2,155 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

در در 1397/07/18, 16:33:57، Atom گفته است :

مهرداد جان تا اونجا که می دونم دیزاین سیروکو از ابتدا روی 15 اینچی صورت گرفته ولی مثلا رینگی مثل چلنجر ظاهرا ابتدا در سایز 17 برای نمونه RC طراحی شده و سپس سایزهای 16 و 15 ساخته شده است. من هم سیروکو رو دوست داشتم منتها به خاطر استایل مردانه تر (البته از دید من) رینگ چلنجر، به نظرم اون قشنگ تر اومد و الان زیر ماشینم چلنجر 15 چینی هست.

دو تا سوال هم داشتم:

1. رینگ چلنجر کاپ دار فرانسوی هم وجود دارد؟ شنیدم از یک فروشنده که اصل فرانسه هست و نشانه ها و وزنش هم استاندارد فرانسوی بود اما کاپ داشت!

2. رینگ ها بدون کاپ، چطور روی دستگاه بالانس لاستیک می شینند؟ دستگاه خاصی دارد که رینگ روی آن پیچ می شود؟

مهرداد جان تا اونجا که می دونم دیزاین سیروکو از ابتدا روی 15 اینچی صورت گرفته ولی مثلا رینگی مثل چلنجر ظاهرا ابتدا در سایز 17 برای نمونه RC طراحی شده و سپس سایزهای 16 و 15 ساخته شده است. من هم سیروکو رو دوست داشتم منتها به خاطر استایل مردانه تر (البته از دید من) رینگ چلنجر، به نظرم اون قشنگ تر اومد و الان زیر ماشینم چلنجر 15 چینی هست.

دو تا سوال هم داشتم:

1. رینگ چلنجر کاپ دار فرانسوی هم وجود دارد؟ شنیدم از یک فروشنده که اصل فرانسه هست و نشانه ها و وزنش هم استاندارد فرانسوی بود اما کاپ داشت!

2. رینگ ها بدون کاپ، چطور روی دستگاه بالانس لاستیک می شینند؟ دستگاه خاصی دارد که رینگ روی آن پیچ می شود؟

دو تا سوال هم داشتم:

با سلام رینگ چلنجر بدون کاپ و آتلانتیس کاپ دار هست.هر دو هفده اینج سایز اصلی هستند.موارد غیر اصلی چلنجر شانزده و پانزده نیز دارد.

ویرایش شده در توسط Mohammad1990
تکمیلی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1397/07/17, 17:54:07، mehrdadghp گفته است :

این رینگ های سیرکو را من خیلی دوست دارم یه جورایی هم سایزش 15 هست و مناسبه و هم خوشکله  همچنین خمهای دلنشینی داره و یه جورایی به استراکچر 206 میاد! (البته سلیقه شخصی).

سلام آقا مهرداد خیلی وافقم.البته اعتقاد دارم رینگ فقط با ارتفاع قابل هضمه وگرنه فابریکیش خیلی شیک تره

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان عزیز.وقتتون بخیر

امروز بابت صدایی که یک ماهی هست از سمت شاگرد میاد و با چرخوندن فرمان هم هست ، مراجعه کردم  به جلوبندی ساز خودم بعد با بررسی گفت که سیبک پایین سمت شاگردت خرابه و باید تعویض بشه.خواستم ببینم سیبک کلا یدونه ست توو ماشین یا بالا پایین داره ؟دقیقا به چه اسمی باید از مغازه دار بخوام؟دوم این که اگر به این زودی ها تعویض نکنم مشکل جدی ایجاد می کنه؟سوم اینکه چه مارک های خوبی می تونم بخرم خارجی و ایرانی

با تشکر

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 22 دقیقه قبل، Mohammad1990 گفته است :

امروز بابت صدایی که یک ماهی هست از سمت شاگرد میاد و با چرخوندن فرمان هم هست ، مراجعه کردم  به جلوبندی ساز خودم بعد با بررسی گفت که سیبک پایین سمت شاگردت خرابه و باید تعویض بشه.خواستم ببینم سیبک کلا یدونه ست توو ماشین یا بالا پایین داره ؟دقیقا به چه اسمی باید از مغازه دار بخوام؟دوم این که اگر به این زودی ها تعویض نکنم مشکل جدی ایجاد می کنه؟سوم اینکه چه مارک های خوبی می تونم بخرم خارجی و ایرانی

با تشکر

الان سرچی که زدم سیبک فرمون هست مارک ساسیک و امیر نیا .

این بنده خدا امیرنیا رو گفت خودم دارم ۲۳۰ دونستم خیلی داره بالا می گه گفتم باشه بعدا میام عوض کن.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

در 28 دقیقه قبل، Mohammad1990 گفته است :

با تشکر

سلام 

سیبک یکی نیست گوی فلزی هست که دورش بوش یا همون لاستیکه. مثلاً  طبق سیبک داره فرمون داره مثل این عکس که اولی سیبک فرمون هست دومی طبق هردو  اگه دقت کنی گوی دارن که دورش بوش یا همون لاستیک  هست

احتمالا منظورش سیبک فرمون بوده امیر نیا بخر خوبه 

product-peguet-206_sibak-farman.jpg

58e4af90-0eb4-407b-9e71-591e445975d4.jpg

ویرایش شده در توسط hamidgipsy2000
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

در 16 دقیقه قبل، hamidgipsy2000 گفته است :

سلام 

سیبک یکی نیست گوی فلزی هست که دورش بوش یا همون لاستیکه. مثلاً  طبق سیبک داره فرمون داره مثل این عکس که اولی سیبک فرمون هست دومی طبق هردو  اگه دقت کنی گوی دارن که دورش بوش یا همون لاستیک  هست

احتمالا منظورش سیبک فرمون بوده امیر نیا بخر خوبه 

product-peguet-206_sibak-farman.jpg

58e4af90-0eb4-407b-9e71-591e445975d4.jpg

آره کمی تحقیق کردم.سیبک و طبق و میل موجگیر  .سیبک فرمون امیر نیا رو قیمت زدن پنجاه و هشت آیا همین قیمته؟ساسیک  فرانسه 140 و میل آلمان 180

نظر دوستان کدوم

ویرایش شده در توسط Mohammad1990
تکمیلی
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

در 55 دقیقه قبل، Mohammad1990 گفته است :

آره کمی تحقیق کردم.سیبک و طبق و میل موجگیر  .سیبک فرمون امیر نیا رو قیمت زدن پنجاه و هشت آیا همین قیمته؟ساسیک  فرانسه 140 و میل آلمان 180

نظر دوستان کدوم

قیمت همین حدود هاست البته من کامل از ملت  گرفتم کمی ارزون تر بود   اگه زیاد نمیخایبد هزینه کنید امیرنیا خوبه 

ویرایش شده در توسط hamidgipsy2000
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، hamidgipsy2000 گفته است :

قیمت همین حدود هاست البته من کامل از ملت  گرفتم کمی ارزون تر بود   اگه زیاد نمیخایبد هزینه کنید امیرنیا خوبه 

مرسی حمید خان

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 20 دقیقه قبل، Mohammad1990 گفته است :

مرسی حمید خان

به نظر شما و دوستان کافیه فقط همین قطعه عوض بشه یا هر دو سیبک رو تعویض کنم یا کل جلو بندی تعویض بشه.

منظورم اینه که الان بقیه خراب نیست نیاز هست کلا تعویض کنم یا تکه تکه خراب بشه عوض کنم؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، Mohammad1990 گفته است :

به نظر شما و دوستان کافیه فقط همین قطعه عوض بشه یا هر دو سیبک رو تعویض کنم یا کل جلو بندی تعویض بشه.

منظورم اینه که الان بقیه خراب نیست نیاز هست کلا تعویض کنم یا تکه تکه خراب بشه عوض کنم؟

شما  اگه مطمن شدید که سیبک فرمون هست تعویض کنید . موقعی که باز میکنید میتونید از سلامت بقیه قطعات مطمن بشید . بوش طبق سیبک همه چک کنید .  اگه بقیه وضعیت خوبی دارن نیازی نیست همه عوض کنید من پارسال طبق عوض کردم با اینکه همه یکجا عوض کردم طبق سمت راننده زودتر خراب شده بود بعد یکسال سمت شاگرد خراب شد اما اگه محدودیت مالی ندارید ماشین نگر می‌دارید میتونید از نمایندگی امیرنیا پاساژ کاشانی ست کامل بگیرید ۴۴۰ (قیمت حدود یک ماه پیش) که اگه در آینده قطعات دیگه خراب شدن اونا هم تعویض کنید 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری