2,299 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام.کسی کیت جلوبندی میله یا همون meyleالمان انداخته؟ کیفیتش چطوره در مقایسه با ساسیک و تی ار دبلیو و ایساکویی و امیرنیاو....من میخوام سیبک ها و قرقری فرمان و میل موج گیر و... عوض کنم.ممنون میشم تجربیاتتون در اختیارم بذارید.

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 26 دقیقه قبل، javad.gezderazi@yahoo.com گفته است :

سلام.کسی کیت جلوبندی میله یا همون meyleالمان انداخته؟ کیفیتش چطوره در مقایسه با ساسیک و تی ار دبلیو و ایساکویی و امیرنیاو....من میخوام سیبک ها و قرقری فرمان و میل موج گیر و... عوض کنم.ممنون میشم تجربیاتتون در اختیارم بذارید.

سلام

بررسی یه سری تولیدات این برندها رو یکی از دوستان عزیز انجام داده بودند

میله فعلا میشه گفت بهترین برند بازار از نظر کیفیت هست و تولیداتش یه سر و گردن بالاتر از بقیه هستند

بعدش اگر بتونید برند trw گیر بیارید مناسب هست و قیمت پایین تری هم داره ولی تولیدات جدید ساسیک کیفیت قدیم رو نداره

توی ایرانیا هم امیرنیا کیفیت خوبی داره و شخصا استفاده کردم و برای سه سال گذشته راضی بودم ، ایساکویی ام که معلوم نیست اصلا تولید کننده کیه هر بار ممکنه یکی باشه

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

ممنون.کدوم  یک از دوستان بررسی انجام داده بودن؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، javad.gezderazi@yahoo.com گفته است :

ممنون.کدوم  یک از دوستان بررسی انجام داده بودن؟

فکر میکردم اینجا دیدم ولی سایت دیگه ای بوده 

https://radparts.ir/میل-موج-گیر-پژو-206-trw-sasic-meyle/

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان چند وقت پیش برای تنظیم فرمان به زیروبندسازی مراجعه کردم .بعد از تنظیم فرمان به من گفت که دوتا پیچ طبق سمت چرخ ها رو با پیچ های طبق پرایدی عوض کنم . منم دوتا پیچ خاردار طبق پرایدی خریدم و با پیچ های اصلی عوض کرد  . گفت چون پیچ‌های طبق پرایدی خار داره و دیرتر خراب میشه. می خواستم ببینم که مشکلی به وجود نمیاره ؟؟؟؟؟؟ ممنون

ویرایش شده در توسط Najvad

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، Najvad گفته است :

سلام دوستان چند وقت پیش برای تنظیم فرمان به زیروبندسازی مراجعه کردم .بعد از تنظیم فرمان به من گفت که دوتا پیچ طبق سمت چرخ ها رو با پیچ های طبق پرایدی عوض کنم . منم دوتا پیچ خاردار طبق پرایدی خریدم و با پیچ های اصلی عوض کرد  . گفت چون پیچ‌های طبق پرایدی خار داره و دیرتر خراب میشه. می خواستم ببینم که مشکلی به وجود نمیاره ؟؟؟؟؟؟ ممنون

کار بسیار اشتباهی کرد

بدید با نمونه فابریک 206 ی عوض کنن بعد از باز کردن وبازدید پیچ پرایدی متوجه میشید که پیچ پرایدی اصلا دهنه شافت طبق رو پر نمیکنه

پسند شده توسط 8 کاربر

لینک به ارسال

دوستان سلام

مدتیه هنگام دور زدن صدای تق تق از زیر ماشین میاد. به هر دو طرف هم دور میزنم این صدا میاد. یکی گفت پلوسه ولی پلوس سمت راننده نوعه و باز هم این صدا میاد.

اگه از پلوس باشه باید چه نشونه دیگه ای داشته باشه؟ چون تو سرعت ماشین اصلا نمیلرزه و اصلا هم نمیکشه. ممکنه از جعبه فرمون باشه؟چون کلا فرمون ماشینم سفته با وجود لاستیک استاندارد.

حالا اگه از پلوس باشه با عوض کردن سر پلوس درست میشه یا حتما باید کلش عوض بشه؟

ویرایش شده در توسط psh1990
پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، psh1990 گفته است :

دوستان سلام

مدتیه هنگام دور زدن صدای تق تق از زیر ماشین میاد. به هر دو طرف هم دور میزنم این صدا میاد. یکی گفت پلوسه ولی پلوس سمت راننده نوعه و باز هم این صدا میاد.

اگه از پلوس باشه باید چه نشونه دیگه ای داشته باشه؟ چون تو سرعت ماشین اصلا نمیلرزه و اصلا هم نمیکشه. ممکنه از جعبه فرمون باشه؟چون کلا فرمون ماشینم سفته با وجود لاستیک استاندارد.

سلام اگه فقط موقع دور زدن صدا میده به احتمال زیاد از پلوس هست

نو بودن پولوس دلیل نمیشه خراب نشده باشه ، به هر حال باید توسط مکانیک خوب و ماهر باز بشه و بررسی بشه

سفب بودن فرمون ربطی به پلوس نداره و کلا فرمون 206 نسبت به ماشین های دیگه مقداری سفت تر هست

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، psh1990 گفته است :

دوستان سلام

سلام.منم همچین مشکلی داشتم ولی فقط سمت شاگرد صدا میداد.یبار رفتم لاستیک های عقب و جلو رو جابجا کنم طرف گفت میل موجگیر سمت شاگرد خراب و عوض کرد(اصلا هم‌  مشکلی که داشتم رو  مطرح نکرده بودم باهاش)بعد از اون کلا صدا افتاد.حالا شما این تجربه منم مدنظرت باشه

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری