mehdi-dc

راهنمایی برای خرید منبع اگزوز مناسب برای 206

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

83 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان اگه بخواهیم واسه TU5 از دم موتور تا عقب ماشین سوپر اسپرینت بزاریم چقدر هزینش میشه و کجا باید گیر بیارم ؟( تجربه ندارم اصلا ) بعد چقدر تاثیر داره توی شتاب و قدرت ؟ میشه کاری کرد که صدا نده یا صداش کم باشه طوری که تابلو نباشه ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فیلتر زمانی بیشترین تاثیر و بازدهی داره که در مکان و مسیر مناسب نصب بشه وگرنه نسبت به سیستم مکش استاندارد افت عملکرد،افزایش مصرف و برخی مسائل عادی هست.توجه داشته باشید صدایی که بعد از نصب فیلتر تولید میشه در واقع صدای مکش هوا هست نه صدای فیلتر اگر سیستم مکش استاندارد باز کنید و بصورت درجا گاز بدین یا یه دور کوتاه با ماشین بزنید دقیقا" همین صدای غرش خواهید شنید آنهم با شدتی کمی بیشتر نسبت به حالتی که فیلتر مخروطی نصب شده

اما در مورد ریموس من از سابقه سایر دوستان اطلاعی ندارم ولی اولین منبعی که نصب کردم ریموس بود آنهم اواخر سال 89 و تا اواسط سال 90 یعنی تقریبا" یکسال از این منبع های یونیورسال ارزون قیمت استفاده کردم و لااقل در مورد ریموس آنقدر تجربه دارم که با قاطعیت بگم این منبع ارزش 50-60 هزار تومن نداره چه الان چه سال 89 ...کیفیت جوش ها و بدنه این منبع افتضاحه لااقل در این مورد کوپر و eus وضعیت بهتری دارن در مورد صدا هم من روی 206 (چه تیپ 2 چه 5) سه نوع منبع ارزان قیمت استفاده کردم روی هیوندا کوپه یکی از دوستانم هم eus نصب بوده در همه موارد صدا از لحظه استارت بود،صدای بم و بی سر و ته تا دور 3 هزار و خفه شدن ماشین بعد از دور 3 هزار وجود داشت

بهمین خاطر شخصا" پیشنهاد میکنم سراغ این منبع ها نرید چون صرف تعویض منبع انتهایی نه در عملکرد نه در صدای تولیدی تغییر محسوس و چشمگیری ایجاد نمیکنه اما زمانیکه سیستم مکش اصلاح بشه لااقل با صدایی مواجه هستید که اختیار ایجادش دست شماست ،افرادی که عقب ماشین نشستن بعد یه ربع عصبی و آشفته نمیشن و صدای تولیدی زیبا تر و چشمگیر تر از اکثر منبع های روتین هست

سلام دوستان اگه بخواهیم واسه TU5 از دم موتور تا عقب ماشین سوپر اسپرینت بزاریم چقدر هزینش میشه و کجا باید گیر بیارم ؟( تجربه ندارم اصلا ) بعد چقدر تاثیر داره توی شتاب و قدرت ؟ میشه کاری کرد که صدا نده یا صداش کم باشه طوری که تابلو نباشه ؟

نمایندگی سوپر اسپرینت در ایران topcarclub هست که میتونید باهاشون تماس بگیرید و از قیمت و موجودی سوپر اسپرینت مطلع بشید تا جایی که اطلاع دارم قیمت ها براساس قیمت درج شده در سایت سوپر اسپرینت(البته براساس قیمت روز ارز) + 6% مالیات، محاسبه میشه. در مورد تاثیر تاجایی که یادم میاد ادعای سوپر اسپرینت حدود 10 اسب(برای کیت کامل) بوده و دوستانی که از کیت سوپر اسپرینت استفاده کردن همگی از بهبود عملکرد ماشینشون راضی بودن . در رابطه با صدا میتونید سنتر منبع دار سوپر اسپرینت انتخاب کنید ولی بحرحال با نصب کیت کامل صدای اگزوز بلند تر و محسوس تر خواهد شد و نمیشه کار خاصی انجام داد بجز اینکه بعد 1-2 هفته قلق کنترل صدای اگزوز دستتون بیاد

لینک به ارسال

بنده هم از روزی که ماشین رو از ایران دزدرو تحویل گرفتم . از توی انباری یه صدای لرزشی میاد که حین حرکت قطع میشه .هر چی بردم نمایندگی زیر بار نرفت عوض کنه.حالا خواستم عوض کنم.یه مارک ساده و بی صر وصدا و البته با کیفیت عالی چی پیشنهاد میکنید؟؟؟

لینک به ارسال

درمورد منبع فابریکی من از اگزوز ساز پرسیدم مارک مشهد میگفت 160 تازه گفت منبعیکه تو خط تولیده از اینا بهترن ایناییکه بیرونن درجه دو محسوب میشن نمیدونم راست گفته یا چرت گفته

لینک به ارسال

در تکمیل فرمایشات علی اقا اگه نو بخوای جمع کنی حدود 3400 در میاد (کامل)

تو شتاب و قدرت بی تاثیر نیست و یه مقدار شتاب رو بهتر میکنه ولی انتظار خیلی زیادی ازش نداشته باش(در حد 4 اسب)

صدا اگه سنتر رو با منبع بندازی اصلا زیاد نیست و تابلو نیست در واقع به قول علی قلق داره

اگه هم بگردی دست دومش رو میتونی با حدود 2 تومن جمع وجور کنی

لینک به ارسال

من فقط تجربه شخصي خودم رو تو استفاده منبع آخر بگم که اگر با وجود هدرز و سنتر عملکرد بالا باز هم ميخوايد صدا کم باشه منبع Remus Rear Silencer اصل اگر گير بياريد هم عملکردش خوبه و هم صدا رو مهار ميکنه. هم يکسره هست و هم مثل صدا خفه کن عمل ميکنه. يه نمونه از صداش رو با هدرز و سنتر و بقيه تجهيزات تو آپارات گذاشتم:

http://www.aparat.com/v/FSlNs''>http://www.aparat.com/v/FSlNs'>http://www.aparat.com/v/FSlNs

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان

من خودم هفته گذشته منبع عقب اسپورت رو مارک کیم مشهد تمام استیل انداختم باضمانت 6 ماه قیمت هم از 250 تومن بود تا یه ادم با نصافی با قیمت خرید از قبل که مال یکسال پیش بود داد بهمون 120 تومن با توجه به اینکه کاتالیزور مادیفای انداختم ومنبع وسط رو هم حذف کردم لوله انداختم به هر که میگفتم از اگزوز ساز 20 ساله تا مکانیک همه میگفتن صدا ماشینت وحشتناک زیاد میشه صدایی مثل هواپیما میده با توجه به اینکه تیپ 5 هم هست این صدا اضافه میشه خلاصه پس از پرسو جو دل رو زدیم به دریا خریدم نصب کردم موارد ماشین اینجوری شد

1- صدای ماشین از قبل نرمتر صدای فوق العاده زیبا مخصوصا تو دور موتور بالا بدون سروصدا و بدون کیپ شدن صدا نه صدایی اضافه شد نه چیزه خاص تازه صدای کاتالیزور مادیفای هم که ترتر میکرد وصداش زیاد بود تقریبا بهتر شد

2- مصرف سوخت هیچ تغییری نکرد حتی میتونم بگم کمتر شد

3-شتاب قدرت سرعت خیلیبهتر شده توی مع***ای 3به دو حالت گاز دور موتور بالای 4500 ماشین تیک میخوره

موفق باشید

لینک به ارسال
عکسی ازش داری دوست عزیز؟

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان

من خودم هفته گذشته منبع عقب اسپورت رو مارک کیم مشهد تمام استیل انداختم باضمانت 6 ماه قیمت هم از 250 تومن بود تا یه ادم با نصافی با قیمت خرید از قبل که مال یکسال پیش بود داد بهمون 120 تومن با توجه به اینکه کاتالیزور مادیفای انداختم ومنبع وسط رو هم حذف کردم لوله انداختم به هر که میگفتم از اگزوز ساز 20 ساله تا مکانیک همه میگفتن صدا ماشینت وحشتناک زیاد میشه صدایی مثل هواپیما میده با توجه به اینکه تیپ 5 هم هست این صدا اضافه میشه خلاصه پس از پرسو جو دل رو زدیم به دریا خریدم نصب کردم موارد ماشین اینجوری شد

1- صدای ماشین از قبل نرمتر صدای فوق العاده زیبا مخصوصا تو دور موتور بالا بدون سروصدا و بدون کیپ شدن صدا نه صدایی اضافه شد نه چیزه خاص تازه صدای کاتالیزور مادیفای هم که ترتر میکرد وصداش زیاد بود تقریبا بهتر شد

2- مصرف سوخت هیچ تغییری نکرد حتی میتونم بگم کمتر شد

3-شتاب قدرت سرعت خیلیبهتر شده توی مع***ای 3به دو حالت گاز دور موتور بالای 4500 ماشین تیک میخوره

موفق باشید

دوستان اگه سوالی داشتن در خدمتیم من که واقعا راضیم به نسبت هزینه ایی که کردم عالی جواب داده

لینک به ارسال

عجب سر اگزوزی داری . اینقدر درازه ؟

تو دور پایین منظور زیر 4000 صداش نسبت به فابریکی چه جوریه ؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری