1,571 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 1397/05/29, 17:50:02، alex_pk گفته است :

سلام دوستان

امروز ست هشت تیکه امیرنیا رو خریدم

دو عدد سیبک

دو عدد میل موج گیر

دو عدد قرقری فرمون

دو عدد طبق

که روی هم شد 440 تومن

اصلی هم داشت ولی خیلی قیمت بالا بود و در توان من نبود! 740 تومن.

1.jpg

جلوبندی منم اوضاش بیریخته.

یه سوال از دوستان

قرقری سمت شاگرد صدا میده،ایا با روغن زدن ویا اسپریw40 میشه درستش کرد یا باید تعویض شه؟

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 1 دقیقه قبل، saeid206h گفته است :

سلام

جلوبندی ماشین من خداروشکر مشکلی نداره همین جدیدا هم یه مسیر رفت و برگشت تقریبا 300 کیلومتری (برای اولین بار با این ماشین) باهاش رفتم هم جاده هم داخل شهر

کاملا آروم.

بخاطر همین فعلا جلو بندی امیر نیا رو استفاده نکردم و گذاشتم واسه روزی که نیاز شد.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

سلام بر همه

من در چند روز آینده قراره جلوبندی کامل سرویس کنم

پیشنهادی کسی نداره،و

که بشه جلوبندی خوب و با کیفیت درست شه

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، saeid206h گفته است :

سلام بر همه

پیشنهادی کسی نداره،و

[helpme]

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، saeid206h گفته است :

سلام بر همه

پیشنهادی کسی نداره،و

از همین محصولات امیرنیا استفاده کنید من یک بار کامل عوض کردم راضی بودم.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/06/21, 16:23:55، saeid206h گفته است :

یه سوال از دوستان

قرقری سمت شاگرد صدا میده،ایا با روغن زدن ویا اسپریw40 میشه درستش کرد یا باید تعویض شه؟

اگر منظور شما رابط تعادله : بنظر من یکی از ضعف های 206 همینه . ببینید نیروی میله فنر میل تعادل به اون قطر رو تو این چاله ها انتقال میده  و چقدر ضعیف طراحی شده . خراب بشه یا لق بشه و یا گردگیرش پاره بشه باید تعویض بشه

اگر سیبک فرمان هست منظور شما : خرابی ها مثل لق شدن و پاره شدن گرد گیر نشانه خرابی هست که گردگیر اگر زود عوض بشه از خرابی جلوگیری میکنه

ویرایش شده در توسط ehsan_11
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان عزیز و قدیمی و جدید :gol:

بعد از مدتها با این تاپیک شروع کنم... :-)

من یه مشکلی با جلوبندی پیدا کردم که واقعا رو اعصابمه...

مدتی پیش صدایی از ناحیه چرخ جلو سمت راننده شروع شد. با توجه به اینکه جلوبندی تابحال سرویس نشده بود و با توجه به عمر ۷ سال و کارکرد ۸۰٫۰۰۰ کیلومتر، تصمیم به سرویس گرفتم.

اول رابط میل موجگیر دو طرف تعویض شد ولی صدا رفع نشد. (یکی از سیبک ها شل شده بود و بقیه سالم بود)

بعد سیبک فرمان به همراه میل افقی فرمان (قرقری) تعویض شد. باز هم صدا رفع نشد. (قرقری ها سالم بود و سیبک فرمان سمت شاگرد کمی شل بود)

در نهایت طبق دو طرف تعویض شد که داستانی داره برای خودش!! ولی همچنان صدا میاد... (هر دو تقریبا شل شده بودن)

تمام زیربندی ماشین رو آچار کشی کردم و همه چیز سر جاش محکم هست. سینی و رام و دسته موتورها و.... همگی در سلامت کامل هستند... سر کمک ها رو هم آچار کشی کردم...

محض احتیاط استرس بار رو هم باز کردم ولی تغییری نکرد...

تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که شفت کمک فنر لق شده باشه! آیا چنین چیزی داریم؟؟؟ یا مثلا توپی سر کمک ۲۰۶ مثل پراید هست که صدا بیوفته؟؟؟؟

نکته مهم اینه که بعد از این همه کار صدا هیچ تغییری نکرده و همچنان به همون شکل و اندازه سابق هست...

ممنون میشم اگه چیزی به ذهنتون میرسه بفرمایید... 

:hello:

لینک به ارسال
در 32 دقیقه قبل، !Mehdi گفته است :

مدتی پیش صدایی از ناحیه چرخ جلو سمت راننده شروع شد. با توجه به اینکه جلوبندی تابحال سرویس نشده بود و با توجه به عمر ۷ سال و کارکرد ۸۰٫۰۰۰ کیلومتر، تصمیم به سرویس گرفتم.

اول رابط میل موجگیر دو طرف تعویض شد ولی صدا رفع نشد. (یکی از سیبک ها شل شده بود و بقیه سالم بود)

بعد سیبک فرمان به همراه میل افقی فرمان (قرقری) تعویض شد. باز هم صدا رفع نشد. (قرقری ها سالم بود و سیبک فرمان سمت شاگرد کمی شل بود)

در نهایت طبق دو طرف تعویض شد که داستانی داره برای خودش!! ولی همچنان صدا میاد... (هر دو تقریبا شل شده بودن)

تمام زیربندی ماشین رو آچار کشی کردم و همه چیز سر جاش محکم هست. سینی و رام و دسته موتورها و.... همگی در سلامت کامل هستند... سر کمک ها رو هم آچار کشی کردم...

تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که شفت کمک فنر لق شده باشه! آیا چنین چیزی داریم؟؟؟ یا مثلا توپی سر کمک ۲۰۶ مثل پراید هست که صدا بیوفته؟؟؟؟

نکته مهم اینه که بعد از این همه کار صدا هیچ تغییری نکرده و همچنان به همون شکل و اندازه سابق هست...

سلام دوست عزیز ، منم صدا در سمت شاگرد داشتم مکانیک کل جلوبندی چک کرد دید همه چیز سالمه گفت پس صدا از توپی باید باشه،، که شما هم خودتون اشاره کردین

مال من خراب نبود جلوبندی ساز گفت خشک شده و گیریس زدو بست و الان 6 ماهه اون صدارو ندارم، حالا من نمیدونم منظورش از خشک شده یعنی چی!

شما که همه چیزو چک کردین و دیگه چیزی نمونده این توپی و خوده کمک هم چک کنین ایشالا که درست میشه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، !Mehdi گفته است :

دقیقا چه صدایی هست ؟ قیچ قیچ ؟

دوستم همین مشکل داشت کل جلو بندی ردیف کرد آخر فهمید کمک شاگرد چپ مشکل داره تعویض کرد رفع شد .

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، arshavin گفته است :

سلام دوست عزیز ، منم صدا در سمت شاگرد داشتم مکانیک کل جلوبندی چک کرد دید همه چیز سالمه گفت پس صدا از توپی باید باشه،، که شما هم خودتون اشاره کردین

مال من خراب نبود جلوبندی ساز گفت خشک شده و گیریس زدو بست و الان 6 ماهه اون صدارو ندارم، حالا من نمیدونم منظورش از خشک شده یعنی چی!

شما که همه چیزو چک کردین و دیگه چیزی نمونده این توپی و خوده کمک هم چک کنین ایشالا که درست میشه

ممنون

آخه کمک باز کردن یه خورده سخته و امکانات کافی ندارم. یا باید بدم بیرون یا لوازم مورد نیاز رو تهیه کنم. واسه همین میخوام مطمئن بشم که اگه از اون نیست بیخود هزینه نکنم...

در ۱ ساعت قبل، a.m.i.n گفته است :

دقیقا چه صدایی هست ؟ قیچ قیچ ؟

دوستم همین مشکل داشت کل جلو بندی ردیف کرد آخر فهمید کمک شاگرد چپ مشکل داره تعویض کرد رفع شد .

نه قیچ قیچ نیست! شبیه لق لق! تقریبا شبیه صدای سیبک طبق وقتی شل میشه... یکم آروم تر... ولی کامل میاد تو اتاق...

نکته دیگه این که کمک رو تقریبا ۶ هزار تا پیش عوض کردم و کمک کوتاه انداختم.

بعید میدونم به همین زودی خراب شده باشه.... 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری