2,248 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 1398/11/21, 23:50:39، mehdi ndr گفته است :

من مشکلم از سیبک طبق بود ، جفت طبق ها رو تعویض کردم با trw آلمانی بوش متحرک که از قبل خریده‌بودم کنار گذاشته بودم برای روز‌مبادا

منم دقیقا این مشکل قبلا داشتم. الان تازه  طبق ها رو عوض کردم ولی هنوز تست نکردم ببینم اون صدا دوباره میاد یا نه.

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1398/11/21, 23:50:39، mehdi ndr گفته است :

من مشکلم از سیبک طبق بود ، جفت طبق ها رو تعویض کردم با trw آلمانی بوش متحرک که از قبل خریده‌بودم کنار گذاشته بودم برای روز‌مبادا

از طبق های trw راضی هستید؟

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 1398/11/23, 14:59:04، mehrdadghp گفته است :

از طبق های trw راضی هستید؟

فعلا قضاوت زوده ولی جلوبندی کار خیلی خوشش اومد و گفت مدتها بود که طبق با همچین کیفیت ندیده مخصوصا که بوش وسط متحرکه و گفت قدیم رو ۲۰۶ مدل ۸۲ اینا دیده بود میگفت باعث نرمی جلو بندی میشه،به نظرم نرم تر شده گذشتن از دست اندازها

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 52 دقیقه قبل، mehdi ndr گفته است :

فعلا قضاوت زوده ولی جلوبندی کار خیلی خوشش اومد و گفت مدتها بود که طبق با همچین کیفیت ندیده مخصوصا که بوش وسط متحرکه و گفت قدیم رو ۲۰۶ مدل ۸۲ اینا دیده بود میگفت باعث نرمی جلو بندی میشه،به نظرم نرم تر شده گذشتن از دست اندازها

تشکر از به اشتراک گداشتن تجربتون:gol:

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام.میخوام ست کامل جلوبندی مارک ساسیک بخرم.چطوره کیفیتش؟ کسی هست از این برند استفاده کرده باشه؟

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

وقت‌بخیر

دوستان دور پایه‌ای که بالای دسته موتور گرد دوسر پیچ سمت ایسیو تیپ۶ بسته میشه یه ورق استیل نازک هست، تیپ۵ هم این قطعه‌رو داره؟

و اینکه کاراییش چیه؟ چون الان برای بنده داره تولید صدا میکنه.

ویرایش شده در توسط ..amir
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 20 دقیقه قبل، ..amir گفته است :

وقت‌بخیر

دوستان دور پایه‌ای که بالای دسته موتور گرد دوسر پیچ سمت ایسیو تیپ۶ بسته میشه یه ورق استیل نازک هست، تیپ۵ هم این قطعه‌رو داره؟

و اینکه کاراییش چیه؟ چون الان برای بنده داره تولید صدا میکنه.

لرزه گیر قارچی جانبی هست به صفحه فنری میخوره صدا میده یکم گریس و روغن موتور بزنید بهشون بهتر میشه همیشه فصل سرما به صدا میافته در دست اندازها،اپیدمیه

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 1398/11/25, 01:55:10، mehdi ndr گفته است :

لرزه گیر قارچی جانبی هست به صفحه فنری میخوره صدا میده یکم گریس و روغن موتور بزنید بهشون بهتر میشه همیشه فصل سرما به صدا میافته در دست اندازها،اپیدمیه

سلام.جلوبندی  ماشین  بیشتر از سمت راننده، وقتی از چاله چوله ها رد میشم صدای لاق لاق میده. احساس می‌کنم جلوبندی استحکام لازمو نداره و یه چیزی شله. اول فکر کردم از میل موجگیر هستش میل موجگیر عوض کردم درست نشد. جفت طبق ها یکسال و نیمه عوض شده. لطفا راهنمایی کنید. با تشکر. 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، oranos گفته است :

سلام.جلوبندی  ماشین  بیشتر از سمت راننده، وقتی از چاله چوله ها رد میشم صدای لاق لاق میده. احساس می‌کنم جلوبندی استحکام لازمو نداره و یه چیزی شله. اول فکر کردم از میل موجگیر هستش میل موجگیر عوض کردم درست نشد. جفت طبق ها یکسال و نیمه عوض شده. لطفا راهنمایی کنید. با تشکر. 

ممکنه بوش طبق پاره شده باشه و نیاز به تعویض بوش باشه بدید چک‌کنه جلوبندی ساز،ارتباطی هم با سن طبق نداره

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 1398/11/24, 22:47:55، javad.gezderazi@yahoo.com گفته است :

سلام.میخوام ست کامل جلوبندی مارک ساسیک بخرم.چطوره کیفیتش؟ کسی هست از این برند استفاده کرده باشه؟

خوبه ولی طبقش گیر نمیاد

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری