1,686 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 2 ساعت قبل، ..amir گفته است :

سلام

من دوستم کارگاه تولید جلوبندی داره. یعنی این طبغ یا طبق های فرسوده رو اینگار فقط از فلزش استفاده میکنن و باقی رو نو پرس میکنن. من 2تا طبغ گرفتم برای خودم هم بهش دادم کلا شد 130 تومان طبغ ها جفتش

سلام .

جسارتاً ،

طبق صحیح است ، نه طبغ.

جاهای دیگه هم جدیداً ق و غ را برعکس  استفاده میکنن.

بقل : غلط.

بغل : صحیح.

لغمه : غلط.

لقمه  : صحیح.

و...

پسند شده توسط 5 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما، دوستان بهترین کمک فنر برای جلو و عقب206 تیپ 6 چی هستش؟ فارق از هزینه میخوام نرم ترین و با دوام ترین باشه... kyb? مونرو؟ یا مارک دیگه...

و یک  پرسش دیگر، بهترین طبق کدام مارک هستش؟

ممنونم

لینک به ارسال

سلام دوستان تیپ۵من تو چاله چوله های موج دار که به صورت پشت سرهم هست از سمت راننده صدا لق لق میده از چیش هست؟

لینک به ارسال

سلام

ماشین من خیلی خشک و پر سرو صداس از تمام درب ها صدا میاد  ولی وقتی بارون میباره انگار یه ماشین دیگه میشه . فوق العاده نرم و بی سرو صدا میشه

علتش چیه ؟

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، آرمین گودرزی گفته است :

درود بر شما، دوستان بهترین کمک فنر برای جلو و عقب206 تیپ 6 چی هستش؟ فارق از هزینه میخوام نرم ترین و با دوام ترین باشه... kyb? مونرو؟ یا مارک دیگه...

ممنونم

قطعات جلوبندی درحال حاضر امیرنیا از همه بهتره حتی از اورجینال .

اوکاپ ایتالیا با لیبل ایساکو نگیر که افتضاحه.

کمک فنر اورجینال ( فرانسه ) عالیه .

بقیه را امتحان نکردم.

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، آرمین گودرزی گفته است :

ممنونم

کمک کایابا خوبه البته چند کشور میسازن که بهترینش اسپانیا هست - هم جلو هم عقب  کایا اصلی ایساکو ها اکثرا دارن

کمک اورجینال هم خوبه فقط نسبت به کایابا خشک تر هست - کایابا نرمتره سواری خوبی میده

طبق هم آی اس پیکو  یا امیرنیا بهتر از بقیه هستن

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، آرمین گودرزی گفته است :

ممنونم

کمک جلو و عقب اورجینال (فرانسه) فابریک خود ماشین عالیه.

طبق هم امیرنیا خوبه. به نسبت قیمت کمترش نسبت به اورجینال، کاراییش چیزی کم نداره. اوکاپ چون سفارش ایساکو هست اون اوکاپی که باید باشه نیست، ولی بدم نیست. TRW اصل هم اگه گیر بیاد عالیه. ولی توصیه من همون امیرنیاست. فقط حواست باشه، اونم تقلبی داره.

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، morteza mohamadi گفته است :

سلام

ماشین من خیلی خشک و پر سرو صداس از تمام درب ها صدا میاد  ولی وقتی بارون میباره انگار یه ماشین دیگه میشه . فوق العاده نرم و بی سرو صدا میشه

علتش چیه ؟

احتمالا شیشه هاروچون میدی بالا شیشه ها گاها لقو لوقن و صدا میدن ولی وقتی میئی بالا سفت میشن و دیگه صدا نمیدن 

بهنظرم بده یه صدا گیری و ریگراژ کنن دراتو گاهی ئرها چون ریگراژ نیستن و خیلی شل بسته میشن تو جاشون لق میزنن و تولید صدا میکنن 

کلا ارزونترین صدا گیری همین ریگراژ و صدا گیری درهاست اگه کامل برطرف نشه لاستیک دور دربها ام باید عوض شه  که خرج میره بالاتر درب صندوق عقبم خیلی مهمه اگه ماشین هاچبکه

بعد شلگیرها و سپرها و جلوبندیو ... 206 کلا ماشین خشکیه ولی اگه ماشین بی صدا باشه و تو دست اندازها صدا نده همین خشک بودنش اطمینان خاطر به ادم میده 

ایرانخودرو جدیدا ارتفاع 206 های صفر رو بالا اورده تا نرمتر باشن شما ام اگه کمکهات میکوبه و بازی نداره باید عوض شه ولی اگه نمیکوبه و روغن نزده به نظرم دست بهشون نزن و فقط به فکر صدا گیری اتاق باش

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/09/15, 10:51:23، ariansamiei گفته است :

سلام دوستان تیپ۵من تو چاله چوله های موج دار که به صورت پشت سرهم هست از سمت راننده صدا لق لق میده از چیش هست؟

سريع تر ببريد طبق ها و ميل موج گير را تعويض كنيد  درست ميشه . 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/09/15, 10:35:59، آرمین گودرزی گفته است :

ممنونم

دوستان لوازم یدکی ایمان توی آزادی قیمت هاش توی سایت ایسام مناسب هست ظاهراً.. کسی ازش خرید کرده جنساش اصله؟

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری