2,155 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 2 ساعت قبل، saeid206h گفته است :

برای من که الان صدای هم چی میده:

صدای زنگوله مانند

لق لق

ول بودن

...

خالی کردن آجر ،تو دست انداز های ریز و پشت سرهم:grin:

همون بهتر چون بخری نهایتا 3 ماه باز همون آش همون کاسست مگر اینکه یه سوره حمد توحید بخونی یکی یکی مانع ها وچاله ها رو رد شی

خدا میدونه پشت سری هم ممکنه بیاد کنار دستت بشینه :::P

پسند شده توسط 3 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 1 ساعت قبل، Atom گفته است :

اتفاقا یکی از دوستان 4 تا رینگ شیروکو اصلی زیر ماشینش داره که بیشتر از رنگ سفید ماشین اون، به ماشین آبی من میاد. خدا رو چه دیدی، شاید با تعویض رینگ و استفاده از لاستیک های خودم، حالمم بهتر شد :))

این رینگ های سیرکو را من خیلی دوست دارم یه جورایی هم سایزش 15 هست و مناسبه و هم خوشکله  همچنین خمهای دلنشینی داره و یه جورایی به استراکچر 206 میاد! (البته سلیقه شخصی).

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، mehrdadghp گفته است :

این رینگ های سیرکو را من خیلی دوست دارم یه جورایی هم سایزش 15 هست و مناسبه و هم خوشکله  همچنین خمهای دلنشینی داره و یه جورایی به استراکچر 206 میاد! (البته سلیقه شخصی).

مهرداد جان تا اونجا که می دونم دیزاین سیروکو از ابتدا روی 15 اینچی صورت گرفته ولی مثلا رینگی مثل چلنجر ظاهرا ابتدا در سایز 17 برای نمونه RC طراحی شده و سپس سایزهای 16 و 15 ساخته شده است. من هم سیروکو رو دوست داشتم منتها به خاطر استایل مردانه تر (البته از دید من) رینگ چلنجر، به نظرم اون قشنگ تر اومد و الان زیر ماشینم چلنجر 15 چینی هست.

دو تا سوال هم داشتم:

1. رینگ چلنجر کاپ دار فرانسوی هم وجود دارد؟ شنیدم از یک فروشنده که اصل فرانسه هست و نشانه ها و وزنش هم استاندارد فرانسوی بود اما کاپ داشت!

2. رینگ ها بدون کاپ، چطور روی دستگاه بالانس لاستیک می شینند؟ دستگاه خاصی دارد که رینگ روی آن پیچ می شود؟

مهرداد جان تا اونجا که می دونم دیزاین سیروکو از ابتدا روی 15 اینچی صورت گرفته ولی مثلا رینگی مثل چلنجر ظاهرا ابتدا در سایز 17 برای نمونه RC طراحی شده و سپس سایزهای 16 و 15 ساخته شده است. من هم سیروکو رو دوست داشتم منتها به خاطر استایل مردانه تر (البته از دید من) رینگ چلنجر، به نظرم اون قشنگ تر اومد و الان زیر ماشینم چلنجر 15 چینی هست.

دو تا سوال هم داشتم:

1. رینگ چلنجر کاپ دار فرانسوی هم وجود دارد؟ شنیدم از یک فروشنده که اصل فرانسه هست و نشانه ها و وزنش هم استاندارد فرانسوی بود اما کاپ داشت!

2. رینگ ها بدون کاپ، چطور روی دستگاه بالانس لاستیک می شینند؟ دستگاه خاصی دارد که رینگ روی آن پیچ می شود؟

دو تا سوال هم داشتم:

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، Atom گفته است :

دو تا سوال هم داشتم:

سلام دوست عزیز

در حقیقت  رینگ کاملا سلیقه ای هست. بله چلنجر هم بسیار زیبا هست و به قول شما مردونه اتفاقا مشابه اون را روی بعضی ماشین های خارجی میشه دید! در مورد سایز هم کاملا درسته اولین بار 17 اینچ فرانسوی بود و بعد چینی ها سایز های کوچکترش هم ساختند. 17  اصلی اون خیلی با کیفیته و اصالت خاصی داره. البته آتلانتیس هم شبیه به اون هست. استرومبولی هم توی سایز 17 هست اون هم خیلی به 206 میاد. توی یک لول بالاتر هم رینگ های oz دیگه واقعا قشنگ و خوب هستند و سبک.... حالا بگذریم

در مورد کاپ  رینگ های اریجینال که دیدم کاپ داشتند.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

دوستان کسی اموزش تنظیم فرمان رو داره یا میتونه یه توضیح اجمالی بده؟

ابزار خاصی لازمه؟

فرمان کجه یه مقدار

لینک به ارسال

سلام

8 تکه وسایل جلوبندی برای خودروی یکی از دوستان تهیه شد؛ SASIC را خدا بیامرزد فقط TRW پیدا کردیم. قیمت ها به شرح زیر بود:

1. طبق TRW چپ و راست: 480.000 تومان

2. میل موج گیر TRW چپ و راست: 120.000 تومن

3. سیبک فرمان Meyle چپ و راست: 120.000 تومن

4. قرقری فرمان (فقط امیرنیا پیدا کردیم): 50.000 تومان

قیمت 8 تیکه کامل امیرنیا هم 600.000 تومن شده است که ترجیح دادیم جنس های اصلی بگیر، چون تفاوت قیمت چندان محسوس نبود. 

مرسی از تمام دوستانی که لوازم فروشی های اصل را معرفی کردند. :razz:

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 59 دقیقه قبل، Atom گفته است :

سلام

8 تکه وسایل جلوبندی برای خودروی یکی از دوستان تهیه شد؛ SASIC را خدا بیامرزد فقط TRW پیدا کردیم. قیمت ها به شرح زیر بود:

1. طبق TRW چپ و راست: 480.000 تومان

2. میل موج گیر TRW چپ و راست: 120.000 تومن

3. سیبک فرمان Meyle چپ و راست: 120.000 تومن

4. قرقری فرمان (فقط امیرنیا پیدا کردیم): 50.000 تومان

قیمت 8 تیکه کامل امیرنیا هم 600.000 تومن شده است که ترجیح دادیم جنس های اصلی بگیر، چون تفاوت قیمت چندان محسوس نبود. 

مرسی از تمام دوستانی که لوازم فروشی های اصل را معرفی کردند. :razz:

مبارک باشه هفته پیش هشت تیکه من خریدم اگه اشتباه نکنم ۴۰۰ و ساسیک هم ۷۰۰ بود 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

سمت غرب تهران اگه دوستان جلوبندی ساز خوب میشناسن لطفا معرفی کنند

لینک به ارسال
در هم اکنون، آرمین گودرزی گفته است :

سمت غرب تهران اگه دوستان جلوبندی ساز خوب میشناسن لطفا معرفی کنند

جاده ساوه یکی هست،سمت اسلام شهر

لینک به ارسال

مرسی ولی اون دیگه خیلی غربه :-) سمت آزادی آریاشهر شهران فردوس...

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری