salehfazli

گرمکن صندلی

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

41 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

من می خوام گرمکن صندلی راه بندازم.  براکت و کلیدها ورله اش خریدم پدهاشم درست کردم   سیم کشیشم داشتم الان برق پشت کلید ها هست و کار می کنند ولی انگار باید با دیاگ فعال کرد چون الان گرم نمیکنه می خواستم ببینم کسی مسیر فعال سازیشو داره ؟ 

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 29 دقیقه قبل، avangard گفته است :

سلام

من می خوام گرمکن صندلی راه بندازم.  براکت و کلیدها ورله اش خریدم پدهاشم درست کردم   سیم کشیشم داشتم الان برق پشت کلید ها هست و کار می کنند ولی انگار باید با دیاگ فعال کرد چون الان گرم نمیکنه می خواستم ببینم کسی مسیر فعال سازیشو داره ؟ 

ممنون

احتمالا رله بخواد.چون توی دیاگ چیزی برای فعالسازی نداره.برای پدهاتون ترموستات گذاشتین؟پد دست ساز یکم خطرناکه مواظب باشین و حتما از ترموستات حرارتی استفاده کنید.من پد اصلیش رو 6 سال پیش خریدم 180 تومن.دیگه هم بعدش ندیدم.روی نشیمنگاهش ترموستات داره به یه مقدار که میرسه قطع میکنه برق.

در در 1395/10/17, 12:05:10، Alirezairan1390 گفته است :

سلام

دوستان نمونه های جدیدی برای داشتن این آپشن اومده . مثلا:

گرم کن یونیورسال که دوتا پد گرم کن با سیمکشی و کلیده که میشه رو هر صندلی و ماشینی که بخواید نصب کنید. قیمت برای هر صندلی رو من حدود ۱۳۰ دیدم.

و یه مدل روکش صندلی گرم کن/سردکن/ماساژور که میشه فندکی هم وصلش کرد و حدود ۳۰۰ قیمت هر دونه شو دیدم.

با یه سرچ ساده ام میشه پیداشون کرد.

نظرتون راجع به اینا چیه؟ خوبن؟ به برق اسیب نمیزنن.

یا سردکن اون یکی زیر روکش ماشین کار میکنه؟

ممنون میشم نظر بدید.

اینا اصطلاحا یونیور سال هست و به هر ماشینی میخوره.فابریک نیست ولی چیز بدی هم نیست.برای سرد کن باید دید که از چ مکانیزمی برای خنک کردن استفاده میکنه.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 40 دقیقه قبل، codname47 گفته است :

احتمالا رله بخواد.چون توی دیاگ چیزی برای فعالسازی نداره.برای پدهاتون ترموستات گذاشتین؟پد دست ساز یکم خطرناکه مواظب باشین و حتما از ترموستات حرارتی استفاده کنید.من پد اصلیش رو 6 سال پیش خریدم 180 تومن.دیگه هم بعدش ندیدم.روی نشیمنگاهش ترموستات داره به یه مقدار که میرسه قطع میکنه برق.

ممنون دوست عزیز 

پس شما خودت راه انداختی به صورت فابریکی ونیاز به دیاگ نداره؟ 

والارله فابریک خودش گذاشتم انگار با قطع کن شیشه عقب یکیه.

ترموستات هم نه راستش فکرنمی کردم داشته باشه چون فک می کردم اون رله خودش کار قطع وصل می کنه  . حالا باید ببینم چه ترموستاتی می خواد. 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در هم اکنون، avangard گفته است :

ممنون دوست عزیز 

پس شما خودت راه انداختی به صورت فابریکی ونیاز به دیاگ نداره؟ 

والارله فابریک خودش گذاشتم انگار با قطع کن شیشه عقب یکیه.

ترموستات هم نه راستش فکرنمی کردم داشته باشه چون فک می کردم اون رله خودش کار قطع وصل می کنه  . حالا باید ببینم چه ترموستاتی می خواد. 

من سیم کشیم فابریک نبود خودم سیم کشی کردم ولی بقیه چیزا فابریک بود.ترموستات رو حتما به فکرش باشه چون رله که وظیفه رسوندن برق و داره و حرارتی نیست ک بخاد قطع کنه.

خواهش میکنم.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

چرا قیمت آپشن ها رو اینقد بالا میدن مگه یک قاب اینه چیه که 90 تومن میدن !

فکر میکنن هرکی 206 داره خیلی پولداره بابا اگه پولدار تر بودیم ماشین آپشنال سوار میشدیم نه اینکه بخوایم واسه این دستی اپشن اضافه کنیم !

چرا اینقد گرونه ؟

گرم کن صندلی 500 تومن آخه چه خبره ؟!

لینک به ارسال

سلام

من چند سال پیش 206 تیپ 5 مدل 90 داشتم مه قصد نصب گرمکن صندلی رو روش داشتم ولی نشد و مجبور شدم بفروشمش(برای خرید خونه!)

الان پراید دارم و میخوام این پروژه رو روی این ماشین اجرا کنم

از اونجایی که 206 و کلا خانواده پژو جماعت بخاری خوبی دارن زیاد به گرمک صندلی احتیاجی نیست!

(مورد بعدی این هست که سایت معروف خودرو از کار افتاده و گفتم مطالبم رو اینجا بذارم)

ولی از اونجایی که توی پراید بخاری درستی وجود نداره به گرمکن صندلی احتیاج فراوان هست!

از اونجایی که پدهای یونیورسال بسیار گران و نایاب هستند تصمیم گرفتم خودم بسازم

تا اینجای کار المنتها برای 4 صندلی خریداری شده

المنت ۱۲ ولت الکترومکانیک سیلیکونی ۱۳۰ سانتیمتری به تعداد 8 عدد به قیمت هر عدد 11700 هزار تومان

ترموستات - ترموسوییچ - 5 آمپر مدل کتابی 40 درجه سانتیگراد به تعداد 4 عدد به قیمت هر عدد 9700 هزار تومان

(خرید از دیجی کالا)

سعی میکنم بعد از نصب و در حین مراحل عکس تهیه کنم

موفق باشید

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 56 دقیقه قبل، Mehr7400 گفته است :

سلام

من چند سال پیش 206 تیپ 5 مدل 90 داشتم مه قصد نصب گرمکن صندلی رو روش داشتم ولی نشد و مجبور شدم بفروشمش(برای خرید خونه!)

الان پراید دارم و میخوام این پروژه رو روی این ماشین اجرا کنم

از اونجایی که 206 و کلا خانواده پژو جماعت بخاری خوبی دارن زیاد به گرمک صندلی احتیاجی نیست!

(مورد بعدی این هست که سایت معروف خودرو از کار افتاده و گفتم مطالبم رو اینجا بذارم)

ولی از اونجایی که توی پراید بخاری درستی وجود نداره به گرمکن صندلی احتیاج فراوان هست!

از اونجایی که پدهای یونیورسال بسیار گران و نایاب هستند تصمیم گرفتم خودم بسازم

تا اینجای کار المنتها برای 4 صندلی خریداری شده

المنت ۱۲ ولت الکترومکانیک سیلیکونی ۱۳۰ سانتیمتری به تعداد 8 عدد به قیمت هر عدد 11700 هزار تومان

ترموستات - ترموسوییچ - 5 آمپر مدل کتابی 40 درجه سانتیگراد به تعداد 4 عدد به قیمت هر عدد 9700 هزار تومان

(خرید از دیجی کالا)

سعی میکنم بعد از نصب و در حین مراحل عکس تهیه کنم

موفق باشید

سلام خسته نباشید واقعا افرین داره 

ایکاش عکس زودتر قرار بدید

المنت از این سیمهای نازک که روکش نسوز داره منظورتونه؟ یا مدل دیگه؟ اخه من پارسال برای زین موتورسیکلتم گرمکن گداشتم ولی بدون ترموستات و یه دکمه گذاشتم که زیاد داغ میشد خاموشش میکردم  که دیگه هوا گرم شد بازش کردم میخواستم امسال کاملترش کنم که تنبلی کردم

اگه از اون المنت سیمیها استفاده کردی به نظرم یه فیل ذخیم مثل فویل المینیومی  ظرف غذا بگیر سیم رو مار پیچ بچرخون و هر دو سمت سیم المنت فویل المینیومی بزار که قشنگ گرمارو پخش کنه چون المینیوم رسانای شدید گرماست اینجوری هم گرما تو یه نقطه متمرکز نمیشه که ندلیو بسوزونه یا اذیت کنه هم گرما به شکل ملایم پخش میشه اگه از اندازه المنت به میزان درستی استفاده کنید یه گرما ملایم و یکدست میده و احتیاج به ترموستات نیستو فقط یه کلید روشن خاموش کافیه 

فقط برقش جوری باشه اتومات بعد چند دقیقه خاموش شه یا با بستن سوییچ قطع شه که یهو حواستون نباشه روشن بمونه و خطر ساز شه یا باطریو خالی کنه به هر حال منتظر عکسها و توضیحاتتون بی صبرانه هستم مطمعنم طرحتون خیلی بدرد منم میخوره البته برای موتور سیکلت

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

دوستان امکان نصب سرد کن صندلی هست ؟؟اگر امکانش هست تاپیکشو بزنیم و روش کار کنیم حالا اگر گرمکن با سرد کن باشه ک خیلی بهتره

توی سایت همسایه روی ۴۰۵ گرمکن دستساز نصب کرده بودند و خوب شده بود

ویرایش شده در توسط 308

لینک به ارسال

سلام.

من خیلی وقته میخوام   گرم کن صندلی 206 نصب کنم. بهترین روش برای راه اندازی این اپشن به نظرم خرید پد یونیورسال همراه با براکت و کلید خود 206 هستش.نصب این اپشن خیلی حساسه و با کوچکترین اشتباه در بهترین حالت سیم کشی ماشین میسوزونه و در بدترین خود ماشین اتیش میزنه.پس خیلی حساس باشید روی نصب صحیح.اما قیمتا اینقدر گرونه الان پد دو صندلی هم نشیمنگاه هم کمر حدود 1 میلیون هستش که جنس خوبیه.کلید و براکت هم 600 هزار میشه و با نصب و ... کلا 2 میلیون وایمیسه.یه نظری بدید که ارزونتر بشه بریم تو کار نصبش.

هنوز جایی پد صندلی ای ال ایکس یا سمند میفروشه.اون پد باید بهتر و یقینا برای 206 هستش.؟؟؟

ویرایش شده در توسط Sohrab.mansouri

لینک به ارسال

سلام

دست ساز نمیشه پد ساخت؟

قبلا یکی از کاربر های با ذوق تیونینگ تاک برای پرایدش با المنت های نازک گرمکن فرمان درسته کرده بود خیلی جالب و جذاب بود

غیر از اون پد های دیگه هم در بازار هست تو اینترنت سرچ کنید:

المنت سیلیکون رابر

از قیمتش خبر ندارم

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری