iman_021

تیپ 5 یا تیپ 2

62 ارسال در این موضوع قرار دارد

با عرض سلام خدمت تموم دوستانir206

من 12 تومن پول دارم میخوام یه 206 بگیرم. به نظر شما با این پول یه تیپ2 ، 87 یا 88 بگیرم یا یه 85 یا86تیپ5؟think.gif

خودم از ماشین مدل پایین خاطره خوشی ندارم و از خرجاش میترسم.Komak.gif

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من 12 تومن پول دارم میخوام یه 206 بگیرم. به نظر شما با این پول یه تیپ2 ، 87 یا 88 بگیرم یا یه 85 یا86تیپ5؟think.gif

با این پول میشه یه تیپ 5 مدل 85 تمیز پیدا کنید ولی خوب زمان میبره تیپ 2 مدل 88 یا 7 یکم ضعیفه

لینک به ارسال

به نظر منم تیپ 5 بگیری خیلی بهتره

2 سال چیزی نیست که بخوای توش شک کنی دوست عزیزghelion.gif

لینک به ارسال

دوست عزیزم سلام.

بنده دو سال پیش در وضعیتی مشابه با شما قرار گرفتم. ( یعنی خرید یک تیپ دو صفر و یا خرید یک تیپ پنج کارکرده )(البته با چهارده میلیون تومان پول)

هر چند که بعدها به صورت شرایطی و با پیش پرداخت هشت میلیون تومان و اقساط یک ساله یک تیپ دو 89 خریدم که هنوز هم آن را دارم. اما بارها از این کرده خویش در عذابم! و ای کاش حتی اگر قصد خرید اقساطی را داشتم ده میلیون تومان پول بعنوان پیش پرداخت میدادم و نهایتا یک قسط بیشتر و الان یک تیپ پنج داشتم و یا حتی با همان چهارده میلیون یک تیپ پنج کارکرده خریده بودم.

شاید مهمترین دلیل نخریدن یک تیپ پنج کارکرده و خرید یک ماشین صفر ، اطمینان نداشتن من از رفتار قبلی صاحب آن با ماشین کارکرده بود.

اما حالا که قصد خرید شما خودروی کارکرده است ، شدیدا توصیه میکنم بگذارید از همه امکانات این ماشین کوچولو و دوست داشتنی در قالب تیپ پنج استفاده کنید. تا اینکه یک تیپ دو بخرید!

ضمن اینکه اگر هم دنبال اضافه کردن آپشن خاصی باشید قطعا یک خودروی 85 ایران خودرویی امکانات کمتری از آن نسبت به یک خودروی 87 یا 88 حذف شده است و مطمئنا در صورت کارکرد یکسان هر دو خودرو کیفیت قدیمی تر بهتر میباشد!

موفق باشید.

لینک به ارسال

دوست عزيز من هم يكسالي ميشه تيپ 5 84 گرفتم. البته من ماشينو از عموم خريدم كه كمتر از يكسال دستش بود و من دغدغه نداشتم. الان از انتخابم راضيم اما بنظرم بايد توي خريد دقت كني و از همون اول هم آمادگي براي خرج كردن داشته باشي چون ماشيني كه چند سال كاركرده بالاخره امكان خرابي بعضي قطعات هستش

مهم اينه كه صاحب قبلي مشكلاتي كه پيش اومده رو چطور برخورد كرده. اگر هر مشكلي رو با قطعه مناسب و خوب عوض كرده باشه شما هم موردي نداري و خرجش معقول خواهد بود اما بعضيا مثل گاري سوارش ميشن و ميتازونن هر چي هم كه خراب ميشه موقت و ارزانترين شكل رفعش ميكنن اونوقت صاحب بعدي ماشين بيچاره ميشه مخصوصا 206 كه هزينه قطعاتش بالاتره

بنابراين اگر ميخواي بخري بايد خوب وارد باشي مخصوصا اگر ماشين اولتونه حتما آدم وارد ببري و يا ماشينو به مكانيك نشون بدي

من قبلش پرايد دست دوم گرفته بودم كه صاحب قبلي فقط سواري گرفته بود ازش. حدود 800 تومان خرج كردم تو يكسال البته بخاطر حساسيت خودم نه اينكه منو جايي بذاره. آخرش كه ماشينو فروختم خوش بحال طرف شد مطمئنم حالا حالاها خرجي براش نداره ... اما همون كارارو اگر براي 206 لازم ميشد بيش از 2 ميليون هزينش بود كه مسلما ناراضي ميشدم. الان اگر بخوام دست دو بگيرم بهتر ميتونم اونجور ماشينو تشخيص بدم. در مورد پرايد سلامت شاسي و اتاق واجبه و هزينه خرابي فني پايين هست اما 206 شاسي بهتري داره و كافيه تصادف سنگين نداشته باشه اما ازون طرف هزينه فنيش بالاست و بايد بيشتر دقت كني. در هر صورت بنظرم من شانس آوردم!

لینک به ارسال

به نظر من هم اگر یه تیپ 5 سالم پیدا کنی خیلی بهتر از تیپ 2 است چون واقعا حرفی برای گفتن نداره

لینک به ارسال

salam.gifاینجا رو یه سر بزنید.

topic3116.html

لینک به ارسال

با سلام

از دوستان صاحب نظر درخواست مشاوره دارم

من یه تیپ 2 مدل 89 دارم ازشم راضی ام ولی دلم خیلی تیپ 5 میخاد

میخام بدونم نظرتون چیه ماشینمو بفروشم و یه تیپ 5 تمیز بخرم

تا حد 13 تومن میتونم پول بدم و اگه بخوام عوض کنم دوست دارم خیلی خیلی تمیز باشه و ترجیحاً کم کارد باشه که اذیت نکنه و ازش لذت ببرم.ازتون میخام نظرتون و پیشنهادتون را بهم بگید تا بتونم تصمیم گیری کنم

مرسی

لینک به ارسال
با سلام

از دوستان صاحب نظر درخواست مشاوره دارم

من یه تیپ 2 مدل 89 دارم ازشم راضی ام ولی دلم خیلی تیپ 5 میخاد

میخام بدونم نظرتون چیه ماشینمو بفروشم و یه تیپ 5 تمیز بخرم

تا حد 13 تومن میتونم پول بدم و اگه بخوام عوض کنم دوست دارم خیلی خیلی تمیز باشه و ترجیحاً کم کارد باشه که اذیت نکنه و ازش لذت ببرم.ازتون میخام نظرتون و پیشنهادتون را بهم بگید تا بتونم تصمیم گیری کنم

مرسی

به نظر من ماشینو یا صفرشو بخر اگه پول نداری نخر، حتی اگه افت کیفیت داشته باشه بازم صفر بهتره البته الان تیپ پنج تولید نمیشه که جاش میتونی چیز دیگه ورداری یا +206 وردار یا اس دی وی 8، علت این نظرم اینه که اگه ماشین دسته دوم باشه و خدای نکرده خرابی پیش دیگه اون ماشین به دلم نمیشینه البته من به مشکلات ماشین خیلی حساسم برای همین اگه نتونم به علت اون خرابی پی ببرم و ماشاالله تعمیر کارای پروفشنال که تو ایران هستن و هیچیم بارشون نیست بهتره که ماشین صفر بخرید و تا دوسال راحت باشید بعد دوسال هم قلق ماشین دستتون میاد اگه هم پول داشتید یه صفر دیگه بخرید

لینک به ارسال

من هم با حرف دوستمون موافقم

فقط خودرو صفر حتي اگه كيفيت هم نداره

به نظر من 206 تيپ 2 رو نگهدار و ازش لذت ببر

اگر هم قصد خريد داري با 13 تومن گزينه خوبي گيرت نمياد بايد بيشتر هزينه كني مثلاً حداقل 15 يا 16تومن

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری