mehrdad1371

روش های جلوگیری از سرقت 206

586 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 5 ساعت قبل، ronnine گفته است :

با تشکر از دوستان 

پس شد محافظ قفل کاپوت ازین بدون کلیدا

محافظ سیم کاپوت و از بالای چراغ رفته  یه قطعه فلزی هست که نصب میشه

قفل کامپیوتر یا همون ECU رانا

قفل فرمونم دارم

اهل سیستم و باند نیستم

میمونه دزدگیر. اگر دزدگیری باشه که تو کلید فابریک بشینه نصب می کنم. اونم با نصب سوکت فابریک

اگر همچین دزدگیری نباشه، سعی می کنم یه شوک سنسور و چشمی آلترا سونیک به آلارم فابریک اکومس بخورونم. 

قبلا این کار و رو سمند که سخنگو داشت و شامل دزدگیر و شوک سنسور و فاقد چشمی بود، کردیم

بعد از دزدگیرم محافظ کلاف نصب می کنم و ضامن و کور می کنم

ممنون میشم اون دزدگیر استیل‌میت که تو کلید فابریک نصب میشه و برام مدلش و بفرستید 

سلام فکر خیلی جالبیه حالا چشمی زیاد مهم نیست ولی اگه بتونید یه شوک سنسور رو همون دزدگیر ایرانیزه بندازید خیلی عالی میشه لطفا اگه جایی تونستید اینکارو بکنید اینجا ام بگید دیگه مشکل ریموتو سوییچو قاطی کردن و اختلال رفع میشه 

حتی سوکت فابریکم ایراداتی داره گاها باعث اختلال بیشتر تو سیستم میشه از نوع لخت کردن سیمها و انشعاب گرفتن

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 6 ساعت قبل، تحیری گفته است :

عکس قفل کاپوت :

من خریدم 5 تومان وخودم وصل کردم

Image result for â«Ø²Ø¨Ø§ÙÙ ÙÙ٠کاپÙتâ¬â

مال من تو عکسی که آپلود کردم زیر قفل همچین چیزی گذاشتن

سیم کاپوتم از پشت جلو پنجره و رادیات رد کردن نه از بالای چراغ. که اونم عکش گذاشتم

فک کنم امن باشه. 

851FD03B-C7C2-4C9C-859C-2F9C36E6F6E8.jpeg

F27B12E6-20EA-43F3-AA80-38DB943BAF89.jpeg

ویرایش شده در توسط ronnine
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 28 دقیقه قبل، ronnine گفته است :

سیم کاپوتم از پشت جلو پنجره و رادیات رد کردن نه از بالای چراغ. که اونم عکش گذاشتم

فک کنم امن باشه. 

سلام.بله اگر کارخونه این کار و کرده خودش متوجه شده که چند هزار تومن چقدر امنیت ایجاد می کنه.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 51 دقیقه قبل، ronnine گفته است :

فک کنم امن باشه. 

با سلام:

بله همین قطعه می باشد، منتها، سیم مشکی که در درون خط قرمز کشیده شده، باید در سمت چراغ جلوی راننده اززیر چراغ رد رد شودو از روی لبه گلگیر پائین تر باشد. یک کلیپ ویدیویی هست که این سیم را بالای گلگیر و لبه چراغ قرار داده و بعلت کیپ نبودن گلگیر با درب صندوق یک کودک با دست این سیم را می کشد و درب موتور باز می شود.  

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، تحیری گفته است :

با سلام:

بله همین قطعه می باشد، منتها، سیم مشکی که در درون خط قرمز کشیده شده، باید در سمت چراغ جلوی راننده اززیر چراغ رد رد شودو از روی لبه گلگیر پائین تر باشد. یک کلیپ ویدیویی هست که این سیم را بالای گلگیر و لبه چراغ قرار داده و بعلت کیپ نبودن گلگیر با درب صندوق یک کودک با دست این سیم را می کشد و درب موتور باز می شود.  

بله. ولی اون فیلمی که میفرمایید سیم کاپوت از روی چراغ رد شده که دست بندازی  بکشی باز میشه

ولی برای من و ایران فرغون زحمت کشیده از بالای رادیات و پشت جلو پنجره رد کرده و اون آهن پشت چراغ، لای اون با گیره مانند گیر داده و رفته سمت اطاق

تست کردم حتی وقتی در کاپوتم نیمه باز هست، با اینکه دستم راحت رد میشه اصلا به سیم کاپوت دسترسی نداره و مشکلی پیش نمیاد. چه عجب فکر کردن

ولی قدیم تر ها سیم کاپوت چون از روی چراغ بود دست مینداختی لای کاپوت و چراغ، به سیم دسترسی داشت مثل عکسی که آپلود کردم. سیم کاپوت خوراک آقا دزده هست

089E5DF0-0635-4560-B8C7-1D429911AE26.jpeg

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

امکان باز شدن درب کاپوت با کشیدن سیم به این دلیله که پوسته سیم در سمت قفل رهاست و با کشیدنش سیم هم کشیده میشه. بعبارت دیگه اگر روکش سیم در سمت قفل سفت باشه درب باز نمیشه. (روکش میگند دیگه؟)

من مشکلم کوتاه بودن سیم کاپوت بود و نمی تونستم از پایین چراغ رد کنم بنابراین مسیرش رو انداختم پشت و بالای چراغ، زیر قاب فلزی، همونجا بست زدم. سیم رو از پشت پایه رادیات رد کردم. این طرف هم روی روکش پلاستیکی رادیاتور هم دو تا سوراخ درست کردم محکم بست زدم. حداقل امکان کشیدن سیم و باز کردن کاپوت با ابزارهای عادی منتفی میشه.

چون قبلا یک بار آرم ماشین رو شکونده بودن(نه برای دزدی، همسایه با سپرش رفت تو آرم جلو از جا در آوردش) همون زمان پشت چلو پنجره ای قسمت پشت آرم رو سرتاسر ورق گالوانیزه پیچ و مهره کردم به خود آرم. که نگهش داره. فکر کنم جای قفل کاپوت می تونه کار کنه.

ضمنا دوستان، کسی هست «در مورد این سوال» (نصب آژیر بک آپ) نظری داشته باشه؟ مخصوصا سوال سوم. احتمالا تاپیک اشتباه سوال رو مطرح کردم.

IMG_20190210_000820605.jpg

ویرایش شده در توسط hornet_32

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری