2,155 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 18 دقیقه قبل، emad0098 گفته است :

سلام دوستان ، ماشین من وقتی میخام بپیچم و فرمان نیم دور چرخوندم اگر همزمان دست انداز باشه از جلو ماشین سمت چرخ جلو  راست صدای انگار لق بودن چیزی میاد. بعد که رد میشم و توی مسیر مستقیم میفتم دیگه خبری ازش نیست. فقط در مواقع پیچیدن با سرعت کم و همزمان دست انداز باشه (ناهمواری های سطح جاده). بنظرتون مشکل از کجاس؟؟؟طبیعیه؟؟ تیپ 5 مدل 95

این ایراد از جعبه فرمان هستش . توی ایرانیزه ها این مشکل وجود داره . معمولا روی گارانتی یا تعمیر میکردند جعبه فرمان رو یا تعویض اش می کردند . با این حال جلوبندی رو اول از نظر لقی سیبک ها و بوش طبق ها و همچنین پیچ های سرکمک رو چک کنید شل نباشه اگر هیچ قسمتی از جلوبندی ایرادی نداشت همون جعبه فرمان هستش . 

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 5 ساعت قبل، mehdi2634 گفته است :

قیمتش رو همونطور که گفتم میگن 370. 

بنظرتون میتونم ساپکو یا امیرنیا پیدا کنم که سیبکش TRW باشه؟

نمیدونم الانم امیرنیا رو طبقش سیبک TRW میبنده یا نه.

شما از کجا خریدید؟ من جای مطمئن نمیشناسم.

من از پاساژ کاشانی بود فکر کنم نمایندگی امیرنیا

تقلبی که نداره نهایت قیمتش مقداری اینور اونور باشه

فقط دو مدل داره نمونه TU5ش رو بگیرید.

یادش بخیر!

IMG_20190513_162629_155.jpg

IMG_20190513_162632_434.jpg

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

سلام اگر سیبک طبق ببره یا در بیاد میشه ماشینو کنترل کرد یا کنترل کردنش کار هرکسی نیست؟ 

در کل این تعادل چرخ های ۲۰۶ رو طبقه؟

لینک به ارسال
در 22 دقیقه قبل، tofan206 گفته است :

سلام اگر سیبک طبق ببره یا در بیاد میشه ماشینو کنترل کرد یا کنترل کردنش کار هرکسی نیست؟ 

در کل این تعادل چرخ های ۲۰۶ رو طبقه؟

بله از زیر فقط توسط سیبک طبق مهار میشه و اگه اون ببره خدا میدونه چی میشه.

یکی از رفقای ما یدونه پارس داشت که همین بلا سرش اومد و بدلیل جنس بی کیفیت سیبک یا هرچیزی کمک و تایر و .. ول شد و چون سرعتش زیاد نبود فقط خسارت مالی دید.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

آقایون ۲۰۶ سوار لاستیک سایز ۲۰۵ ،۱۴،۶۰ باد لاستیکو رو چند بزارم نکوبه الان رو ۲۸ هستن چهارتا بازم رو شیارهای آسفالت میکوبه ولی تو جاده خاکی خوب نرم کار میکنه

کمک عظام یک سال کار

فنر هم فابریک یک سال کار 

جلو بندی کلا یک سال کار

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، Meditator گفته است :

من از پاساژ کاشانی بود فکر کنم نمایندگی امیرنیا

تقلبی که نداره نهایت قیمتش مقداری اینور اونور باشه

فقط دو مدل داره نمونه TU5ش رو بگیرید.

یادش بخیر!

IMG_20190513_162629_155.jpg

IMG_20190513_162632_434.jpg

جلوبندي سازي كه من پيشش ميرم ميگفت صاحب برند اميرنيا 2 سال پيش فوت كرده و در حال حاضر اين برند توسط فرزندانش اداره ميشه، تا قبل از فوت ايشون قطعات سيبك از آلمان تامين ميشده ولي الان از چين. برندي كه 4 ماه پيش به من توصيه كرد و من گرفتم و ازش هم راضيم رفيع نيا است. البته هنوز به اندازه اميرنيا ازش استفاده نكردم كه بگم همون طول عمر و كيفيت رو داره ولي فعلاً كه سر صدا و لقي اي تو جلوبندي ندارم.

در 4 ساعت قبل، tofan206 گفته است :

آقایون ۲۰۶ سوار لاستیک سایز ۲۰۵ ،۱۴،۶۰ باد لاستیکو رو چند بزارم نکوبه الان رو ۲۸ هستن چهارتا بازم رو شیارهای آسفالت میکوبه ولی تو جاده خاکی خوب نرم کار میکنه

کمک عظام یک سال کار

فنر هم فابریک یک سال کار 

جلو بندی کلا یک سال کار

سلام

معمولاً باد لاستيك به صورت استاندارد تعريف ميشه و ارتباطي با تعويض لاستيك نداره كه اين مقدار رو روي ستون وسط ماشين يا تو دفترچه ميزنه، چيزي كه تو نرمي لاستيك خيلي تاثير داره جنس خود لاستيكه.

سايز لاستيك من هم 205*60*14 است و تا حالا هميشه روي 30 تنظيم كردم، البته درجه باد استاندارد و با كيفيت خودم دارم و كنترل ميكنم چون گيج  تعويض روغني ها معمولاً كاليبره نيست. بعد از لاستيك ميشلن خدا بيامرز كه عالي بود، لاستيك دنلوپ رو ماشين خيلي ماشين خشك بود، بعد يزد تاير انداختم كه نرمتر بود ولي تو بارندگي اصلاً ترمز نداشتم ، الانم كه كومهو هم نرمه هم چسبندگيش خوبه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Iman_R گفته است :

جلوبندي سازي كه من پيشش ميرم ميگفت صاحب برند اميرنيا 2 سال پيش فوت كرده و در حال حاضر اين برند توسط فرزندانش اداره ميشه، تا قبل از فوت ايشون قطعات سيبك از آلمان تامين ميشده ولي الان از چين. برندي كه 4 ماه پيش به من توصيه كرد و من گرفتم و ازش هم راضيم رفيع نيا است. البته هنوز به اندازه اميرنيا ازش استفاده نكردم كه بگم همون طول عمر و كيفيت رو داره ولي فعلاً كه سر صدا و لقي اي تو جلوبندي ندارم.

راستش داستانی که جلوبندی ساز تعریف کرده بیشتر بهش میخوره ساختگی باشه تا واقعی! البته که اینطور به نظر من میاد وگرنه جز اینکه برای دو تا ماشین از محصول امیرنیا استفاده کردم و راضی بودم نسبت دیگه ای با این شرکت ندارم، تصور نشه قصد طرفداری دارم.

الان که این اسم «رفیع نیا» رو برای اولین بار در نوشتتون خوندم یاد مطلبی افتادم که مدتی پیش جایی دیده بودم و به نظر بی ارتباط نمیاد:

«به اطلاع صاحبان محترم فروشگاه ها ، تعمیرکاران و مصرف کنندگان می رساند، نام های تجاری امیرنیا و آفرپارت تنها برندهای اصلی گروه تولیدی صنعتی امیرنیا با سابقه ۳۰ ساله درعرصه تولید قطعات جلوبندی با کیفیت بالا در ایران و تحت لیسانس پژو فرانسه می باشد که بواسطه موفقیت های پی در پی و چشمگیر درعرصه صنعت، انگیزه تقلید نام را در برخی سودجویان ایجاد نموده و انواع محصولات و قطعات یدکی وارداتی و تولیدی بی کیفیت با نام های مشابه و یا پسوند "نیا" به بازار عرضه می شوند. تاکید می شود که هیچ یک از این نام ها و شرکت ها ارتباط کاری، فامیلی و مدیریتی با گروه تولیدی صنعتی امیرنیا نداشته و این قبیل اقدام ها صرفا تقلیدی ناشیانه به منظور منحرف کردن ذهن مشتریان و مصرف کنندگان است. حتما به هنگام خرید به نام امیرنیا بروی کالا توجه شود...»

راستی در پست قبلی به اشتباه گفتم که زیر سیبک طبق امیرنیا که حدود ۳ سال پیش خریده بودم TRW خورده بود که اینجا اصلاح می کنم و آرم امیرنیا خورده بود. ولی چند ماه قبلتر از اون می دونم که زیر سیبک طبقهای TU5ی که تازه شروع به تولیدش کرده بودن نوشته TRW بود. 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 50 دقیقه قبل، Meditator گفته است :

راستش داستانی که جلوبندی ساز تعریف کرده بیشتر بهش میخوره ساختگی باشه تا واقعی! البته که اینطور به نظر من میاد وگرنه جز اینکه برای دو تا ماشین از محصول امیرنیا استفاده کردم و راضی بودم نسبت دیگه ای با این شرکت ندارم، تصور نشه قصد طرفداری دارم.

الان که این اسم «رفیع نیا» رو برای اولین بار در نوشتتون خوندم یاد مطلبی افتادم که مدتی پیش جایی دیده بودم و به نظر بی ارتباط نمیاد:

«به اطلاع صاحبان محترم فروشگاه ها ، تعمیرکاران و مصرف کنندگان می رساند، نام های تجاری امیرنیا و آفرپارت تنها برندهای اصلی گروه تولیدی صنعتی امیرنیا با سابقه ۳۰ ساله درعرصه تولید قطعات جلوبندی با کیفیت بالا در ایران و تحت لیسانس پژو فرانسه می باشد که بواسطه موفقیت های پی در پی و چشمگیر درعرصه صنعت، انگیزه تقلید نام را در برخی سودجویان ایجاد نموده و انواع محصولات و قطعات یدکی وارداتی و تولیدی بی کیفیت با نام های مشابه و یا پسوند "نیا" به بازار عرضه می شوند. تاکید می شود که هیچ یک از این نام ها و شرکت ها ارتباط کاری، فامیلی و مدیریتی با گروه تولیدی صنعتی امیرنیا نداشته و این قبیل اقدام ها صرفا تقلیدی ناشیانه به منظور منحرف کردن ذهن مشتریان و مصرف کنندگان است. حتما به هنگام خرید به نام امیرنیا بروی کالا توجه شود...»

راستی در پست قبلی به اشتباه گفتم که زیر سیبک طبق امیرنیا که حدود ۳ سال پیش خریده بودم TRW خورده بود که اینجا اصلاح می کنم و آرم امیرنیا خورده بود. ولی چند ماه قبلتر از اون می دونم که زیر سیبک طبقهای TU5ی که تازه شروع به تولیدش کرده بودن نوشته TRW بود. 

شما بزرگواری وقطعاً همه ما میخوایم از تجربیات ریز و درشت همدیگه استفاده کنیم و من هم به شخصه فقط جهت اطلاع این موضوع رو ذکر کردم

موافقم با شما که این اسم به تقلید از امیرنیا است ولی من هم دوره قبلی به سفارش همین جلوبندی ساز از امیرنیا استفاده کردم و انصافا راضی بودم این دفعه هم به همین دلیل به حرف ایشون اطمینان کردم و فعلا راضیم، البته این رو هم اضافه کنم ایشون خودش لوازم رو نمیفروشه و فقط به من توصیه برای خرید این برند کرد چون بر این اعتقاد بود که کیفیت امیرنیا پایین اومده و مثل سابق نیست

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

هنگام ترمز گرفتن یهو بزنی ترمز یه تق صدایی میاد ۲۰۶ تیپ ۲

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، tofan206 گفته است :

هنگام ترمز گرفتن یهو بزنی ترمز یه تق صدایی میاد ۲۰۶ تیپ ۲

منم این مشکل دارم هم تعمیر کردم هم تعویض کامل درست نشد دقیقا ضربه رو فرمون احساس میشه دوستان کسی تجربه داره.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری