mehdi-dc

راهنمایی برای خرید منبع اگزوز مناسب برای 206

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

83 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان بالاخره دلو زدم به دريا و يدونه ريموس استيل خريدم... والا بين اين منبعهاي ارزون و يونيورسال واسه 206 فقط همين ريموس رو مناسب ديدم...

بعد از تحقيقات فراوان يكي از دوستام كه كوپر داشت سوار ماشينش شديم آقا سرتون درد نيارم تو دور 2000 و 3000 يه صداي بم خيلي خيلي زيادي ميداد كه احساس ميكردي گوشات گرفته شده... ولي تو دور عادي صدا كم ميشد... تو دور بالاتر از 3000 هم بازم زمين لرزه ميشد ولي بعد از 5000 صدا دوباره كم ميشد كه فكر كنم علاوه بر نوغ اگزوز دليل كم و زياد شدن صدا مربوط به گشتاور ماشين هم ميشه...

خلاصه اين ريموس رو خريدم عين مال دوستم هستش كه عكساشو و فيلم هاشو تو صفحه اول گذاشتم.. فيلمارو ببينيد به نظرم صداي خوبي رو 206 داره...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
xexu66s4bd0p7ewzrp6v.jpgLINK_TEXT><e>

لینک به ارسال

سلام دوستان بالاخره دلو زدم به دريا و يدونه ريموس استيل خريدم... والا بين اين منبعهاي ارزون و يونيورسال واسه 206 فقط همين ريموس رو مناسب ديدم...

بعد از تحقيقات فراوان يكي از دوستام كه كوپر داشت سوار ماشينش شديم آقا سرتون درد نيارم تو دور 2000 و 3000 يه صداي بم خيلي خيلي زيادي ميداد كه احساس ميكردي گوشات گرفته شده... ولي تو دور عادي صدا كم ميشد... تو دور بالاتر از 3000 هم بازم زمين لرزه ميشد ولي بعد از 5000 صدا دوباره كم ميشد كه فكر كنم علاوه بر نوغ اگزوز دليل كم و زياد شدن صدا مربوط به گشتاور ماشين هم ميشه...

خلاصه اين ريموس رو خريدم عين مال دوستم هستش كه عكساشو و فيلم هاشو تو صفحه اول گذاشتم.. فيلمارو ببينيد به نظرم صداي خوبي رو 206 داره...

دوست عزیز شما فقط منبع اگزوز رو عوض کردی و اینکه منبع ریموس رو از کجا و چه قیمتی خریدی؟

سپاس

لینک به ارسال

تبریک میگم مهدی جان خوشحالم که از صداش راضی هستی . فقط حواست به منبع باشه چون کیفیت ساخت زیاد خوبی نداره

لینک به ارسال

دوست عزیز شما فقط منبع اگزوز رو عوض کردی و اینکه منبع ریموس رو از کجا و چه قیمتی خریدی؟

سپاس

سلام بله فقط منبع عوض شده و کاتالیزور هم برداشته شده و منبع رو هم به قیمت 70 تومن از تبریز خریدم..

-----

تبریک میگم مهدی جان خوشحالم که از صداش راضی هستی . فقط حواست به منبع باشه چون کیفیت ساخت زیاد خوبی نداره

ممنون آقا علی، بله دقیقا همینطوره منبع کیفیت خوبی نداره ، کوپر به مراتب کفیتش یبشتر از اینه... البته این منبع فوق فوقش 6 7 ماه مهمون منه بعدش میرم دنبال ریموس سایلنس..

لینک به ارسال

سلام آقا این ریموس سایلنس کجا هست؟تو سایتش چیزی ندیدم!!!!

لینک به ارسال

سلام خدمته همه دوستان و مدیریت محترم

یه پیشنهاد داشتم

بهتر نیست این تاپیک و تاپیک (منبع (مافلر) برای 206) = http://ir206.net/forum-f41/206-t5531.html'>http://ir206.net/forum-f41/206-t5531.html با هم ادغام بشن

فکر کنم هدفه هر دوتاشون یکی باشه

با سپاس

لینک به ارسال

سلام دوستان عزیز من اولین پستی هست که میدارم و افتخار آشنایی با شما دوستان گل رو دارم میخواستم ببینم منع اسپرت بندازم صداش زیاد نیست؟ میخوام یه صدای ملایمی داشته باشه فقط وقتی تخته گاز میکنم صدا بده ماشبنم 206 tu5

لینک به ارسال

سلام دوستان عزیز من اولین پستی هست که میدارم و افتخار آشنایی با شما دوستان گل رو دارم میخواستم ببینم منع اسپرت بندازم صداش زیاد نیست؟ میخوام یه صدای ملایمی داشته باشه فقط وقتی تخته گاز میکنم صدا بده ماشبنم 206 tu5

ببینید دوست عزیز اگر منبع فابریک ماشینتون باز یا حذف کنید با صدای ناهنجار و بی سر و تهی مواجه خواهید شد در منبع فابریک این صدا بکمک تعبیه چند اتاقک و طولانی تر کردن مسیر دود تا حد ممکن تعدیل میشه اکثر منبع های اسپرت مستقیم هستند و این مسئله باعث میشه کنترل کمتری روی بلندی و شدت صدای اگزوز داشته باشیم بهمین خاطر نمیشه انتظار منبعی داشت که هم بی صدا باشه هم به بهترین نحو ممکن گازهای حاصل از احتراق تخلیه کنه و نقش موثر خودش نشون بده

با توجه به خواسته ای که دارید بنظرم بهتره سراغ اصلاح سیستم مکش و استفاده از فیلتر های هوای مخروطی(اسپرت) برید

لینک به ارسال

تجربه من توو این یه سال

حالت اول :

استفاده از فیلتر اسپرت مخروطی = صدای بم موقع و اسپرت در دور موتور بالای 3000..و واسه به صدا دراوردن مجبوری هی گاز بیشتر بدی تا صداش در بیاد...مصرف سوخت بالا رفته بود در حد 405 و سمند...شتاب حس میکردم کمتر شده یه کم اما قدرت حرکت(حس میکردی قدرت پاترول توو دستاته)..شاید صداش این حسو تلقین میکرد نه نحوه ی خرکت ماشین

حالت دوم :

استفاده از فیلتر اسپرت مخروطی + منبع اسپرت مشکی تک لول چینی ریموس(سر بیضی) =باز شدن کامل نفس ماشین گاز خوری خیلی سرع و صدای فوق العاده اسپرت با قدرت و شتاب (هر دو) افزایش یافته به صورت کاملا چشمگیر...مصرف بنزین به حالت فابریک ماشین برگشته بود...چون دیگه با دور موتور کم اون صدا رو که میخوای در بیاد به دست میاری

حالت سوم:

استفاده از تنها منبع اسپرت مشکی تک لول چینی ریموس(سر بیضی) = صدا کمتر شده و مناسبه که هر وقت جلو پلیس گازو ول کنی تابلو نمیشی اما باید با گاز ملایم از کنارش رد شی بعد تخته کنی اما شتاب همچنان با حالت دوم برابر یا کمی بهتر...گاز خوری سریع تر جدیدا خود به خود به خاطر کیفیت چینی یه صدای سوت ریز توش به وجود اومده که با صدای بمش قاطی شده و فوق العاده قشنگ شده ...مصرف بنزین کمی حس میکنم کمتر از حالت فابریک شده(چون دیگه کمتر گاز میدی تا برسی به سرعتی که قبلا موقع فابریکی بیشتر باید گاز میدادی

. اینجام بر خلاف همه دوستانی که میگن منبع ریموس چینی به درد نمیخوره باید بگم..مال من صداش از منبع های کوپر(رو اکثر پارس و سمندا) و کلا منبع های گرونتر از خودش که تا حالا توو شهر دیدم صداش هم از نظر خودم هم اطرفیانم جذابترو جالبتره(شاید به خاطر این باشه رو موتور 206 اینجوری خوب جواب میده)

و به افرادی که استفاده نکرده فقط میگن ریموس به درد نمیخوره میگم کاملا در اشتباها...بین منبع ها تنها منبعی که دیدم صداش از ریموس بهتره منبع Yed دولول استیل هست که رو ماشین کاربر challenger (آقا علیرضا--206سامورایی رنگ نوک مدادی یا شایدم دلفینی) نصب هست...که من وقتی خواستم بخرم اونو هم دیدم اما چون سه برابر ریموس قیمت داشت پول همرام نبود و علی.الحساب این ریموسو خریدم تا بعدا اونو بخرم اونم دوتا که حسابی نفس وا کنه

و الانم از این منبع کاملا راضی راضیم...اما صداش داخل اتاق میاد ولی قلقش دستتون بیاد میتونید جوری دنده و گاز بدید صداش کمتر شه و نیاد..ولی واسه من اتفاقا دوس دارم صدای اسپرت بیاد داخل و واسم کمه.

یه ریموس هم بود..دقیقا شکل و رنگ همین بود اما با سایز بزرگ و قیمت دوبرابر(اون گمونم ریموس اصلی بود..سایزش با اگزوز فابریک ماشین یکی بود

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری