2,155 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

امروز کل جلوبندی رو تعویض کردیم به علت صدای به وجود اومده و منم خیلی حساس روی این موضوع که منجر به هزینه گذافی شد :)

جفت چوپوقی  فرمان ۵۰

یک جفت طبق امیرنیا‌ ۳۷۰

میل موجگیر امیرنیا یک جفت ۵۵

قرقری فرمان امیرنیا جفت ۵۲

توپی سر کمک راست ۵۰

اکسل عقب سمت چپ صدا میداد مشکل از بوش‌ بود فکر کنم  اجرت ۵۰

کمک فنر سمت شاگرد میکوبید که کمک فنر استوک خودم داشتم تعویض شد

اجرت تعویض قطعات ۸۰

پسند شده توسط 3 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون خیلی لطف کردید

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ضمن عرض سلام
بنده دیروز  رفته بودم برای معاینه که برای میزان فرمان ردم کردن... -16 زده تو برگه و گفت که دهانه لاستیک ها زیادی بازن.. پارسال که برده بودم -12 بود که گفتن لب مرزه ولی قبوله... مرزشون +/-12 هست که ظاهرا اگه مثبن باشه یعنی دو سر لاستیک از جلو به هم نزدیکتره و اگه منفی باشه ینی از هم دورترن... خلاصه بردم میزان فرمان با دستگاه طرف گفت خیلی از هم باز بودن در صورتیکه من این ماشینو از سال 90 دارم باهاش میرونم هیچ مشکلی نداشتم تا پارسال که بردم برا معاینه... سرتون درد نمیارم بعد از میزان فرمان نشستم پشت ماشین دیدم غربیلک یه نمه کج شده و ماشین هم گیج میزنه دوباره بردم پیشش گفت درست میکنم یخورده بهترش کرد بردم دوباره معاینه ایندفه قبول شد منتهی زده +8 انحراف فرمان رو... یه خورده از جلو که نگاه کردم دیدم انگار زیادی جلوشو هم آورده ... د.وباره رفتم پلو میزان فرمان میگه جلوش باید همینجوری بهم یکم نزدیک باشه تا فرمونت گیج نزنه... در صورتیکه من قبلا با این ماشین اصلا مشکلی نداشتم اصلا گیج نمیزد حتی 180 تا تو اتوبان میرفتم خیلی احساس چسبندگی و ثبات خوبی داشت ماشین... تنها حسنی که الان داره اینه که یکم تو حرکت فرمون نرم تر شده قبلا سفت تر بود ... در ضمن قبلا که میپیچیدی بعد که ولش میکردی سریعتر و بهتر صاف میشد خودش...
خالا به نظر اساتید چجوری باید باشه ماله 206 و 207 سر دو چرخ باید به هم نزدیک باشه یا دور یا موازی و اینکه دستور العمل تعمیرات چی میگه آیا شما بهش دسترسی دارید بع دفترچه تعمیرات 206 و 207؟ 
ممنون از لطفتون

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/08/11, 01:25:32، Hamid00560 گفته است :

سلام

امروز کل جلوبندی رو تعویض کردیم به علت صدای به وجود اومده و منم خیلی حساس روی این موضوع که منجر به هزینه گذافی شد :)

جفت چوپوقی  فرمان ۵۰

یک جفت طبق امیرنیا‌ ۳۷۰

میل موجگیر امیرنیا یک جفت ۵۵

قرقری فرمان امیرنیا جفت ۵۲

توپی سر کمک راست ۵۰

اکسل عقب سمت چپ صدا میداد مشکل از بوش‌ بود فکر کنم  اجرت ۵۰

کمک فنر سمت شاگرد میکوبید که کمک فنر استوک خودم داشتم تعویض شد

اجرت تعویض قطعات ۸۰

به سلامتی ایشالاه حالا حالاها به خوبی براتون کار کنه 

ولی خودتون میگید ماشین ایراد جدی نداشته کمی صدا بوده و شما حساسید برای تعمیر اقدام کردید 700-800  خرج رو دستتون گذاشته  واقعا خدا بهمون رحم کنه مدت نه چندان دور با 800 تعمیر اساسی میکردیم 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

دوستان جلوبندی سازی خوب سمت غرب تهران، آزادی شهران جنت آباد تهرانسر اونورا سراغ دارید؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

به سلامتی ایشالاه حالا حالاها به خوبی براتون کار کنه 

ولی خودتون میگید ماشین ایراد جدی نداشته کمی صدا بوده و شما حساسید برای تعمیر اقدام کردید 700-800  خرج رو دستتون گذاشته  واقعا خدا بهمون رحم کنه مدت نه چندان دور با 800 تعمیر اساسی میکردیم 

یه صدای تلقرتلق افتاده بود توی ماشین.من فکر نمیکردم اینقدر خرج داشته باشه اما وقتی باز کردم

بوش طبق ها کلا پاره شده بود.یکبار قبلا بوش عوض کرده بودم

قرقری فرمون یک طرف نابود بود

چوپوقی ها هم به گفته جلوبندیساز خراب بودن

جالبه هیچ لرزش و موردی تا سرعت ۱۶۰ هم نداشتم

به هرحال بعد از یکسالو خورده ای افتادیم تو خرج 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، hamidr گفته است :

ضمن عرض سلام
بنده دیروز  رفته بودم برای معاینه که برای میزان فرمان ردم کردن... -16 زده تو برگه و گفت که دهانه لاستیک ها زیادی بازن.. پارسال که برده بودم -12 بود که گفتن لب مرزه ولی قبوله... مرزشون +/-12 هست که ظاهرا اگه مثبن باشه یعنی دو سر لاستیک از جلو به هم نزدیکتره و اگه منفی باشه ینی از هم دورترن... خلاصه بردم میزان فرمان با دستگاه طرف گفت خیلی از هم باز بودن در صورتیکه من این ماشینو از سال 90 دارم باهاش میرونم هیچ مشکلی نداشتم تا پارسال که بردم برا معاینه... سرتون درد نمیارم بعد از میزان فرمان نشستم پشت ماشین دیدم غربیلک یه نمه کج شده و ماشین هم گیج میزنه دوباره بردم پیشش گفت درست میکنم یخورده بهترش کرد بردم دوباره معاینه ایندفه قبول شد منتهی زده +8 انحراف فرمان رو... یه خورده از جلو که نگاه کردم دیدم انگار زیادی جلوشو هم آورده ... د.وباره رفتم پلو میزان فرمان میگه جلوش باید همینجوری بهم یکم نزدیک باشه تا فرمونت گیج نزنه... در صورتیکه من قبلا با این ماشین اصلا مشکلی نداشتم اصلا گیج نمیزد حتی 180 تا تو اتوبان میرفتم خیلی احساس چسبندگی و ثبات خوبی داشت ماشین... تنها حسنی که الان داره اینه که یکم تو حرکت فرمون نرم تر شده قبلا سفت تر بود ... در ضمن قبلا که میپیچیدی بعد که ولش میکردی سریعتر و بهتر صاف میشد خودش...
خالا به نظر اساتید چجوری باید باشه ماله 206 و 207 سر دو چرخ باید به هم نزدیک باشه یا دور یا موازی و اینکه دستور العمل تعمیرات چی میگه آیا شما بهش دسترسی دارید بع دفترچه تعمیرات 206 و 207؟ 
ممنون از لطفتون

باید باز باشه یعنی لاستیکا بخوان از هم دور شن

دو سر جلو و عقب لاستیک جلو باید حدود 1 سانت اختلاف داشته باشن (عدد رو مطمئن نیستم)

به طور کلی:

اگر باز باشه سر پیچ ها تعادل بیشتره و کم فرمانی پیش نمیاد

اگر بسته باشه حرکت در مسیر مستقیم راحتتر و دقیقتره و کمتر بازی میکنه ماشین

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 5 ساعت قبل، amin6062 گفته است :

باید باز باشه یعنی لاستیکا بخوان از هم دور شن

دو سر جلو و عقب لاستیک جلو باید حدود 1 سانت اختلاف داشته باشن (عدد رو مطمئن نیستم)

به طور کلی:

اگر باز باشه سر پیچ ها تعادل بیشتره و کم فرمانی پیش نمیاد

اگر بسته باشه حرکت در مسیر مستقیم راحتتر و دقیقتره و کمتر بازی میکنه ماشین

ممنون..پس ببرم بگم بازش کنه... اینطوری که بستس مشکل پیش میاد؟

ویرایش شده در توسط hamidr
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، hamidr گفته است :

ممنون..پس ببرم بگم بازش کنه... اینطوری که بستس مشکل پیش میاد؟

الان نگاه کردم واسه 206 باید -7 دقیقه باشه با تلرانس 5 دقیقه یعنی -2 تا -12 قابله قبوله

بازم بقیه دوستان چک کنن اشتباه نکرده باشم

لینک به ارسال
در 28 دقیقه قبل، amin6062 گفته است :

الان نگاه کردم واسه 206 باید -7 دقیقه باشه با تلرانس 5 دقیقه یعنی -2 تا -12 قابله قبوله

بازم بقیه دوستان چک کنن اشتباه نکرده باشم

آقا دمت گرم کجا چک میکنین؟ آین 207 بیچاره از اول -12 بود این خرابشده معاینه ردش کرد

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری