1,047 ارسال در این موضوع قرار دارد

دوستان عزیز

با سلام

من یه 206 تیپ2 مدل 84 دارم.مدتی پیش هرزه گردهای تسمه دینام خراب شد ومجبور شدم هرزه گردها و تسمه دینام را تعویض کنم . ولی از اون روز به بعد وقتی ماشین رو روشن می کنم و هنوز سرد است از داخل محدوده دینام و تسمه دینام صدای تق تق می آید که با گرم شدن موتور از صدا می افتد .لطفاً راهنائی فرمائید.

باتشکر

مسعود

salam.gifsalam.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/salam.gif' alt='URL>'>داداش ببین تسمه هائی که عوض کردی جفتشون یه اندازه ان ؟ حتی الامکان متر بزن که دقیقا اندازه هم باشن واسه من این مشکل پیش اومد دیدم تسمه بزرگه و موقع نوسان موتور اهرم تسمه سفت کن بر میگشت سرجاش هم اندازه قبلی انداختم میزون شد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام علت جیغ کشیدن تسمه دینام بعد از اینکه بهش آب میخوره چیه.متشکرم

لینک به ارسال

سلام دوستان

چند وقت پیش متوجه شدم تسمه دینام تا وسط از روی پمپ هیدرولیک اومده بیرون. نمایندگی اشکال رو در لرزش هرزگرد تسمه سفت کن اعلام و این قطعه رو با پایه اون عوض کرد(قطعه داخل بسته بندی فرانسوی بود). تا یک ماه مشکلی نداشتم تا دوباره به مشکل قبلی برخوردم، هر روز صبح که ماشین سرده تسمه تا وسط پمپ هیدرولیک بیرون میان و کاملا خارج نمیشه. ولی درستش که میکنم دیگه تا صبح روز بعد مشکلی ندارم و دوباره صبح همون آش و همون کاسه. از اساتید محترم تقاضای راهنمایی دارم.

لینک به ارسال

سلام علت جیغ کشیدن تسمه دینام بعد از اینکه بهش آب میخوره چیه.متشکرم

سلام

علت خواصی نداره دراین حالت به دلیل وجودرطوبت بین تسمه وفولیهاتسمه روی فولی هابعدازروشن کردن

موتورسورمیخورندوتاوقتی خشک شونداین صداهست (البته برای 206 برای لحظه ای هست )

سلام دوستان

چند وقت پیش متوجه شدم تسمه دینام تا وسط از روی پمپ هیدرولیک اومده بیرون. نمایندگی اشکال رو در لرزش هرزگرد تسمه سفت کن اعلام و این قطعه رو با پایه اون عوض کرد(قطعه داخل بسته بندی فرانسوی بود). تا یک ماه مشکلی نداشتم تا دوباره به مشکل قبلی برخوردم، هر روز صبح که ماشین سرده تسمه تا وسط پمپ هیدرولیک بیرون میان و کاملا خارج نمیشه. ولی درستش که میکنم دیگه تا صبح روز بعد مشکلی ندارم و دوباره صبح همون آش و همون کاسه. از اساتید محترم تقاضای راهنمایی دارم.

سلام

این مشکل بیشتردرفولی میلنگ میباشد بین فولی میلنک وشافت میلنگ یک لاستیک گرد

وجود دارد وقتی اون خراب میشه فولی لق میزند وتسمه راجابه جامیکند

لینک به ارسال

سلام

salam.gifsalam.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/salam.gif' alt='URL>'>این لاستیک رو خودم میتونم عوض کنم؟ قیمتش چقدره؟ پولی میلنگ چنده؟

لینک به ارسال

سلام

salam.gifsalam.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/salam.gif' alt='URL>'>این لاستیک رو خودم میتونم عوض کنم؟ قیمتش چقدره؟ پولی میلنگ چنده؟

خیراین لاستیک تعمیروتعویض نمیشه بلکه همراه فولی به شکل پرس شده است

یک عدد فولی کامل خریداری وتعویض نمایید

نکته

(قبل ازاین کارفولی میلنگ رابازکنیدوچک کنیدکه لاستیک آن خراب شده یاخیر)

لینک به ارسال

سلام تسمه دینام ماشین من یه دفعه پاره شده رفتم خریدم با قیمت 22 ت ایا اموزش نصبی نداره خودم بتونم نصب کنم ؟ چون تا بعد از تعطیلات نمیتونم صبر کنم 2 تا ردیف از تسمه پاره شده یعن 30 % تقریبا....

لینک به ارسال

سلام تسمه دینام ماشین من یه دفعه پاره شده رفتم خریدم با قیمت 22 ت ایا اموزش نصبی نداره خودم بتونم نصب کنم ؟ چون تا بعد از تعطیلات نمیتونم صبر کنم 2 تا ردیف از تسمه پاره شده یعن 30 % تقریبا....

این آموزش برای موتور tu3 هست ولی فکر میکنم با توجه به مشترک بودن اکثر قطعات و حتی سایز تسمه برای موتور tu5 هم قابل استفاده باشه

http://ir206.net/forum-f37/topic160-10.html

البته عکس های داخل تاپیک مشکل دارن و بهتره از این لینک آموزش دانلود کنید

http://ir206.net/topic-t2388.html

لینک به ارسال

امروز رفتم تعمیرگاه تسمه دینام و فولی سرمیل لنگ رو عوض کنم که خدا رو شکر تسمه دینام تعویض نشد و خوب بود

اما فولی اصلی (کارتون کاهی) گرفتم به قیمت 80 تومن

تسمه اصلی هم داشت 35 میگفت

8 تومن هم اجرت گرفت مکانیک...

لینک به ارسال

امروز رفتم تعمیرگاه تسمه دینام و فولی سرمیل لنگ رو عوض کنم که خدا رو شکر تسمه دینام تعویض نشد و خوب بود

اما فولی اصلی (کارتون کاهی) گرفتم به قیمت 80 تومن

تسمه اصلی هم داشت 35 میگفت

8 تومن هم اجرت گرفت مکانیک...

من تسمه دینام رو تعوض کردم 2 ماه پیش تو بسته بندی پلاستیکی پژو سیتروئن بود با اجرت 22 شد...

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری