1,706 ارسال در این موضوع قرار دارد

آقا جان با داد وبيداد كار درست نميشه اگر داغي ها رو داره ميتوني بگيري البته اگه مال خودت باشه با يه مكانيك خوب هماهنگ كن ببينه كه آيا اون قطعات نياز به تعويض داشته يا نه؟در صورت لزوم با يه كارشناس رسمي دادگستري در زمينه خودرو مشاوره كن ليست اين افراد توي دادگستري و شوراي حل اختلاف موجوده بعد اقدام كن.

ميدوني مثلا اگه گلگيرو ميشه با صافكاري درست كرد براي اينكه درآمد بيشتري داشته باشن سه سوت عوض ميكنن به همين راحتي،شما از طريق يه كارشناس پيگير شو

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام،

من با اقا مسعود موافقم حالا عکس های ماشینت رو به چند نفر نشون دادم میخوام ببینم چشمی احتیاج داره اصلا اینا عوض بشه

یه چند روز دیگه که کارام تموم میشه یه نگاهی هم به لیست میکنم ببینم اصلا چیزی رو الکی عوض کردن یا نه

لینک به ارسال

سلام به دوستان عزیز

من یه 206تیپ 5 دارم مدل 83 و162000 تا کارکرد . جدیدآ مشکلی که پیدا کردم اینه که وقتی ماشین یک زمان میخوابه مثلآ شب تا صبح بخصوص وقتی شبها سرد باشه وقتی روشنش میکنم و حرکت میکتم حدودآ 400 تا 1000 متر اول حرکت یه صدای لق لق خیلی واضح از قسمت جلوی ماشین میشنوم( یا من حداقل فکر میکنم از جلوست)که بعد همین متراژ حرکت صدا می افته لازمه که بگم در حالت روشن در جا هیچ صدائی شنیده نمیشه . ماشین رو بردم نمایندگی و طبق و سیبک و بوش طبق رو عوض کردم .صدا کمتر شد اما هنوز هست . ماشین رو بردم معاینه فنی گفتند که کمک سمت راننده 26 درصد شده حالا میخوام از دوستان کمک بگیرم که بنظر شما ممکنه ایراد از کمک باشه .راستش نمیخوام ماشین رو هی ببرم تعمیرگاه و آخرش هیچ . مرسی و منتظرم .محمد

لینک به ارسال

دوستان من 205×60×14 سومیتومو با رینگ ترنادو سایز 14 انداختم ایا تاثیری در abs یا کیلومتر داره یا نه

لینک به ارسال

اي بابا داريوش جان تو همه پست ها ماشاالله

نه بابا اگه رينگ ها رو نميخوايي خريدارم

تازه اين رينگ ها مشكل كه بوجود نمي آرن خوب هم هستن هم سبك براي جلوبندي و سيستم ترمز و زيبا به صورت فابريك

به هر حال خيلي عالي هست اگه قصد فروش داشتي به قيمت خوب خريدارم

لینک به ارسال

سلام به تمام دوستان عزیز

از دوستان خواهشمندم پاسخ سئوالات حقیر را بدهند و آیا لازم می دونند به نمایندگی مراجعه کنم، ممنون.

206 تیپ 6 با کارکرد 5000 کیلومتر دارم (5ماه تحویل گرفتم)

1- حواسم نبود با سرعت کم چرخ جلو سمت شاگرد با جدول یه برخورد داشت البته سریع ترمز گرفتم بررسی کردم لاستیک سالمه ترک هم نداره ماشین نمی کوبه، موقع ترمز ماشین به چپ یا راست نمی کشه، اما موقعی که راه می افتم مثلا کمربند یادم رفته ببندم موقع حرکت فرمون رها می کنم کمربند رو ببندم ماشین می کشه سمت چپ، دقیق یادم نیست اما فکر کنم قبل ضربه هم همینطور بود. به نظر شما نمایندگی رفتم بگم چی را چک کنه که خیالم راحت شه و در آینده جلوبندی یا چیز دیگه ماشین آسیب نبینه ؟ یکی گفت نگو خورده به جدول نمایندگی الکی خرج می تراشه برات، چیکار کنم گیج شدم.

2- وقتی فرمون رو تا آخر می چرخونم صدای تق تق می ده بعضی وقت ها هم فرمون یه لرزش کوچیک داره طبیعی هست؟ یکی گفت همه 206 جدید این مورد دارن مال تلسکوپی برو نمایندگی عوض می کنند؟

3- در موقع شروع حرکت و دور گرفتن به مدت چند ثانیه زیر پام میلرزه علت چیه؟ فراخوان تعویض دسته موتور شامل حال ماشینم می شد که رفتم و تعویض کردم.

از همه دوستان عذرخواهی می کنم و متشکرم...

لینک به ارسال

درود

اگر مشکلات زیر پیش بیاد ماشین چطوری عکس العمل نشون میده:

a- کشیدن فرمان

b- بد عمل کردن ترمز

c- صدای جیغ کشیدن لاستیک حین عبور از روی حط عابر پیاده

d- خلاصی بیشتر از حد مجاز فرمان

e- کشیدن ناگهانی حین ترمز زدن

f- تاب گرفتن رینگ

g- آسیب به لاستیک

h- آسیب میل موج گیر و سیبک فرمان

لینک به ارسال

سلام ماشین من تیپ2 مدل84 الان چند روزه حس میکنم از وسط رو به سمت شاگرد یه صدا گم گم میاد تقریبا شبیه به صدا توپی سر کمکه اما از زیر میاد گیجی و این چیزا رو هم ندارم

فرمون رو هم که وقتی ماشین خاموشه تکون میدم یه صدا تقریبا همون طوری میاد کسی می دونه از کجاست با تشکر

لینک به ارسال

سلام ماشین من تیپ2 مدل84 الان چند روزه حس میکنم از وسط رو به سمت شاگرد یه صدا گم گم میاد تقریبا شبیه به صدا توپی سر کمکه اما از زیر میاد گیجی و این چیزا رو هم ندارم

فرمون رو هم که وقتی ماشین خاموشه تکون میدم یه صدا تقریبا همون طوری میاد کسی می دونه از کجاست با تشکر

لینک به ارسال

با سلام

من تقریبا 2 ماه پیش خوردم به گاردریل و لاستیک جلو سمت راننده ترکیدورینگشم کج شدو طبقمم پیچید.طبق و رینگ و لاستیکهای جلوی ماشینو عوض کردم ولی از اون به بعد موقع گازدادن یه تقه تو فرمون میخوره و ماشین به راست میکشه و گازو که ول میکنم تقریبا بر میگرده (دسته موتورامم کلا عوض کردم و سالمه سالمن)موقع ترمز هم ضربه میخوره تو فرمون که گفتم شاید از دیسک چرخم باشه که اونم عوض کردم و ولی فرقی نکرد.درضمن جلوبندی سازه میگه کل جلوبندیم سالمه ودیگه سر در نمیاره...ولی احساس میکنم که جلوبندیم همچین قرص نیست و به طبق سمت شاگرد مشکوکم ولی جلوبندیسازه میگه که سالمه...بعضیا هم میگن شاید مال شیر هیدرولیک فرمونه و شایدم به خاطر ضربه ای که خورده شاسیم ضربه خورده که اونم چک کردم و میگن که سالمه................................تروخدا یکی یه کمک کنه دارم دیوونه میشم دیگه...............................

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری