2,212 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 11 دقیقه قبل، ramin_gm گفته است :

سلام دوست عزیز

هر دو نوع طبق رو تولید میکنن هم تیپ ۲ و هم تیپ ۵

زیاد روی شماره تلفن و وبسایت امیرنیا حساب نکنین چون فروش مستقیم ندارن و شما رو به سمت بازار هدایت میکنن و حتی قیمت به شما نمیدن خیلی لطف کنن بهتون میگن کجا میتونید تهیه کنید

سیبک طبق به تنهایی هم قابل تعویض هست به شرطی که بوش طبق سالم باشه و با هزینه و زمان لازم برای تراشکاری مشکلی نداشته باشید، بعضی از کسانی که کار جلوبندی انجام میدن با گیره سیبک رو جا میزنن که از نظر من کار جالبی نیست...به همین دلایل معمولا کلا طبق رو تعویض میکنن، خصوصا اگر طبق فعلی ماشین شما اورجینال نباشه

ممنون از جواب

والا تو دیجی دو کد نوشته an323و   ap2

میخواستم از امیرنیا تفاوتشون رو بپرسم

والا ماشین من هر دو سال سیبک طبق خراب میشه که خیلی برام عجیبه. به همین دلیل به فکر تعویض سیبک افتادم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 25 دقیقه قبل، zilamo گفته است :

ممنون از جواب

والا ماشین من هر دو سال سیبک طبق خراب میشه که خیلی برام عجیبه. به همین دلیل به فکر تعویض سیبک افتادم

بعضی وقت ها دیجی خودش کد بندی می‌کنه . نمایندگی تشریف ببرید فقط تیپ دو و پنج موجوده . 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 47 دقیقه قبل، zilamo گفته است :

ممنون از جواب

چرا از دیجی کالا ؟ چرا نمیری بیرون مغازه تهیه کنی امیرنیا دیگه همه جا هستش 

سعی کن جنس بهتر بندازی 

ویرایش شده در توسط naim
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در هم اکنون، naim گفته است :

چرا از دیجی کالا ؟ چرا نمیری بیرون مغازه تهیه کنی اکیرنیا دیگه همه جا هستش 

در هم اکنون، naim گفته است :

چرا از دیجی کالا ؟ چرا نمیری بیرون مغازه تهیه کنی امیرنیا دیگه همه جا هستش 

ممنون از وقتی که گذاشتین برای نوشتن جواب سوال بنده.

والا میخوام شهر خودمون بخرم  که پیرانشهر هست.

ولی می خوام بدونم دو نوع با کیفیت متفاوت داره یا یکین همشون.

می خواستم از تولیدکننده بپرسم بعد بخرم

لینک به ارسال
در 54 دقیقه قبل، zilamo گفته است :

ممنون از جواب

خب اصل موضوع رو که بقیه دوستان جواب دادن

با این شرایط فعلی قطعات ۲ سال یکبار خراب شدن سیبک زیاد هم دور از ذهن نیست

مشکلی تو جلوبندی یا شاسی ماشین ندارین؟ زاویه کمبر یا کستر؟ نوع رانندگیتون چجوریه؟ مثل من به هیچ چاله یا سرعتگیری نه نمیگید یا رعایت میکنین؟

من بعد از اشتباه بزرگی که کردم و طبق اورجینال ماشین رو که ۱۳۰ هزار کیلومتر بدون کوچکترین مشکلی کار کرده بود رو بخاطر یه بوش طبق که اون زمان اورجینالش هم تو بازار ریخته بود عوض کردم تقریبا هر ۳۰ هزار کیلومتر کارم به جلوبندی ساز میوفته...این سری آخر تمام قطعات جلوبندی رو امیرنیا انداختم و فعلا که مشکلی نداشتم

برندهای بهتری هم تو بازار بود مثل میل آلمان و...ولی خب حدودا ۳ برابر امیرنیا قیمت داشتن[:-'']

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، ramin_gm گفته است :

خب اصل موضوع رو که بقیه دوستان جواب دادن

با این شرایط فعلی قطعات ۲ سال یکبار خراب شدن سیبک زیاد هم دور از ذهن نیست

مشکلی تو جلوبندی یا شاسی ماشین ندارین؟ زاویه کمبر یا کستر؟ نوع رانندگیتون چجوریه؟ مثل من به هیچ چاله یا سرعتگیری نه نمیگید یا رعایت میکنین؟

من بعد از اشتباه بزرگی که کردم و طبق اورجینال ماشین رو که ۱۳۰ هزار کیلومتر بدون کوچکترین مشکلی کار کرده بود رو بخاطر یه بوش طبق که اون زمان اورجینالش هم تو بازار ریخته بود عوض کردم تقریبا هر ۳۰ هزار کیلومتر کارم به جلوبندی ساز میوفته...این سری آخر تمام قطعات جلوبندی رو امیرنیا انداختم و فعلا که مشکلی نداشتم

برندهای بهتری هم تو بازار بود مثل میل آلمان و...ولی خب حدودا ۳ برابر امیرنیا قیمت داشتن[:-'']

والا سعی میکنم  رعایت  کنم اما چاله و گودال زیاده دیگه که فکر میکنم دلیل اصلیش همین باشه.

شاسی که اصلا مشکل نداره ولی کمبروکستر رو نمیدونم اما هر چند مدت یه بار میبرم نشون میدم با یه میله فاصله دو چرخ رو در بخش جلو و عقب تایرهای حلو اندازه میگیره میگه مشکلی نیست

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

سلام

سیبک های من خراب شده بود خواستم کامل عوض کنم رفتم مغازه مثلادوستم، جدای از  قیمتای فضاییش گفت هیچ ضمانتی نداره و خریدی تمومه. منم زورم اومد ،بردم جای یه سیبک ساز ماهر اونم خراباشو برید و جفتشو با تفلون ها و... برام درست کرد(در جواب دوستمون که گفت با گیره جا میزنن  باید بگم که این سیبک سازی که من رفتم پیشش قشنگ با پرس جا زد و مثل فابریکش شد) و بهم فاکتور داد و گفت تا 6 ماه هم ضمانت میکنه. و بجای 400 500 تومن با 120 تومن اوکی شد. البته خودم باز بست کردم. در نتیجه توصیه من به دوستان تعمیر و حضور بالاسر سیبک ساز هست چون این جنسای بازار اصلا اعتباری بهشون نیست. 

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال

سلام 

کدوم قسمت جلوبندی بیشتر تاثیر داره رو نرم بودن ماشین و نکوبیدن مخصوصا رو شبرنگ های تو جاده که از روشون رد میشه کاپ میکوبه

کلا از رو سنگ ریزه های تو خیابون که از روشون رد میشم بی صدا نمیمونه

۱ بوش های طبق

۲ میل موجگیر های دو طرف 

۳ لاستیکای چاکدار میل تعادل

۴ توپی های سر کمک

۵ کمک فنرها

سیبکای طبق سفت و محکمن اونا سالمن قرقری هام سالم 

لینک به ارسال
در در 1398/08/30, 16:06:10، zilamo گفته است :

والا سعی میکنم  رعایت  کنم اما چاله و گودال زیاده دیگه که فکر میکنم دلیل اصلیش همین باشه.

شاسی که اصلا مشکل نداره ولی کمبروکستر رو نمیدونم اما هر چند مدت یه بار میبرم نشون میدم با یه میله فاصله دو چرخ رو در بخش جلو و عقب تایرهای حلو اندازه میگیره میگه مشکلی نیست

دوست عزیز چند وقت پیش تو ی تاپیک در مورد برند جلوبندی ی صحبت کوتاهی شد و بنده در مورد مارک s4t نظر خواستم.چندتا از دوستان اهل فن تایید کردن برند خوبیه و شاید از امیرنیا بهتره.دیجی هم داره اگه دسترسی نداری به حضوری.رنگ طبقش هم زرد

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، Amirdvm گفته است :

دوست عزیز چند وقت پیش تو ی تاپیک در مورد برند جلوبندی ی صحبت کوتاهی شد و بنده در مورد مارک s4t نظر خواستم.چندتا از دوستان اهل فن تایید کردن برند خوبیه و شاید از امیرنیا بهتره.دیجی هم داره اگه دسترسی نداری به حضوری.رنگ طبقش هم زرد

درود و  سلام بر شما، ممنون از راهنمایی

والا رفتم پیش تعمییرکار مورد اعتماد خودم

رفیع نیا داشت، گفت که اگه دوست داری برو امیرنیا بگیر(تو شهر ما موججود بود) ولی خودشون چندین ساله که رفیع نیا می بندن، خلاصه اینکه رفیع نیا انداختم و تاریخش رو هم نوشتم ببینم چقدر عمر می کنه کلا هم شد 235تومن با تعویض

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری