1,265 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 5 ساعت قبل، pshtiwan گفته است :

ممنون حجم عکسو اوردم140کیلوبیت ولی باز نشد

خوب چرا اپلود نمیکنی؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت اساتید

ماشین 206 تیپ 5 مدل نوده

من اردیبهشت 96 تسمه سفت کن و هرزگیر(برای ال 90 به من دادن گفتن یکیه) و تسمه رو عوض کردم مارکت دایکو ایساکویی گرفتم (تسمه قبلیم دانگیل 1575 بود) ، سال قبل (یعنی پاییز و زمستان 96) زمانیکه فصل سرما شروع شد صبحا زمان استارت یه صدای جیر جیر خفیف میداد که بعد از 5 دقیقه پس از گرم شدن صدا قطع میشد اون زمان بردم پیش مکانیک برای حل این مشکل که اونم گرفت با پیچ گوشتی یک سو یه مقدار پشت تسمه(زمانیکه موتور روشن بود) کشید ، گفت اگه دیگه صدا داد بخاطر نوع تسممه باید تعویض بشه ، ولی فردا صبحش استارت زدم دیگه صدا نداد و اوکیه شد .

الان دوباره که هوا سرد شده همین برنامه دوباره پیش اومده که صبحا صدا میده ، مخصوصا هوا سردتر باشه بیشتر صدا میده ، مجددا بردم پیش مکانیک دوباره اون کارو انجام داد ولی بدتر شد! صبحا زمان صدا دادنش بیشتر شده  !

یک بار هم صابون هم زدم یکی دو روز خوب بود ولی دوباره این مشکل بوجود اومد و دیگه صابون هم جواب نمیداد

البته دور موتور رو بالای 2000 میبرم (زمان سرد بودن) صدا قطع میشه ولی گازو ول میکنم و دور موتور پایین میاد بازم صدا میده تا 10 دقیقه یا یک ربع قطع میشه

نمی دونم آیا باید تسمه رو عوض کنم ؟

دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید

ویرایش شده در توسط _METI_

لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، _METI_ گفته است :

با سلام خدمت اساتید

ماشین 206 تیپ 5 مدل نوده

من اردیبهشت 96 تسمه سفت کن و هرزگیر(برای ال 90 به من دادن گفتن یکیه) و تسمه رو عوض کردم مارکت دایکو ایساکویی گرفتم (تسمه قبلیم دانگیل 1575 بود) ، سال قبل (یعنی پاییز و زمستان 96) زمانیکه فصل سرما شروع شد صبحا زمان استارت یه صدای جیر جیر خفیف میداد که بعد از 5 دقیقه پس از گرم شدن صدا قطع میشد اون زمان بردم پیش مکانیک برای حل این مشکل که اونم گرفت با پیچ گوشتی یک سو یه مقدار پشت تسمه(زمانیکه موتور روشن بود) کشید ، گفت اگه دیگه صدا داد بخاطر نوع تسممه باید تعویض بشه ، ولی فردا صبحش استارت زدم دیگه صدا نداد و اوکیه شد .

الان دوباره که هوا سرد شده همین برنامه دوباره پیش اومده که صبحا صدا میده ، مخصوصا هوا سردتر باشه بیشتر صدا میده ، مجددا بردم پیش مکانیک دوباره اون کارو انجام داد ولی بدتر شد! صبحا زمان صدا دادنش بیشتر شده  !

یک بار هم صابون هم زدم یکی دو روز خوب بود ولی دوباره این مشکل بوجود اومد و دیگه صابون هم جواب نمیداد

البته دور موتور رو بالای 2000 میبرم (زمان سرد بودن) صدا قطع میشه ولی گازو ول میکنم و دور موتور پایین میاد بازم صدا میده تا 10 دقیقه یا یک ربع قطع میشه

نمی دونم آیا باید تسمه رو عوض کنم ؟

دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید

سایز 1575 که انداختی مناسب این مدل  ماشین شما مدل 90 هست نیستش

از تسمه هست تعویض کن

فابریک 1565 هستش که میتونی 1568 هم استفاده کنی

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

دوستان سلام
امیدوارم روز خوبی داشته باشید
امروز در اثر سرما و رطوبت هرزگردای تسمه دینام شروع به زوزه کیدن کردن که زیاد توجه نکردم ولی  از کرج که رسیدم تهران دیدم داره ناله میکنه
کاپوتو زدم دیدم هرزگردا تو حالت نیمه قفلن و اگه تا شرق برم تسمه پاره میشه و همونجا بازشون کردم و جفتشون  مرخص بودن
راستش خیلی نمیخوام خرج کنم و جنس عالی بندازم و یه چیز قیمت متوسط میخوام که کارمو راه بندازه
چه توصیه ای دارید تو اون رنج ؟
اگه حدود قیمتشم بفرمایید ممنون میشم
ماشین تیپ 3 هست
مرسی از توجهتون :razz:

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

غلتک تسمه سفت کن آلترناتور اورجینال 273 هزارتومان.

هرزه گرد ثابت آلترناتور INA فرانسوی 84 هزار تومان.

موتور TU5.

4.jpg

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/09/04, 10:01:57، mehDB گفته است :

دوستان سلام
امیدوارم روز خوبی داشته باشید
امروز در اثر سرما و رطوبت هرزگردای تسمه دینام شروع به زوزه کیدن کردن که زیاد توجه نکردم ولی  از کرج که رسیدم تهران دیدم داره ناله میکنه
کاپوتو زدم دیدم هرزگردا تو حالت نیمه قفلن و اگه تا شرق برم تسمه پاره میشه و همونجا بازشون کردم و جفتشون  مرخص بودن
راستش خیلی نمیخوام خرج کنم و جنس عالی بندازم و یه چیز قیمت متوسط میخوام که کارمو راه بندازه
چه توصیه ای دارید تو اون رنج ؟
اگه حدود قیمتشم بفرمایید ممنون میشم
ماشین تیپ 3 هست
مرسی از توجهتون :razz:

سلام دوست عزیز شما فقط هرزگردارو عوض کنید احتمال زیاد کافیه و ممکنه سفتکن تسمه سالم باشه هرزگرد ایساکویی بندازید پارسال سوراخ کوچیکش 30 و سوراخ بزرگش 25 بود الان فکر کنم برای هر دوش باید 80-100پیاده شید جنس ایساکویی خوب  تسمه ام یا اپتیبلت المان که تو بسته بندی ایساکو  1568 بندازید فکر میکنم 70-80 تومن باشه من خودم چند ماه خریدم 40 تومن یا هاچینسون فرانسه که احتمالا گرونتره ولی اپتیبلت خیلی تسمه خوبیه من انداختم راضیم هم نرمه هم بی صدا 

بعد اینکه عوض کردی اگه تسمت یه دندونه بیرون زد یعنی تسمه سفتکن خرابه باید کامل عوض شه ایساکوییش حتی بگیر نگیر داره و ممکنه جواب نده و باید اصلی بندازید حدود 270-280

ولی اگه تسمه رو بیرون نمیزد یعنی همه چی او کی هستش

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، m.pia گفته است :

غلتک تسمه سفت کن آلترناتور اورجینال 273 هزارتومان.

هرزه گرد ثابت آلترناتور INA فرانسوی 84 هزار تومان.

موتور TU5.

4.jpg

جسارتا از کجا خریدید؟ تازه گرفتید؟

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، mehrdadghp گفته است :

جسارتا از کجا خریدید؟ تازه گرفتید؟

درود،

اصفهان.

تاریخ ۱۳۹۷/۹/۶

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

سلام دوست عزیز شما فقط هرزگردارو عوض کنید احتمال زیاد کافیه و ممکنه سفتکن تسمه سالم باشه هرزگرد ایساکویی بندازید پارسال سوراخ کوچیکش 30 و سوراخ بزرگش 25 بود الان فکر کنم برای هر دوش باید 80-100پیاده شید جنس ایساکویی خوب  تسمه ام یا اپتیبلت المان که تو بسته بندی ایساکو  1568 بندازید فکر میکنم 70-80 تومن باشه من خودم چند ماه خریدم 40 تومن یا هاچینسون فرانسه که احتمالا گرونتره ولی اپتیبلت خیلی تسمه خوبیه من انداختم راضیم هم نرمه هم بی صدا 

بعد اینکه عوض کردی اگه تسمت یه دندونه بیرون زد یعنی تسمه سفتکن خرابه باید کامل عوض شه ایساکوییش حتی بگیر نگیر داره و ممکنه جواب نده و باید اصلی بندازید حدود 270-280

ولی اگه تسمه رو بیرون نمیزد یعنی همه چی او کی هستش

مرسی از پاسختون
هرزگرد بالایی رو 25 عدالتکار و پایینی سوراخ کوچیک دایکو  رو 30 تومن گرفتم
البته از قیمتاشون معلومه احتمالا زیاد کار نخواهند کرد:::P
البته تسمه دینام هم 110 هزار تا کار کرده و خیلی برام عجیبه چون 50 تومن خریدمش و هنوز خیلی ترک نخورده و نخکش نشده 

دیگه دفعه بعدی همه رو یجا عوض میکنم
تسمه سفت کن رو 3 سال پیش اورجینال انداختم 220 تومن و مشکل دندونه رد کردن نداره خداروشکر

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 16 ساعت قبل، mehDB گفته است :

مرسی از پاسختون
هرزگرد بالایی رو 25 عدالتکار و پایینی سوراخ کوچیک دایکو  رو 30 تومن گرفتم
البته از قیمتاشون معلومه احتمالا زیاد کار نخواهند کرد:::P
البته تسمه دینام هم 110 هزار تا کار کرده و خیلی برام عجیبه چون 50 تومن خریدمش و هنوز خیلی ترک نخورده و نخکش نشده 

دیگه دفعه بعدی همه رو یجا عوض میکنم
تسمه سفت کن رو 3 سال پیش اورجینال انداختم 220 تومن و مشکل دندونه رد کردن نداره خداروشکر

ببینید یه چیزیبهتون میگم جنسهای ایرانی کاملا شانسیه یه موقع میبینی یه هرزگرد ایساکویی یا دینا پارت جنس خوب میندازی یه ماهم کار نمیکنه یه موقع میبینی همین مارکهای متفرقه چندین سال کار میکنه این دایکو همون نبود که تو جعبه سفید پژو سیتروعن هست؟ رو پلاستیک دور هرزگردم نوشته دایکو ؟

باید بهتون بگم تقلبیه من پارسال دقیق یادم نیست فکر میکنم 18 خریدم ولی تا همین الان بدون دردسر داره برام کار میکنه حالا بعضی دوستان میگن این هرزگردهارو اگه روکش برلبرینگشو با چاقو در بیاری و گریس نسوز جنس خوب بزنی عمرشون خیلی زیاد میشه من بعد اینکه انداختم بهم گفتن دیگه باز نکردم ولی دفعه بعد بخوام هرزگرد عوض کنم امتحان میکنم این روشو

66202096839696638305.jpg

ایناهاش عکسشم پیدا کردم راستی خریدم 15 تومن:::P

انقدرم خوشحال بودم فکر میکردم اصله دوستان فکر میکنم اقا امین و اقا مهرداد  گفتن بابا تقلبیه خوب قیمت 15 تومنیش و قیافش و کجو کولگی دایکو ام حرفشونو تایید میکرد  ولی تا الان برام کار کرده 2 ماه پیشم تسمه تایم رو عوض کردم تسمه دینام باز شد مکانیک تستش کرد گفت سالمه البته برا من سوراخ بزرگش بود سوراخ کوچیکو یه مارک دیگه بهم داد

ایشالا برا شما ام حالا حالاها کار کنه مخصوصا جنسهای کپی بعضی وقتا خوب کار میکنه

ویرایش شده در توسط aidin1384
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری