1,420 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 28 دقیقه قبل، hrbhrb گفته است :

سیبک طبق کدوم میشه ؟ الان این سه تا بوش که روی طبق هست قابل تعویضه یا فقط 2 تاش قابل تعویضه ؟ امیر نیا از ایساکوی بهتره ؟ ماشینم 50هزار راه رفته .

58e4af90-0eb4-407b-9e71-591e445975d4.jpg

بوش او دو تاست که وسطشون سوراخه. اون که برآمدگی داره سیبک طبق هست. ایساکو قبلا یه مدل داشت به اسم ایتالیا که من انداختم بد نیست ولی دوستان از امیر نیا تعریف می کنند و البته تاییدیه پژو و ایکاپ هم گرفته و طبق گفته دوستان قراره در آینده تامین کننده قطعات جلوبندی 2008 و 301 باشه.نهایت قیمتش هم هر طرف 115 تومنه. بیشتر نخر. داخل بسته بندی سبز رنگ هم هست.سرچ کنی توی نت کاملا بسته بندیش رو نشونت میده. در ضمن با 50 هزار تا معمولا نباید خرابی جلو بندی داشته باشی مگر اینکه در مسیرهای خراب تردد داشته باشی. حالا باز هم قبل از خرید برو و به جلو بندی ساز بگو جلوبندی ماشینت رو چک کنه و فقط قطعات معیوب رو تعویض کن. در صورت تعویض هر دو طرف هم با هم تعویض کن یعنی اگر سیبک فرمون یه طرف لقه و طرف دیگه سالم سعی کن دو طرف با هم تعویض بشه.

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چرخ جلو دونه ای ۴۵ و عقب ۳۵ 

IMG-20180108-WA0002.jpg

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، hrbhrb گفته است :

سیبک طبق کدوم میشه ؟ الان این سه تا بوش که روی طبق هست قابل تعویضه یا فقط 2 تاش قابل تعویضه ؟ امیر نیا از ایساکوی بهتره ؟ ماشینم 50هزار راه رفته .

اونی که بالاش گرد گیر داره سیبک هست دوتای بعدی بوشها

بوشها قابل تعویضه

سیبک هم قابل تعمیر

قبلا امیرنیا عالی بود

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

تعمیر سیبک ارزش داره ؟ برای تعمیر چکارش میکنند ؟ 

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، hrbhrb گفته است :

تعمیر سیبک ارزش داره ؟ برای تعمیر چکارش میکنند ؟ 

با اینکه من خودم دو سال قبل تعمیر کردم ولی بنظرم ارزش ریسک نداره. خودم هم در روزهای آتی تعویض میکنم.پشت سیبک رو زیر پرس فشرده تر میکنن و باعث سفتی سیبک میشه. زمانهای قدیم و زمانی که تعمیرکارها تعویض کار نبودن اینجور و با ضربه پتک تعمیر میکردن و بهش میگن سیبک کوبی ولی الان با توجه به وضعیت بازار بنظرم صرف با تعویضه کامله.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، hrbhrb گفته است :

داداش هم بوش ها و هم سیبک ها قابل تعویضه

البته سیبک رو بعضی از تراشکار ها عوض میکنن من که عوض کردم 20 تا کار کرد واسم ولی اگه قراره بوشها هم عوض بشن دیگه به دستمزد نمیارزه نو بخری بهتره

الانم تازه طبق امیرنیا نصب کردم فعلا که مشکلی نداشته ولی فعلا زوده واسه قضاوت فرق قیمتشم با ایکاپ 15 تومنه ولی تجربه استفاده من از میل موج گیرهای امیرنیا نشپن داده خیلی بهتراز ایکاپ واسم کار کرده.

لینک به ارسال

دوستان دقت کنید همیشه مشکل در کیفیت قطعات نیست

گاها طریقه نصب بشدت روی کیفیت قطعات تاثیر گذار است

من دیدم همین امیر نیا بعد از دو ماه با 21 کارکرد داغون شده بعد از

برسی مشکل رو در گردگیر پاره شده در موقع نصب یافتیم

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

محصولات ISPCO  هم فراموش نکنید تست کردم میل موج گیر و سیبک های خیلی خوبی داره عمرشون خوبه

حتی دسته موتور دو سر پیچ هم روغنی  گرفتم عالی بود

یه جنس ترک هم هست که با لیبل شرکتی ایساکو میفروشه به اسم اصلی مفتش هم گرونه خیلی عمر کمی داره قیمتش هم الکی بالا میدن

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

باسلام خدمت دوستان و اساتید دیگه مشکل ماشین رو نتونستم درست کنم گفتم اگه از دوستان راهکاری داره بگه ما استفاده کنیم

مدل ماشین 206 صندوق دار دوگانه سوز مدل ۹۰
مشکل : وقتی از دستان انداز رد میشم زیاد صدا نداره ولب وقتی از چاله یا رگه اسفالت رد میشم صدای خرچ خرچ از عقب سمت شاگرد میاد مثل سابیده شدن اهن

بوشهای عقب اکسل کلا عوض شدن + بلبرینگ سمت شاگرد با اینکه اصلا مشکلی نداشت عوض و گریس زده شد + زاپاس تایر چک کردم و سفتن لقی نداره 

با انجام این کارا بازم صدای خرجچ خرچ کردن موقع دست انداز خالی و... میاد

خواهشا از دوستان  ، محتاج یه راهکار برای حل این مشکل هستم

مورد بعد از سمت سینه 206 به بدنه هنگام تعویض دنده از یک به دو و کلا دورموتور که مابین  1000-2000 میره یه صدای زززززز به بدنه میزنه که  زیر پام کف ماشین هم احساس میکنم صدا از سمت راست سینه 206  میاد ...

دسته موتور پایین عوض شده  + دسته موتور بالا چک شده موردی نداره   +  دسته موتور گیربکس چک نکردم ...

قابل ذکر میباشد در سرعت بالا دنده سه و چهار صدا نمیاد ...

با سپاس فراوان

ویرایش شده در توسط 3dnews
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

دوستان ماشینی که ۱۳۰ هزارتا و ۵ سال در شرایط معمول جاده و شهر کار کرده باشه بهتره که کل جلوبندی نو بشه؟یا با این کارکرد جلوبندی خراب نمیشه؟

صداهای معمول هنگام عبور از چاله چوله ها داره و مثل یه ماشین صفر احساس سفت بودن و متصل بودن کامل قطعات رو نداره

در کل با این کارکرد لازمه جلوبندی نو بشه؟

----

در ضمن تو اکسل عقب ماشین چیزی احتیاج به تعویض نداره؟بوشی لاستیکی چیزی نداره که لازم باشه تعویض بشه؟فقط همون سرویس جلو کافیه؟

ویرایش شده در توسط yoosefheidari

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری