815 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 1396/09/13, 09:37:04، web master گفته است :

میشه لطف کنید بگید مارک خوب تسمه که صدا نده چیه ؟ و برای 206 تیپ 2 (tu3a)  سایز فابریکش چیه چون از خودش پاک شده 

با توجه به کارکرد ماشین، به نظرم بهتره هرزگرد ها رو هم تعویض کنید. تسمه دینام رو هم هردفعه با تسمه تایم تعویض کنید. ۱۲۵۰۰۰ کارکرد بالاییه برای تسمه.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام به دوستان عزیز .

لطفا آموزش تعویض تسمه سفت دینام کن 206 با پایه کامل رو بزارید و راهنمایی کنید . سایز تسمه هم من 1560 امتحان کردم افتاد بیرون و 1565 گوشش پاره شد و 1575 هم صدا میده . ماشین بنده هم تیپ 2 مدل 84 هست .

با سپاس

لینک به ارسال

سلام، امروز متوجه صدا تسمه شدم و هرزگرد تسمه سفت کن جام کرده بود البته این رو پس از باز کردن فهمیدم متاسفانه جایی که رفتم زیاد وارد نبود فقط قبلا احساس میکردم غلطم هرزگرد متحرک انگار کوچیکتر بود آیا این غلطم ها فرق دارن با هم ۲۰۶ تیپ ۵ مدل ۹۰ فعلا هم چون جمع هست تمام فروشگاه لوازم یدکی تعطیل و ۱۰۰ کیلومتر هم از خونه دور هستم فقط یک فروشگاه باز بود که فروشنده اطلاع درستی نداشت و تسمه هم بعلت سابیدگی شمارش پاک شده و حتی اون رو هم نمی‌دونم لطفا اگر کسی راهنمایی کنه که نوع تسمه سفت کن ها ممکنه تو اندازه و قطر فرق کنه 

لینک به ارسال

سلام دوستان

چند روز پیش رفتم تسمه سفت کن رو عوض کردم مشکلش این بود تسمه یه خار میومد بیرون. تا دیروز صبح کاپوتو زدم بالا دیدم بازم زده بیرون ماشین گارانتی داشت عوض کردم ولی فکر میکنم گارانتی میری جنس دسته دو واسه آدم جا میزنن تسمه سفت کتی که آورد جا بزنه تمیز بود ولی روی غلطکش یکم ساییدگی داشت جعبشم اصلا چسبی چیزی نداشت پلمپ باشه از اون اول شک کردم نو باشه الان مطمین شدم والا دیگه معلوم نیست به چی باید اعتماد کرد. مکانیکای  بیرون که بفهمن چیزی سرت نیست واسه کوچکترین چیز میخان آدمو پیاده کنن اینم از نمایندگی. 

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، nestle گفته است :

سلام دوستان

چند روز پیش رفتم تسمه سفت کن رو عوض کردم مشکلش این بود تسمه یه خار میومد بیرون. تا دیروز صبح کاپوتو زدم بالا دیدم بازم زده بیرون ماشین گارانتی داشت عوض کردم ولی فکر میکنم گارانتی میری جنس دسته دو واسه آدم جا میزنن تسمه سفت کتی که آورد جا بزنه تمیز بود ولی روی غلطکش یکم ساییدگی داشت جعبشم اصلا چسبی چیزی نداشت پلمپ باشه از اون اول شک کردم نو باشه الان مطمین شدم والا دیگه معلوم نیست به چی باید اعتماد کرد. مکانیکای  بیرون که بفهمن چیزی سرت نیست واسه کوچکترین چیز میخان آدمو پیاده کنن اینم از نمایندگی. 

بله همینطوره متاسفانه در زمان گارانتی شرکت سعی میکنه کمترین ضرر را بده و قطعات را جابجا میکنه. تو ایران گارانتی فقط دل خوش کنکه!

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، nestle گفته است :

سلام دوستان

بهتره داخله نمایندگی هم میری سر ماشینت باشی نه اینکه بذاری مکانیک کار خودشو بکنه - بیشتر مکانیک های نماینگی شوربختانه دزد تشریف دارن

لینک به ارسال

سلام،

دوستان منم این مشکل 1 دندانه تسمه جا به جا شدن رو دارم،چندین بار عوض کردم(خود تسمه،هرزگرد)،چه کار باید کنم؟

مشکلش هم اینجوره،وقتی که ماشین سرد هست،موقع استارت زدن یک دندانه رو به بیرون میندازه،و تا زمانی هم که ماشین گرم نشده(حدود 30 الی 40 مین حرکت) بعد خودم جاش میندازم،دیگه تاز زمانی که ماشین سرد نشده،مشکلی نداره،همین که چند ساعت خاموش هست ماشین ،از دوباره همین داستان.

ممنون میشم راهنماییم کنید،تشکر.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، cyrus. گفته است :

سلام،

دوستان منم این مشکل 1 دندانه تسمه جا به جا شدن رو دارم،چندین بار عوض کردم(خود تسمه،هرزگرد)،چه کار باید کنم؟

مشکلش هم اینجوره،وقتی که ماشین سرد هست،موقع استارت زدن یک دندانه رو به بیرون میندازه،و تا زمانی هم که ماشین گرم نشده(حدود 30 الی 40 مین حرکت) بعد خودم جاش میندازم،دیگه تاز زمانی که ماشین سرد نشده،مشکلی نداره،همین که چند ساعت خاموش هست ماشین ،از دوباره همین داستان.

شما تا حالا سفت کن رو عوض کردید یا فقط هرزگردها تعویض شده؟

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، cyrus. گفته است :

سلام،

شما میبایست پایه هرزگرد رو تعویض میکردید

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، hamid-fateh گفته است :

شما تا حالا سفت کن رو عوض کردید یا فقط هرزگردها تعویض شده؟

بله تعویض شده،به تازگی

در 17 ساعت قبل، Mehdi.T گفته است :

شما میبایست پایه هرزگرد رو تعویض میکردید

تعویض کردم،ولی هنوز این ایراد هست،دلیلش چی هست وقتی که ماشین گرم هست دیگه اصلا دندانه نمیدازد اینور!!!!

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری