omidetehran

راهنمایی برای خرید 206 V8

313 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

من میخوام 206SD تیپ v8 بخرم، کلا با تعریفهایی که شنیدم به نظرم ماشین خوبیه اما از طرفی شنیدم 206 خیلی زود ( نسبت به بقیه ماشینها) چپ میشه! بخاطر همین کمی دلسرد شدم. میخواستم بدونم که آیا 206SD هم مانند هاچ بک همین اتفاق براش میفته؟

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز سلام و خوش امدین

انتخاب خوبی کردین ;)

خیر اینطور نیست

206 به لحاظ ایمنی و تعادل خودروی استانداردیست ولی با توجه به اختلاف وزن و دیگر محصولات هم رده خودش حس عدم پایداری بیشتری به راننده وارد میکنه و البته به لحاظ ساختاری نیز به لطف شرکت سازنده داخلی تغییراتی ایجاد شده(افزایش ارتفاع) که منجر به کمی عدم تعادل در این ماشین شده ولی به راحتی این موارد قابل اصلاح هستند

206 صندوق دار به دلیل تفاوت در اکسل عقب، از نظر تعادل و سواری وضعیت بهتری از مدل چابک داره و حس سواری نرمتری نسبت به مدل های دیگه داره که این به تفاوت سیستم تعلیق عقب بر میگرده

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

دوست عزيز مطمئن باشيد از انتخاب 206 پشيمان نميشيد و به هيچ وجه به اين قبيل حرفها كه 206 ماشين تيزي هست يا زود چپ ميكنه توجه نكنيد .براي اطمينان خاطر بيشتر پيشنهاد ميكنم در قدم اول حتما لاستيكاش با يه لاستيك مرغوب از جمله ميشلن انرژي تعويض كنيد در قدم بعدي هم ميتوانيد براي تعديل ارتفاع از فنر جلوي sd هاي صادراتي (V6 يا V19) استفاده كنيد

لینک به ارسال

سلام

من قصد خريد v8 دارم لطفا راهنمائي مي كنيد

ماشين خوبي هست؟ ارزش مبلغشو داره؟

لینک به ارسال

سلام

نمیدونم دقیقا میشه اینجا کامل پاسخ داد یا نه

ولی تقریبا میشه گفت بهترین ماشین صندوقدار غیر اتوماتیکی که میتونید تا مرز 25000000 تومان به صورت صفر کیلومتر خریداری بفرمایید همین وی 8 هست

موتور نسبتا قوی

مشخصات ایمنی خوب

آپشن های الکترونیکی فعال و غیر فعال مناسب

البته به نظر من بهتر در مورد هر کدم از مشخصاتش تو تاپیک خودش بحث بشه

وحید

لینک به ارسال

سلام به دوستداراي 206 و مدير محترم سايت

من يه V8 صفر دارم حدود 600 تا راه رفته

تنها مشكل من الان مصرف بنزينشه

با سرعت بين 80 تا 100 مصرف بنزينش 10 ليتره

نميفهمم طبيعيه يا نه

نمايندگي ميگه تا 6000 طبيعيه

بعد از اون متعادل ميشه

يه نفر بهم بگه طبيعي يعني چي ؟

متعادل يعني چي ؟

لینک به ارسال

اي آقا من هم وي 8 تازه از نوع سفارشي تحويل گرفتم كه اي كاش نمي گرفتم - 730 تومن اضافه تر دادم فقط برام روكش صندلي وغربيلك فرمان و يه ايربگ سرنشين اضافه كردند وخلاصه با كلي اعتراض به نمايندگي ايران فرقون كه شما در ليست آپشن به داشتن رينگ آلومينيومي نيز اشاره كرده بود كه آقايان منكر شدند وخلاصه كلاهبرداري ازاين قشنگتر نديده بودم حالا شما نگران مصرف سوختشي حالا اگه درست وتنظيم نشد ميخواي چكار كني جز اتلاف وقت در نمايندگي وصرف پول و اعصاب كشي چيز ديگري نصيبت نميشه پس توكل كن به خدا وصبور باش كه همه كار ها به صبر پيش ميره خصوصا در اين مملكت

لینک به ارسال

سلام. دوست عزیز شما اشتباه میکنی. ماشین منم سفارشیه .شما ظاهرا نمیدونی که سفارشی دوتا کلاس داره. یک کلاس اینارو داره: 1- قطعات دکوراتیو طرح فلز(نقره ای)2- روکش چرم(غربیلک- صندلی و رودری ها)3- کارکیت(هندزفری بلوتوث)4- کپسول آتش نشانی در این کلاس لاستیکا بارز و قالپاق دارن مثل سایر تیپ های معمولی...

کلاس بعدی: 1-پک لوک(سپرجلو+سپرعقب+دستگیره های بیرونی+ ضربه گیر درب ها همرنگ بدنه)2- کپسول آتش نشانی3- رینگ و لاستیک اسپرت(رینگ 5 پره تورنادو+لاستیک میشلن 105)4- به تازگی قطعات دکوراتیو طرح چوب هم میذارن(مثل ماشین خودم).....

هیچ 206 سفارشی ای رینگ و لاستیک با روکش چرم رو باهم نداره مگه خودت بزاری.....

-----

الان قیمت روکش چرم واسه 206 800 تومن میشه صندلی ها فقط- 300 یا 400 تومن هم میشه رودری ها.... در حالی که نمایندگی فقط 700 تومن بیشتر میگیره واسه چرم. به نظر من که قیمتی که نمایندگی میگیره واقعا منصفانه هستش تازه به قول شما یه ایربگ هم اضافه داره!!!!

لینک به ارسال
اي آقا من هم وي 8 تازه از نوع سفارشي تحويل گرفتم كه اي كاش نمي گرفتم - 730 تومن اضافه تر دادم فقط برام روكش صندلي وغربيلك فرمان و يه ايربگ سرنشين اضافه كردند وخلاصه با كلي اعتراض به نمايندگي ايران فرقون كه شما در ليست آپشن به داشتن رينگ آلومينيومي نيز اشاره كرده بود كه آقايان منكر شدند وخلاصه كلاهبرداري ازاين قشنگتر نديده بودم حالا شما نگران مصرف سوختشي حالا اگه درست وتنظيم نشد ميخواي چكار كني جز اتلاف وقت در نمايندگي وصرف پول و اعصاب كشي چيز ديگري نصيبت نميشه پس توكل كن به خدا وصبور باش كه همه كار ها به صبر پيش ميره خصوصا در اين مملكت

با سلام،

درست هست مصرف سوخت بعد از یه مدتی پایین می اید (با روان شدن قطعات موتور و ستاپ شدن انژکتور و دریچه گاز )

یه سوال داشتم

ایربگ به صورت اپشن بود؟ مطمعن هستید که وی 8 خریدید؟

لینک به ارسال
الان قیمت روکش چرم واسه 206 800 تومن میشه صندلی ها فقط- 300 یا 400 تومن هم میشه رودری ها.... در حالی که نمایندگی فقط 700 تومن بیشتر میگیره واسه چرم. به نظر من که قیمتی که نمایندگی میگیره واقعا منصفانه هستش تازه به قول شما یه ایربگ هم اضافه داره!!!!

واقعا منصفانه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!YaKhoda.gifYaKhoda.gifYaKhoda.gif

واقعا یه کار از این ایرانخودرو دیدی که منصفانه باشه و 100 در 100 براش سود نباشه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری