1,110 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 6 ساعت قبل، saeed_rf گفته است :

سلام دوست عزیز منم به تازگی همین رو از جای معتبر گرفتم . قیافش که به نظر اصل میاد

5c31dbf4e83fc_ScreenShot1397-10-16at2_11_06PM.thumb.png.e935262e67263659fe35f56a347ece34.png

بله بنظر اصلی میاد.به خوشی استفاده کنید ان شاالله .این عکس سفت کن اصلی و صد در صد اورجینال فابریکی ماشین که تا ۶ سال بدون مشکل کار کرد.به خطها و نوشته ها توجه کنید.به خطهای دور تاریخ توجه کنید که کج هستند ولی چون تعدادشون از مال من که جدید خریدم بیشترن در نگاه اول مشخص نیست .اصلا کج و کوله بودن خط و اعداد نمیتونه دلیلی به اصلی بودن یا فیک بودن باشه.در بازار فعلی که متاسفانه شرکت خواسته یا نا خواسته قطعه اورجینال پخش نمیکنه یا قطره چکانی یا خارج از شبکه توزیع خودش پخش میکنه تا سود مضاعفی ببره ما چاره ای جز توکل بخدا و اعتماد به فروشنده نداریم

IMG-20190106-WA0000.jpg

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان این قطعه کارکرد خیلی پیچیده ای نداره و به نظر من اصلا احتیاج به تعویض نداره ، بعد از یه مدت کارکرد یه ایراد های جزیی پیدا میکنه که با یه کم خلاقیت قابل رفع و تعمییر هستش و احتیاج نیست دنبال اورجینال با قیمت های بی ربط بگردین ، تاثیر گذار ترین ایرادش بیرون انداختن تسمه هستش که اونهم با گذاشتن دو تا واشر با ضحامت ۱ تا ۲ میلیمتر بین بدنه و پایه های پایین این مشکل رو رفع کنید ، اگه مشکلتون با این کار حل شد یه فاتحه به روح پدرو مادرم بفرستید 😊

پسند شده توسط 7 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/10/16, 14:14:28، saeed_rf گفته است :

سلام دوست عزیز منم به تازگی همین رو از جای معتبر گرفتم . قیافش که به نظر اصل میاد

5c31dbf4e83fc_ScreenShot1397-10-16at2_11_06PM.thumb.png.e935262e67263659fe35f56a347ece34.png

سلام

داداش من وارد کننده قطعات اورجینال پژوهستم، این قطعه ای خریدین  اصله خیالت راحت باشه

پسند شده توسط 7 کاربر

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، ZÆR گفته است :

سلام

داداش من وارد کننده قطعات اورجینال پژوهستم، این قطعه ای خریدین  اصله خیالت راحت باشه

سلام اقا زائر خوب هستید؟

اقا این اعداد متفاوتی که بالای تسمه سفت کن نوشته و خیلی متفاوته  مثلا 3/4 یا 5/2 یا 3/1 , ..... نشونه چی هستند؟؟

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان دوماد ما یه تیپ دو خریده و همون مشکل معروف یه دندونه بیرون زدن تسمه دینامو داشت دو بار تسمه سفتکن عوض کرد هر دو بار مشکل برطرف نشد 

بهش گفتن باید سفتکن اورجینال بخره دیروز رفته بود چراغ برق از اونجا به من زنگ زد و گفت اورجینال طرف داره میگه 250 تومن ولی میگه میترسم بهت بدم بازم مشکلت رفع نشه و برگردی 

ولی یه مدل گفته داره با تضمین میده و جدید اومده بعد تلفنو داد دست طرف من با طرف صحبت کنم من الکی گفتم مکانیکشم و فقط بهش اورجینال بده ولی گفت اینی که دارم میگمو ببند اگه بیرون زد اجرت تورم میدم ولی اورجینالو من ضمانت نمیکنم بدم دیگه پس نمیگیرم 

خلاصه منم گفتم همونی که خودش میگه رو بگیر ببینیم چیه راستی هر دو بارم دومادمون هرزگرد پایین رو عوض نکرده بود و من گفتم یه هرزگرد پایینم بگیر شاید اون مشکل داره و تسمه رو هل میده

الان عکس تسمه سفتکنرو برام فرستاد اینه

0hk_img_20190110_234419_978.jpgxj0q_img_20190110_234427_007.jpg

روی خود سفتکنم شماره سریال هک شده و میخوره جنس خوبی باشه

حالا میخواستم ببینم کسی از این برند سفتکن استفاده کرده؟ بدر بخور هست؟ یا کیفیت نداره و گول خوردیم؟

البته اگه اندفعه هم مشکل سرجاش باشه من حدس میزنم از پمپ هیدرولیک باشه ولی خدا کنه ردیف شه این سومین سفتکنه خریدیم

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/10/19, 22:16:55، سعید سامان گفته است :

دوستان این قطعه کارکرد خیلی پیچیده ای نداره و به نظر من اصلا احتیاج به تعویض نداره ، بعد از یه مدت کارکرد یه ایراد های جزیی پیدا میکنه که با یه کم خلاقیت قابل رفع و تعمییر هستش و احتیاج نیست دنبال اورجینال با قیمت های بی ربط بگردین ، تاثیر گذار ترین ایرادش بیرون انداختن تسمه هستش که اونهم با گذاشتن دو تا واشر با ضحامت ۱ تا ۲ میلیمتر بین بدنه و پایه های پایین این مشکل رو رفع کنید ، اگه مشکلتون با این کار حل شد یه فاتحه به روح پدرو مادرم بفرستید 😊

سلام اقا سامان خدا پدر و مادرتون رو بیامرزه یعنی فقط بین اون دو تا جا پیچهای پایینی واشر بزاریم و برا بالایی نزاریم؟ چون اگه اشتباه نکنم سه جا پیچ داره؟

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

سلام اقا سامان خدا پدر و مادرتون رو بیامرزه یعنی فقط بین اون دو تا جا پیچهای پایینی واشر بزاریم و برا بالایی نزاریم؟ چون اگه اشتباه نکنم سه جا پیچ داره؟

سلام ممنون اقا آیدین ، بله فقط همون دوتا پایینی رو بذارید که افتادگی محور هرزگرد رو جبران کنه و هرزگرد به حالت تراز برگرده ، فقط ضخامت واشر ّها بستگی به مقدار ناترازی محور هرزگرد داره ولی بیشتر از دو میلیمتر نیست

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

دوستان سلام

اون تسمه سفت کن که مارک tikamotor بود بالاخره بعد کلی ادا و اصول و سر و صدا توی این ۴۵ روزه دیشب یه پله تسمه رو بیرون انداخت.البته دیشب متوجه نشدم و امروز که رفتم با اورجینالی که خریدم عوض کنم چشمم به جمالش روشن شد.خلاصه عوضش کردم و تسمه اورجینال با لیبل هم انداختم فقط این عکس هرزگرد پایینه.دو طرفش کمی لبه داره.احتیاج به تعویض هست یا فعلا کار میکنه؟

۲۰۱۹۰۱۱۱_۱۰۳۲۳۵-1944x3456.jpg

در در 1397/10/20, 10:40:57، ZÆR گفته است :

سلام

جناب زائر یه نظر درباره این قطعه ما هم میدید؟سال روی لیبل جعبه ۲۰۱۸ خورده.

5c3049f677667__-1200x2133.thumb.jpg.e92bbf63a2a231f02922d7005062808d.jpg

5c3049fc4e2dd__-1200x2133.thumb.jpg.9b5882f0fede657e012d78ce17de75eb.jpg

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

دوستان وسواس فکری گرفتم😄 

این عکسها رو ببینید.اولی درسته یا دومی؟ منظورم نوشته های روی تسمه اس.چون روی تسمه فلش نبود.یکی نوشته ها به طرف موتور و یکی نوشته ها مثل تسمه تایم بطرف گلگیر

۲۰۱۹۰۱۱۱_۱۹۲۶۳۱-1200x2133.jpg

۲۰۱۹۰۱۱۱_۱۹۱۷۵۱-1200x2133.jpg

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، hamid-fateh گفته است :

دوستان سلام

اون تسمه سفت کن که مارک tikamotor بود بالاخره بعد کلی ادا و اصول و سر و صدا توی این ۴۵ روزه دیشب یه پله تسمه رو بیرون انداخت.البته دیشب متوجه نشدم و امروز که رفتم با اورجینالی که خریدم عوض کنم چشمم به جمالش روشن شد.خلاصه عوضش کردم و تسمه اورجینال با لیبل هم انداختم فقط این عکس هرزگرد پایینه.دو طرفش کمی لبه داره.احتیاج به تعویض هست یا فعلا کار میکنه؟

۲۰۱۹۰۱۱۱_۱۰۳۲۳۵-1944x3456.jpg

جناب زائر یه نظر درباره این قطعه ما هم میدید؟سال روی لیبل جعبه ۲۰۱۸ خورده.

5c3049f677667__-1200x2133.thumb.jpg.e92bbf63a2a231f02922d7005062808d.jpg

5c3049fc4e2dd__-1200x2133.thumb.jpg.9b5882f0fede657e012d78ce17de75eb.jpg

این لیبل جدید شرکت پژو هست برای اطمینان از صحت قطعه کد روی لیبل رو به آدرسی که نوشته بنویسین براتون میاره

در ۱ ساعت قبل، hamid-fateh گفته است :

دوستان وسواس فکری گرفتم😄 

این عکسها رو ببینید.اولی درسته یا دومی؟ منظورم نوشته های روی تسمه اس.چون روی تسمه فلش نبود.یکی نوشته ها به طرف موتور و یکی نوشته ها مثل تسمه تایم بطرف گلگیر

۲۰۱۹۰۱۱۱_۱۹۲۶۳۱-1200x2133.jpg

۲۰۱۹۰۱۱۱_۱۹۱۷۵۱-1200x2133.jpg

نیازی به فلش برای تسمه دینام نیست

کاملا درسته

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری