار داده (لینک  محصول در ادامه مطلب قرار دادم) دقیقا همانی هست که اشاره کردید؟ 

سوال دوم:

احیانا اگربعد از تعویض غلطت مشکل پابرجا بود چه سایز تسمه دینام تهیه کنم؟ با توجه به اینکه سایز 1575 همان ابتدا با استارت ماشین یک شیار پرش داشت، این سایز هم 1568هست.

چون آدم فنی نیستم و فرق فیک و تقلبی را نمیتونم تشخیص بدم همچنین برند ها را هم نمیشناسم ترجیح میدم از فروشگاه ایمان تهیه کنم که تصاویر قرار داده و قبل خرید میتونم  در اینجا صلاح مشورت کنم و انتخاب مناسب داشته باشم. بنابراین لیست محصولات قرار میدم لطفا راهنمایی کنید.

اصلی هاچینسون فرانسه

ساخت آلمان - CONTINENTAL

سلام  اورجینال نیست . جعبه  باید به این شکل باشه . سفت کن  ۲۰۶ و ۲۰۷ یکی هست .  تسمه ۱۵۶۵ بگیرید نتونستم عکس هارو ببینم  . خصوصی ارسال کردم 

4538455_1540441353_138.jpg

ویرایش شده در توسط hamidgipsy2000
پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، helijoop گفته است :

سوال  اول:

سوال دوم:

اصلی هاچینسون فرانسه

ساخت آلمان - CONTINENTAL

سلام من از اون تسمه اولی گتس استفاده کردم خیلی خشکه به شکلی که از کارتن در بیاری دقیقا همون شکل کارتن رو به خودش گرفته و حتی موقع جا زدنم خیلی اذیت میکنه 

هاچینسون با این بسته بندی اصلا خوب نیست من یادمه 2 سال پیش تو دیوار پیدا کردم 20 تومن ولی دوستان گفتن نخر بعد رفتم سیدی یه تسمه اپتیبلت المان ایساکویی خریدم سایز 1568 بسیار نرمو عالی بود 2 ساله داره عالی کار میکنه 

تسمه سومم نمیدونم چیه ودر موردش نشنیدم 

ولی هاچینسون اصلی تو نایلن اورجیناله اینی که پایین گذاشتم

https://esam.ir/item/16601166/تسمه-دینام-اورجینال-پژو-206-شماره-1564-1565-ایساکو

شما که داری هزینه میکنی 40-50 بیشتر هزینه کن اینو بخر راحت باشی  وروزه شکدار نگیری این هاچینسون عالیه بسته بندی اورجینال با لیبل ایساکو راستیتش منم رفتم سیدی اینو بخرم که نداشت و اپتیبلت بهم داد ولی اونم خوب بود اونموقع هاچینسون 60 تومن بود

در مورد سفتکن ایمان واقعا داره ابروخودشو میبره این سفتکن تقلبیه اصلیش پشته زدهجرمنی و یه سریال داره

3683816_1525031485_969.jpg

IMAG2714.jpgاین دوعکس بالا اصلین در بستهبندی متفاوت ولی هر دو اصله و کاملا مشخصه با اون عکسی که شما گذاشتی تفاوتش

ویرایش شده در توسط aidin1384
پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

سلام من از اون تسمه اولی گتس استفاده کردم خیلی خشکه به شکلی که از کارتن در بیاری دقیقا همون شکل کارتن رو به خودش گرفته و حتی موقع جا زدنم خیلی اذیت میکنه 

هاچینسون با این بسته بندی اصلا خوب نیست من یادمه 2 سال پیش تو دیوار پیدا کردم 20 تومن ولی دوستان گفتن نخر بعد رفتم سیدی یه تسمه اپتیبلت المان ایساکویی خریدم سایز 1568 بسیار نرمو عالی بود 2 ساله داره عالی کار میکنه 

تسمه سومم نمیدونم چیه ودر موردش نشنیدم 

ولی هاچینسون اصلی تو نایلن اورجیناله اینی که پایین گذاشتم

https://esam.ir/item/16601166/تسمه-دینام-اورجینال-پژو-206-شماره-1564-1565-ایساکو

شما که داری هزینه میکنی 40-50 بیشتر هزینه کن اینو بخر راحت باشی  وروزه شکدار نگیری این هاچینسون عالیه بسته بندی اورجینال با لیبل ایساکو راستیتش منم رفتم سیدی اینو بخرم که نداشت و اپتیبلت بهم داد ولی اونم خوب بود اونموقع هاچینسون 60 تومن بود

در مورد سفتکن ایمان واقعا داره ابروخودشو میبره این سفتکن تقلبیه اصلیش پشته زدهجرمنی و یه سریال داره

3683816_1525031485_969.jpg

IMAG2714.jpgاین دوعکس بالا اصلین در بستهبندی متفاوت ولی هر دو اصله و کاملا مشخصه با اون عکسی که شما گذاشتی تفاوتش

سلام آیدین جان خیلی ممنون بابت توضیحات واقعا لذت بردم 

لینک به ارسال

.

ویرایش شده در توسط Iran National

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری