1,110 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 6 دقیقه قبل، ZÆR گفته است :

این لیبل جدید شرکت پژو هست برای اطمینان از صحت قطعه کد روی لیبل رو به آدرسی که نوشته بنویسین براتون میاره

نیازی به فلش برای تسمه دینام نیست

کاملا درسته

اون کد رو فرستادم و گفت با هالوگرام مطابقت داره و چون یکی بود من هم تایید کردم و سایت تایید کرد.

پسند شده توسط 4 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 4 ساعت قبل، hamid-fateh گفته است :

اون کد رو فرستادم و گفت با هالوگرام مطابقت داره و چون یکی بود من هم تایید کردم و سایت تایید کرد.

حمید جان این سفت کن رو جند خریدید شما؟ دیجیکالا الان 300 زده

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، tukanet گفته است :

حمید جان این سفت کن رو جند خریدید شما؟ دیجیکالا الان 300 زده

۲۵۰ تومن.از یه ایساکویی هست که نسبت به جاهای دیگه قیمتاش منصفانه تره.

اگر ۳۰۰ میخاید بدید توی نت فروشگاه ایمان داره با لیبل میده ۳۲۵.اون بصرفه تر و مطمئن تره

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/10/21, 02:39:14، سعید سامان گفته است :

سلام ممنون اقا آیدین ، بله فقط همون دوتا پایینی رو بذارید که افتادگی محور هرزگرد رو جبران کنه و هرزگرد به حالت تراز برگرده ، فقط ضخامت واشر ّها بستگی به مقدار ناترازی محور هرزگرد داره ولی بیشتر از دو میلیمتر نیست

ببخشیدا هی سوال میکنم ولی مثلا اگه نا ترازی تسمه سفتکن 1 میل باشه من از 2 میل یا بیشتر واشر استفاده کنم چه اتفاقی میفته؟ ایا بهتره و محکم کاری میشه؟ یا برعکس ممکنه بیرون زدن تسمه تشدید پیدا کنه یا از سمت مخالف بیرون بزنه؟

من قبلا با همین مشکل روبرو بودم مکانیکم میگفت از پمپ هیدرولیکته و حتی پیش پمپ ساز رفتم اخر تسمه پاره شد و خودم به مکانیکه گفتم به تضمین خودم تسمه سفتکنو عوض کن درستم نشد مشکل نداره بعد تسمه سفتکنو هرزگردو عوض کردم درست شد 

جدیدا تیپ 2 بچه خواهرم همین مشکلو داره دومدمون تا حالا 2 تا تسمه سفتکن عوض کرده درست نشده سومیشم که خریده هنوز ننداخته به خاطر همین هی ازتون پرسیدم میخوام اگه با تعویض این تسمه سفتکنم مشکلش هل نشد بگم این روش شمارو امتحان کنه بازم ممنون

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

ببخشیدا هی سوال میکنم ولی مثلا اگه نا ترازی تسمه سفتکن 1 میل باشه من از 2 میل یا بیشتر واشر استفاده کنم چه اتفاقی میفته؟ ایا بهتره و محکم کاری میشه؟ یا برعکس ممکنه بیرون زدن تسمه تشدید پیدا کنه یا از سمت مخالف بیرون بزنه؟

من قبلا با همین مشکل روبرو بودم مکانیکم میگفت از پمپ هیدرولیکته و حتی پیش پمپ ساز رفتم اخر تسمه پاره شد و خودم به مکانیکه گفتم به تضمین خودم تسمه سفتکنو عوض کن درستم نشد مشکل نداره بعد تسمه سفتکنو هرزگردو عوض کردم درست شد 

جدیدا تیپ 2 بچه خواهرم همین مشکلو داره دومدمون تا حالا 2 تا تسمه سفتکن عوض کرده درست نشده سومیشم که خریده هنوز ننداخته به خاطر همین هی ازتون پرسیدم میخوام اگه با تعویض این تسمه سفتکنم مشکلش هل نشد بگم این روش شمارو امتحان کنه بازم ممنون

آیدین جان من احتمال میدم اگر ضخامت واشرها بیشتر بشه دقیقا عین گفت خودت این بار هم از سمت دیگه تسمه بیرون بزنه

به هر حال تسمه باید توی یک راستا که تراز هست بگرده و کج شدن این محور به هر طرفی باشه تسمه بیرون خواهد زد

محکم کاریش این میتونه باشه که واشری پیدا کنی که محور سفت کن رو کاملا تراز کنه

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 31 دقیقه قبل، tukanet گفته است :

آیدین جان من احتمال میدم اگر ضخامت واشرها بیشتر بشه دقیقا عین گفت خودت این بار هم از سمت دیگه تسمه بیرون بزنه

به هر حال تسمه باید توی یک راستا که تراز هست بگرده و کج شدن این محور به هر طرفی باشه تسمه بیرون خواهد زد

محکم کاریش این میتونه باشه که واشری پیدا کنی که محور سفت کن رو کاملا تراز کنه

ممنون از راهنماییت بابک جان  اگه اینجوری باشه باید به دومادمون بگم ماشینو بیاره و چند واشر با ذخامتهای مختلف امتحان کنم 

چون مکانیک زیاد وقت نمیزاره نهایت یه بار واشر میندازه بدیه این ایرادم اینه همون لحظه ممکنه بیرون نزنه و فکر کنی درست شده ولی بعد چند ساعت حتی یکی دو روز یهو بیرون بزنه خلاصه بد دردیه خیلی ام خطرناکه چون لبه بیرونی پولی هیدرولیک ذخیمتره اگه تسمه همینجوری روش کار کنه پاره میشه ماشین همکارم درست به خاطر همین درد تسمه دینام پاره و ریش ریش شده بود و رفته بود لای تسمه تایم و باعث شده بود ماشین سوپاپاش کج شده البته درسته تسمه تایم زیر قاب پلاستیکی قرار داره ولی کامل از ش محافظت نمیکنه و ممکنه از لا به لای قاب به تسمه تایم برسه 

یه بارم تسمه دینام خودم پاره شد زد فیش کمپرسور کولرو کند شانسی که اوردم سیم از داخل کمپرسور یا همون بوبینش کنده نشده بود و تونستم تعمیرش کنم وگرنه اگه سیمو از داخل کمپرسور کنده بود مجبور بودم کمپرسور رو باز کنم و گازو خالی کنم و برای گاز و تعمیر بوبین سر ان

شتی 200-300 پیاده شم کلا پاره شدن تسمه دینام با ریسک همراهه و کوچکترین پوسیدگی و ترک یا بیرون زدن رو باید جدی گرفت

ویرایش شده در توسط aidin1384
پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

ممنون از راهنماییت بابک جان  اگه اینجوری باشه باید به دومادمون بگم ماشینو بیاره و چند واشر با ذخامتهای مختلف امتحان کنم 

چون مکانیک زیاد وقت نمیزاره نهایت یه بار واشر میندازه بدیه این ایرادم اینه همون لحظه ممکنه بیرون نزنه و فکر کنی درست شده ولی بعد چند ساعت حتی یکی دو روز یهو بیرون بزنه خلاصه بد دردیه خیلی ام خطرناکه چون لبه بیرونی پولی هیدرولیک ذخیمتره اگه تسمه همینجوری روش کار کنه پاره میشه ماشین همکارم درست به خاطر همین درد تسمه دینام پاره و ریش ریش شده بود و رفته بود لای تسمه تایم و باعث شده بود ماشین سوپاپاش کج شده البته درسته تسمه تایم زیر قاب پلاستیکی قرار داره ولی کامل از ش محافظت نمیکنه و ممکنه از لا به لای قاب به تسمه تایم برسه 

یه بارم تسمه دینام خودم پاره شد زد فیش کمپرسور کولرو کند شانسی که اوردم سیم از داخل کمپرسور یا همون بوبینش کنده نشده بود و تونستم تعمیرش کنم وگرنه اگه سیمو از داخل کمپرسور کنده بود مجبور بودم کمپرسور رو باز کنم و گازو خالی کنم و برای گاز و تعمیر بوبین سر ان

شتی 200-300 پیاده شم کلا پاره شدن تسمه دینام با ریسک همراهه و کوچکترین پوسیدگی و ترک یا بیرون زدن رو باید جدی گرفت

بهترین حالتش که برای من پیش اومد سال پیش بود که قبلا تعریف کردم ، غلطک سفت کن رو دو روز بود عوض کرده بوده ولی توی جاده تهران تبریز غلطک گریمپاژ کرده بود

تسمه نوی کنتیننتال رو که به فنا داده بود و پاره شده بود هیچ، درست بعد زنجان هم بود تا خود تبریز هیچی نیست تو اون جاده فقط شانس آوردم باتری تا تبریز همراهی کرد

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 22 دقیقه قبل، tukanet گفته است :

بهترین حالتش که برای من پیش اومد سال پیش بود که قبلا تعریف کردم ، غلطک سفت کن رو دو روز بود عوض کرده بوده ولی توی جاده تهران تبریز غلطک گریمپاژ کرده بود

تسمه نوی کنتیننتال رو که به فنا داده بود و پاره شده بود هیچ، درست بعد زنجان هم بود تا خود تبریز هیچی نیست تو اون جاده فقط شانس آوردم باتری تا تبریز همراهی کرد

بله 206 خوبیش اینه تسمه دینام پاره شه میشه راحت چندین ساعت سوارش شد چون واتر پمپ به تسمه تایم متصله خودروهایی مثل پیکان که واتر پمپ به تسمه دینام متصله چند دقیقه بدون تسمه دینام حرکت کنی موتور جوش میاره

ولی 206 فقط پمپ هیدرولیک از کار میفته که فرمون سفت میشه کمپرسور کولر که خیلی اهمیت نداره و دینام ولی اگه چراغهارو روشن نکنی و روز باشه راحت با همون برق باطری 5-6 ساعت میشه رانندگی کرد چون 206 کم مصرفه ولی اگه شب باشه و جاده تاریکو مجبور باشی چراغهارو روشن کنی نهایت تا یکی دو ساعت باطری خالی میشه  به هر حال جوری هست که ادم بتونه خودشو بدون تسمه دینام تا جایی که میخواد برسونه

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

سلام

دوستان آیا خراب بودن سفت کن باعث به صدا افتادن تسمه میشه؟

مشکلی که جدیدا برام پیش اومده اینه که هرچی تسمه میندازم بعد از یه مدت صدای جیک جیک میده! تسمه سفت کن هم مشکل داره چون از بالا که نگاه میکنم کاملا مشخصه که تسمه رو طراز نگه نمیداره و گهگاهی هم یه دندونه میندازش بیرون

لینک به ارسال
در در 1397/10/26, 06:00:00، Hosseindaraei1362 گفته است :

سلام

دوستان آیا خراب بودن سفت کن باعث به صدا افتادن تسمه میشه؟

مشکلی که جدیدا برام پیش اومده اینه که هرچی تسمه میندازم بعد از یه مدت صدای جیک جیک میده! تسمه سفت کن هم مشکل داره چون از بالا که نگاه میکنم کاملا مشخصه که تسمه رو طراز نگه نمیداره و گهگاهی هم یه دندونه میندازش بیرون

سلام

بله و خود تسمه سفت کن یکی از عوامل صدای چیک چیکه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری