2,312 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 1399/02/29, 11:00:42، D گفته است :

سلام دوستان 

چند ماهی هست که یه ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۸۲ گرفتم، الان میخوام تمام لاستیک‌های زیربندی و بوش طبق ها رو عوض کنم اگه برند خوبی میشناسید لطفا معرفی کنید

ممنون

بهترین و تقریبا گرون trw هستش اما 5 سال کار میکنه

در در 1399/03/02, 23:04:32، psh1990 گفته است :

دوستان سلام

مدتیه هنگام دور زدن صدای تق تق از زیر ماشین میاد. به هر دو طرف هم دور میزنم این صدا میاد. یکی گفت پلوسه ولی پلوس سمت راننده نوعه و باز هم این صدا میاد.

اگه از پلوس باشه باید چه نشونه دیگه ای داشته باشه؟ چون تو سرعت ماشین اصلا نمیلرزه و اصلا هم نمیکشه. ممکنه از جعبه فرمون باشه؟چون کلا فرمون ماشینم سفته با وجود لاستیک استاندارد.

حالا اگه از پلوس باشه با عوض کردن سر پلوس درست میشه یا حتما باید کلش عوض بشه؟

احتمال زیاد کله پلوس هستش.

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

دوستان جلوبندی ماشینم کمتر از دوسال به صدا افتاده الان میخوام  قطعات اصلی بگیرم تا حداقل بیشتر از 2 سال عمر کنه. البته اگه این خیابانهای به شدت صاف و هموار تهران بذارن.

بهترین مارک برای جلوبندی که تو بازار موجوده چیه؟ و این که از کجا بگیرم که مطمئن باشم اصلی هستن.

باتشکر

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 33 دقیقه قبل، Mu3tang گفته است :

سلام.

دوستان جلوبندی ماشینم کمتر از دوسال به صدا افتاده الان میخوام  قطعات اصلی بگیرم تا حداقل بیشتر از 2 سال عمر کنه. البته اگه این خیابانهای به شدت صاف و هموار تهران بذارن.

بهترین مارک برای جلوبندی که تو بازار موجوده چیه؟ و این که از کجا بگیرم که مطمئن باشم اصلی هستن.

باتشکر

سلام خدارو شکر این دو سه سال با اینکه تحریم بودیمو دلار به شدت گرون دو تا برند روز دنیا مثا میله و trw اومد بازارمون الان توی بازار طبق trw هست هم نوع بوش متحرکش که به تیپ پنجی معروفه و گرونتره هم مدل بوش ثابت که تیپ دویی بهش میگن و ارزونتره خودم بوش ثابتشو خریدم گذاشتم کنار چون قیمتش مناسبتر بود  سگدستو قرقری فرمونو میل موجگیر هم میله و trw هست تو بازار 

خیلی از این جنسها چون گاها از قدیم و با دلار ارزون وارد شده و الان توی بازار اومده یا با دلارهای دولتی وارد شده برای وارد کننده خیلی ارزون تموم شده و با اینکه سودهای دوبلو سوبل روش کشیدن ولی بازم از اجناس تولید داخل که در گرونی دلار تولید شدن خیلی بالاتر نیست مثلا پلوس عظام من دیدم دو طرفش میشد 1.300 من پلوس جی کی ان آلمان با لیبل ایساکو خریدم  1.250 تومن چون از قدیم تو انبار بوده و قیمت شرکتیش مثلا 400-500 بوده یا دینام استام صنعت 1 ملیون بود من دینام والئو اورجینال لهستانی 90 امپر خریدم 1.200 طبقهای trw ام که خریدم خیلی گرونتر از نمونه داخلی نبود

فقط اگه میخوای خرید کنی خیلی عجله کن تا این گرونی دلاتر تاثیرشو رو قیمتها کاملا نزاشته قیمت این دو برندی ام که گفتم خیلی تفاوتی با عظام نداره مثلا دو یا سه برابر عظام نیست من قیمتهارو کامل ندارم ولی اگه بخوای عظام بخری بشه 600-700 تومن این میشه 1 ملیون و اینجوری نیست که مثلا 2-3 برابر برندهای معتبر داخلی باشه و من به شدت تاکید میکنم جنس خارجی اورجینال بخر برای خریدم خدارو شکر یکی از دوستان عزیزمون تو این سایت که سالها بود به قیمتهای بازار و فروشندگان و وارد کنندگان قطعات اورجینال آشنا بود تایپیک فروش قطعه زده به جرعت میتونم بگم قیمتهاش با فاصله زیادی زیر قیمت بازاره و از لحاظ اصالت هم خیالت کاملا راحت باشه کلا یه بار خرید کنی منظورمو متوجه میشی و دیگه از یه پیچ تا یه موتور جمع کردن قطعاتو فقط از ایشون میخری خود من که خونمون چسبیده به چراغ برق و تهران نو که بورس قطعه فروشهاست جنسهایی که حمید میاره رو اصلا نمیتونم پیدا کنم قیمتهاشم گاها انقدر مناسبه که باورم نمیشه

http://ir206.net/index.php?/profile/37341-hamidgipsy2000/

این نام کاربریشونه به اسم حمید مومنی میتونی تو خصوصی بهش پیام بدی 

اینم تایپیکشه که اطلاعات تماسش هست میتونی به خودش یا اقا مهدی مدیر سایت پیام بدی 

فقط بازم تاکید میکنم اگه میخوای بخری زودتر دست به کار شو و یه روزم عقب ننداز البته بنده خدا اقا حمید همیشه قیمت خریدشو مد نظر قرار میده ولی اگه تموم کنه مجبور میشه قیمت جدید تهیه کنه و قیمتهای جدید تو بازار داره روز به روز بالاتر میره دستگاه جوشی که تو عید دوستی خریده بود 470 و تا یه هفته قبل 700-800 بود پریروز رفتم کل حسن آبادو زیرو رو کردم کسی زیر 1.200 نمیداد آخر سر یه جا پیدا کردم شانسی یه دونه ام بیشتر نداشت و خرید قدیمش بود 950 تومن بهم داد 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

طبق امروز من طبق  خریدم گذاشتم کنار.یک جفت امیر نیا گرفتم ۵۰۰

چون این دوست بنده نمایندگی کامل امرنیا رو داره قیمتش کمتره.دیجیکالا دوطرف رو گذاشته ۶۵۰!!!

پارسال روی  ۲۰۶ که داشتم کل لوازم جلوبندی رو امیرنیا گرفتم  ۱ سال  و نیم نیاز نشد برم جلوبندی سازی.

trwساخت داخل هم هست جفتی حدود ۸۰۰

ویرایش شده در توسط Hamid00560
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

سلام خدارو شکر این دو سه سال با اینکه تحریم بودیمو دلار به شدت گرون دو تا برند روز دنیا مثا میله و trw اومد بازارمون الان توی بازار طبق trw هست هم نوع بوش متحرکش که به تیپ پنجی معروفه و گرونتره هم مدل بوش ثابت که تیپ دویی بهش میگن و ارزونتره خودم بوش ثابتشو خریدم گذاشتم کنار چون قیمتش مناسبتر بود  سگدستو قرقری فرمونو میل موجگیر هم میله و trw هست تو بازار 

خیلی از این جنسها چون گاها از قدیم و با دلار ارزون وارد شده و الان توی بازار اومده یا با دلارهای دولتی وارد شده برای وارد کننده خیلی ارزون تموم شده و با اینکه سودهای دوبلو سوبل روش کشیدن ولی بازم از اجناس تولید داخل که در گرونی دلار تولید شدن خیلی بالاتر نیست مثلا پلوس عظام من دیدم دو طرفش میشد 1.300 من پلوس جی کی ان آلمان با لیبل ایساکو خریدم  1.250 تومن چون از قدیم تو انبار بوده و قیمت شرکتیش مثلا 400-500 بوده یا دینام استام صنعت 1 ملیون بود من دینام والئو اورجینال لهستانی 90 امپر خریدم 1.200 طبقهای trw ام که خریدم خیلی گرونتر از نمونه داخلی نبود

فقط اگه میخوای خرید کنی خیلی عجله کن تا این گرونی دلاتر تاثیرشو رو قیمتها کاملا نزاشته قیمت این دو برندی ام که گفتم خیلی تفاوتی با عظام نداره مثلا دو یا سه برابر عظام نیست من قیمتهارو کامل ندارم ولی اگه بخوای عظام بخری بشه 600-700 تومن این میشه 1 ملیون و اینجوری نیست که مثلا 2-3 برابر برندهای معتبر داخلی باشه و من به شدت تاکید میکنم جنس خارجی اورجینال بخر برای خریدم خدارو شکر یکی از دوستان عزیزمون تو این سایت که سالها بود به قیمتهای بازار و فروشندگان و وارد کنندگان قطعات اورجینال آشنا بود تایپیک فروش قطعه زده به جرعت میتونم بگم قیمتهاش با فاصله زیادی زیر قیمت بازاره و از لحاظ اصالت هم خیالت کاملا راحت باشه کلا یه بار خرید کنی منظورمو متوجه میشی و دیگه از یه پیچ تا یه موتور جمع کردن قطعاتو فقط از ایشون میخری خود من که خونمون چسبیده به چراغ برق و تهران نو که بورس قطعه فروشهاست جنسهایی که حمید میاره رو اصلا نمیتونم پیدا کنم قیمتهاشم گاها انقدر مناسبه که باورم نمیشه

http://ir206.net/index.php?/profile/37341-hamidgipsy2000/

این نام کاربریشونه به اسم حمید مومنی میتونی تو خصوصی بهش پیام بدی 

اینم تایپیکشه که اطلاعات تماسش هست میتونی به خودش یا اقا مهدی مدیر سایت پیام بدی 

فقط بازم تاکید میکنم اگه میخوای بخری زودتر دست به کار شو و یه روزم عقب ننداز البته بنده خدا اقا حمید همیشه قیمت خریدشو مد نظر قرار میده ولی اگه تموم کنه مجبور میشه قیمت جدید تهیه کنه و قیمتهای جدید تو بازار داره روز به روز بالاتر میره دستگاه جوشی که تو عید دوستی خریده بود 470 و تا یه هفته قبل 700-800 بود پریروز رفتم کل حسن آبادو زیرو رو کردم کسی زیر 1.200 نمیداد آخر سر یه جا پیدا کردم شانسی یه دونه ام بیشتر نداشت و خرید قدیمش بود 950 تومن بهم داد 

ممنون از پاسختون.

بازارو که بررسی کردم دو تا برند بود یکی همین TRW و دیگری meyle آلمان.

بین این دوتا کدوم بهتره؟

لینک به ارسال

در ۱ ساعت قبل، Hamid00560 گفته است :

طبق امروز من طبق  خریدم گذاشتم کنار.یک جفت امیر نیا گرفتم ۵۰۰

چون این دوست بنده نمایندگی کامل امرنیا رو داره قیمتش کمتره.دیجیکالا دوطرف رو گذاشته ۶۵۰!!!

پارسال روی  ۲۰۶ که داشتم کل لوازم جلوبندی رو امیرنیا گرفتم  ۱ سال  و نیم نیاز نشد برم جلوبندی سازی.

trwساخت داخل هم هست جفتی حدود ۸۰۰

مگه زیاد سوار ماشین میشید؟ تو این 1.5 سال چند هزارتا رفتید با ماشین؟

از این جهت میپرسم که 1.5 خیلی ام مدت زیادی نیست برای جلوبندی 206 امیرنیا ام برند خوبیه و تو داخلیا حرف اول رو میزنه خیلی خوب کاری کردی خریدی حتی اگه مثلا جلوبندیت خیلی اوضاعش خراب نیست یا مثلا وقت نداری بری تعمیرگاه یا هر چیز دیگه ای که ممکنه تا 2-3 ماه بعد برای باز کردن جلوبندی اقدام کنی ولی قطعاتتو بخرو کنار بزار 

قیمتهای دیجیکالا ام زیاد روش حساب نکن مخصوصا تو لوازم ماشین یا ابزار اصولا 20-40 درصدی از بازار گرونتره  من حتی تو ابزار گاها تا 2 برابر هم دیدم قیمت گذاشتن ولی قطعات الکترونیکشو گوشی و قطعات کامپیوتر و لپتاپ خیلی قیمتهاشون بهتره و نزدیکه به بازار از حقم نگذریم تو هر بخشیش گاها یهو بعضی اجناسش خیلی خوش قیمتن و حتی زیر قیمت بازار  ولی خوب باید قیمتهارو داشته باشی و بتونی مقایسه کنی 

در مورد trw والا راستیتش ندیدم  اون مدلهایی که میگید در ایران تولید میشه و اطلاعی ندارم ولی اینی که منظور منه trw اورجینال هست حالا شاید تولید آلمان نباشه ولی قطعا جنس اورجینال هست و  احتمالا در کارخانه های trw در اروپای شرقی ساخته شده ولی کیفیت بسته بندی و تولید کاملا حرفه ایه و معلومه با یک جنس اورجینال روبرو هستی

z6v8_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%wf5n_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%

15ar_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%jp8z_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%

سگدست و میل موجگیر و قر قری ام هم trw هم میله هر دو کیفیت فوق العاده ای دارن میله به نظر من بهترم هست ولی خوب گرونترم هست کمی 

e3ui_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%

ehrh_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%cry6_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%

من که خودم شخصا عکسشونم میبینم لذت میبرم از کیفیت تولید و بسته بنی حتی تو یه میل موجگیر که یه جنس ساده و ارزونه تو اروپا  کارتن با کیفیت لیبل اصلی و لیبل پلمب بارکد و خود جنسم داخل نایلن با آرم شرکت وکیوم شده  شده و کاتالوگ هم داره 

به نظر من اگه از ماشین زیاد استفاده میکنید جنس خوب بندازید که طول عمر تعمیرتون بالا بره این جنسها ام دیگه  به نظر من نمیشه وارد شه با این وضعیت تحریمها و قیمت ارز و بهترین کار اینه الان که هست سریع خریدهامونو انجام بدیم

ویرایش شده در توسط aidin1384
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

در 31 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

در مورد trw والا راستیتش ندیدم  اون مدلهایی که میگید در ایران تولید میشه و اطلاعی ندارم ولی اینی که منظور منه trw اورجینال هست حالا شاید تولید آلمان نباشه ولی قطعا جنس اورجینال هست و  احتمالا در کارخانه های trw در اروپای شرقی ساخته شده ولی کیفیت بسته بندی و تولید کاملا حرفه ایه و معلومه با یک جنس اورجینال روبرو هستی

آیدین جان چند وقت پیش عکسش رو قرار دادم

یه تولیدی توی ایران اومده دقیقا با همین برند trw داره قطعات جلوبندی تولید میکنه 

البته کیفیت قطعاتش و بسته بندیش کاملا متفاوت از trw اورجینال هست فقط اسمشون شبیه هست

پک کامل 8 تیکه اش برای جلوبندی 206 فکر کنم حدود 360 یا 380 بود ... اختلاف قیمت فاحشی با trw اورجینال داره

Untitled.png

ویرایش شده در توسط tukanet
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، tukanet گفته است :

آیدین جان چند وقت پیش عکسش رو قرار دادم

یه تولیدی توی ایران اومده دقیقا با همین برند trw داره قطعات جلوبندی تولید میکنه 

البته کیفیت قطعاتش و بسته بندیش کاملا متفاوت از trw اورجینال هست فقط اسمشون شبیه هست

پک کامل 8 تیکه اش برای جلوبندی 206 فکر کنم حدود 360 یا 380 بود ... اختلاف قیمت فاحشی با trw اورجینال داره

Untitled.png

سلام اقا بابک اینکه والا داد میزنه فیکه مثلا لنت تکستارم در ایران تولید میشه ولی خوب اصلی و تحط لیسانسو با کیفیت بالا  ولی این جعبه و طراحی که من میبینم مربوط به یه جنس درجه 3 چینی یا ایرانیه 

بلاخره هر برند بزرگی یه رنگ تبلیغاتی داره که جعبه ها و قطعاتشو با اون رنگ طراحی میکنه نوشته برندش با یه فونت خاصه و علامت برندش که هیچ کدوم رعایت نشده بعد یه برند اصلی یه قطعه رو که تولید میکنه گوشش روی لیبلش مینویسه مربوط به چه خودرو یا چه خودروهاییه نه مثل این بیاد وسط جعبه بزرگ بنویسه 206 البته به نظر من اصلا لازم به این حرفها نیست و مشخصه این یه برند فیک و تقلبیه که داره از نام trw سو استفاده میکنه به این دلیل که کپی رایت برندهای خارجی در ایران رعایت نمیشه 

لینک به ارسال
در در 1399/04/10, 01:26:59، aidin1384 گفته است :

سلام اقا بابک اینکه والا داد میزنه فیکه مثلا لنت تکستارم در ایران تولید میشه ولی خوب اصلی و تحط لیسانسو با کیفیت بالا  ولی این جعبه و طراحی که من میبینم مربوط به یه جنس درجه 3 چینی یا ایرانیه 

بلاخره هر برند بزرگی یه رنگ تبلیغاتی داره که جعبه ها و قطعاتشو با اون رنگ طراحی میکنه نوشته برندش با یه فونت خاصه و علامت برندش که هیچ کدوم رعایت نشده بعد یه برند اصلی یه قطعه رو که تولید میکنه گوشش روی لیبلش مینویسه مربوط به چه خودرو یا چه خودروهاییه نه مثل این بیاد وسط جعبه بزرگ بنویسه 206 البته به نظر من اصلا لازم به این حرفها نیست و مشخصه این یه برند فیک و تقلبیه که داره از نام trw سو استفاده میکنه به این دلیل که کپی رایت برندهای خارجی در ایران رعایت نمیشه 

سلام.دوستان یه سوال: چرا مجموعه جلوبندی ال نود از ۲۰۶  در هر برندی نزدیک به سیصد تا چهارصد تومان ارزونتره؟ایا جلوبندی ۲۰۶ بهتره یا مسئله ی دیگه ای هست؟ لطفا راهنمایی بفرمایید.

لینک به ارسال

در 35 دقیقه قبل، oranos گفته است :

سلام.دوستان یه سوال: چرا مجموعه جلوبندی ال نود از ۲۰۶  در هر برندی نزدیک به سیصد تا چهارصد تومان ارزونتره؟ایا جلوبندی ۲۰۶ بهتره یا مسئله ی دیگه ای هست؟ لطفا راهنمایی بفرمایید.

من مطمئن نیستم‌از بابت گفته ام! چنانچه غلط هست منو ببخشید

جلوبندی لوگان به علت جئومتری خوبش (که باعث افزایش طول عمر قطعات متحرک جلوبندی بشه) کمتر نیاز به تعمیر پیدا میکنه: پس ارزونتره

ولی ۲۰۶‌: به علت جئومتری خوبش که (که باعث میشه تعادل و لذت رانندگی بیشتر بشه ولی در عین حال فشار به قطعات متحرک جلوبندی بیشتر بشه) بیشتر نیاز به تعمیر پیدا میکنه

پس تقاضای بیشتر قیمت بیشتر (قانون ایران)

از این ساده ترم‌هست؟

ویرایش شده در توسط ravenheart

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری