1,047 ارسال در این موضوع قرار دارد

آره دقیقا
بعضی جنس متفرقه های ارزون هم شانسی زیاد کار میکنن مثلا همین تسمه دینام رو الان که فکر میکنم 45 تومن خریدم و مالی هم نبود مارکش ولی به طرز عحیبی سخت جونه و هنوز بعد 110 هزار تا ترک بزرگ نخورده
حالا ایده ی گریس نسوزم خیلی جالبه و من اصلا نمیدونستم میشه اینا رو بازشم کرد
دفعه ی بعدی حتما امتحان میکنم پس مرسی که گفتین :grin:

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من یه تسمه دینام در بسته بندی پژو سیتروين با لیبل ایساکو (هاچینسون) گرفتم اما نوشته های روش در هر خط به صورت هماهنگ کمرنگ یا پررنگ است. آیا اصله؟

large.IMG_3002.jpg.1cf3c4126ac3f1fabc501

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 22 دقیقه قبل، darasvo گفته است :

سلام

من یه تسمه دینام در بسته بندی پژو سیتروين با لیبل ایساکو (هاچینسون) گرفتم اما نوشته های روش در هر خط به صورت هماهنگ کمرنگ یا پررنگ است. آیا اصله؟

سلام بلی

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 22 دقیقه قبل، darasvo گفته است :

سلام

سلام

از کجا خریدید؟

چند قیمت ؟

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، Iran National گفته است :

سلام

از کجا خریدید؟

چند قیمت ؟

پاساژ کاشانی. ۱۵۰ تومن 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام

دوستان بلبرینگهای هرزگرد و تسمه سفت کن رو حتما سالی یکبار سرویس کنید، سرویس کردنش هم کلا بیست دقیقه زمان میبره، بلبرینگها رودر بیارید و با اسپری انژکتور شور بشورید و مجددا با مقدار لازم  والوالین یا گریس نسوز گریسکاری کنید،فقط بلبرینگ هرز گرد دارای یک درپوش پلاستیکیه که با نوک یک  چاقوی تیز براحتی درمیاد، اینکار باعث میشه عمر بلبرینگها حداقل چند برابر بشه و از خطر جام کردن اونها و بریدن تسمه هم در امان باشید

موفق باشید

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 57 دقیقه قبل، Hosseindaraei1362 گفته است :

سلام

دوستان بلبرینگهای هرزگرد و تسمه سفت کن رو حتما سالی یکبار سرویس کنید، سرویس کردنش هم کلا بیست دقیقه زمان میبره، بلبرینگها رودر بیارید و با اسپری انژکتور شور بشورید و مجددا با مقدار لازم  والوالین یا گریس نسوز گریسکاری کنید،فقط بلبرینگ هرز گرد دارای یک درپوش پلاستیکیه که با نوک یک  چاقوی تیز براحتی درمیاد، اینکار باعث میشه عمر بلبرینگها حداقل چند برابر بشه و از خطر جام کردن اونها و بریدن تسمه هم در امان باشید

موفق باشید

سلام من یه هرزگرد دینام داشتم اون درپوش پلاستیکی که اطراف ساچمه هاشه در اوردم بعد که جا زدم برلبرینگ خیلی سفت شد یه هرزگرد تایمم داشتم اونم در اوردم جا زدم سفت شدو و دیگه نرم نمیچرخید ایا این سفت شدن طبیعیه؟ و بعد کار کردن روون میشه یا من بد جا زدم؟

ر

در 4 ساعت قبل، darasvo گفته است :

سلام

عکستون که معلوم نیست ولی اونهایی که برچسب ایساکو داره کلا ادم خیالش راحته که اصله رو همون برچسبم یه کد داره SMS کن هم قیمتش میاد هم نام قطعه تاییدیه اصل بودنش کلا میخوام مطمعن شی برچسب مال خود جنس باشه نوشته های رو تسمه ام پاک شدنش طبیعیه منم تسمه تایم اورجینال گرفتم همین جوری بود بود 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری