mehdi-dc

راهنمایی برای خرید منبع اگزوز مناسب برای 206

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

81 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان، حالتون خوبه... بچه ها این اولین پست من تو این تاپیک هستش... یه مشکلی واسم پیش اومده.. در به در دنبال منبع اگزوز واسه 206 میگردم..

یکی از دوستام حدود 1 سال هست که منبع خریده و اونو دیدم منم میخوام از اون تهیه کنم ولی مشکل اینجاس که نمیدونم منبع مارکش چی هست؟

خودش میگه منبع ریموس استرالیاست میگفت 120 خریده.. اصلا شایدم ریموس نباشه چون خودش مطمئن نبود...

حالا منبع اون طوریه که صداش که کلا واسه 206 عالیه.. یه چیز خیلی عجیب که دیدم این بود که موقعی که ماشین روی دور پایین هستش مثلا روی 700 800 RPM بعد چند ثانیه صدای منبع به کلی قطع میشه... اصلا انگار نه انگار نه منبع رو ماشین هستش.... این خیلی واسم جالب بود... مثل منبع های دیگه نیستش که همینجوری تو دور پایین هم صدا بده... بعد چند ثانیه که ماشین رو دور پایین هستش و وایستاده صدا قطع میشه و دیگه صدای بمی نمیده ولی وقتی گاز میدی دوباره صدای بم میده

چند تا عکس ازش دارم میذارم لطفا راهنماییم کنید ، به شدت به این منبع احتیاج دارم... در ضمن خودم ریموس 60 تومنی که معروفه دارم صداش به گرد پای اینم نمیرسه...بهتر بگم افتضاح

http://upload.tuningtalk.com/upload/EX2.jpg

http://upload.tuningtalk.com/upload/EX.jpg

دوستان نمیدونم میتونید از روی فیلم تشخیص بدید چه منبعی هستش یا نه؟ به شدت ذهنمو مشغول خودش کرده... خواهشا راهنمایی کنید

اینم فیلمش هست:

http://www.aparat.com/v/88a2c63d6840c27 ... a33c192961

اینم فیلم صداش هستش...

http://www.aparat.com/v/b03843ed5b99fd0 ... 6748193524

قیمتش اصلا واسم مهم نیست تا 150 160 هم میتونم هزینه کنم ولی اینو مطمئن هستم که منبع بیشتر از 150 تومن نیستش... ولی مارکشو نیمدونم...

مرسی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منم طالبش شدم :دي

لینک به ارسال

امین جان شما پیداش کن... شیرینی میدم به همه بچه ها ، در به در دنبالشم....

لینک به ارسال

خوشم اومد ازش... :دی

لینک به ارسال

سلام بچه ها ، آقا این همون منبع اگزوز ریموس استیل هستش که 60 تومن پولشه... چیز خاصی نیست..... آخرش پیداش کردم...

لینک به ارسال
سلام بچه ها ، آقا این همون منبع اگزوز ریموس استیل هستش که 60 تومن پولشه... چیز خاصی نیست..... آخرش پیداش کردم...

اگه خریدی فیلم و عکس بذار ما هم ببینیم رفیق. دمت گرم

لینک به ارسال

با سلام

من حدود 2 هفته پیش یک منبع ریموس سایلن خریدم زیرش حک شده بود مدین استرالیا ولی قیافه اش با این عکس بالای فرق میکنه که واقعا صداش مثل فابریک ولی تو دورهای بالا کمی صداش بم میشه واقعا عالیه من قبلن منبع اسپرینت داشتم ولی صداش برام کمی بلند بود و نمیتونستم عادت کنم به صداش چون هدرز و هم دارم

ولی در کل پیشنهاد میکنم منبع ریموس سایلن بخرید واقعا معرکه هست من کارکرده خریدم 350

با تشکر

لینک به ارسال

والا بچه ها خودم بین دوتا منبع موندم نمیدونم این ریموس استیل رو بخرم یا یدونه هم کوپر دیدم خیلی تــوپ اونم.... شما راهنمایی کنید... میترسم این ریموس بخرم ولی تو دور پایین مثلا وقتی تو چراغ قرمز ایستادی صداش قطع نشه...

دوستان کسی اطلاع داره که این ریموس استیل ها تو دور پایین صداش قطع میشه یا نه؟

لینک به ارسال
والا بچه ها خودم بین دوتا منبع موندم نمیدونم این ریموس استیل رو بخرم یا یدونه هم کوپر دیدم خیلی تــوپ اونم.... شما راهنمایی کنید... میترسم این ریموس بخرم ولی تو دور پایین مثلا وقتی تو چراغ قرمز ایستادی صداش قطع نشه...

دوستان کسی اطلاع داره که این ریموس استیل ها تو دور پایین صداش قطع میشه یا نه؟

مهدی جان ریموس و کوپر فرق چندانی نمیکنن چون اکثر منبع ها تو این رنج قیمت صدای بم و خسته کننده ای دارن که اصلا هیچ جذابیتی نداره ولی ریموس صداش یمقدار بم تر از سایز منبع هاست .در مورد قطع شدن صدا بنظرم زیاد روش حساس نشید چون در هر صورت بعد از چند وقت صداش خسته کننده میشه و اگر ماشینتون 1400 هم باشه زودتر این اتفاق میفته مگر اینکه یه منبع وسط پراید یا 405 پشت منبع وصل کنید تا صداش کمتر بشه یشنهاد میکنم زیاد هزینه نکنید چون این منبع ها در صورت استفاده مداوم نهایتا 6 ماه دووم میارن

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ممنون علی جان، بله حق با شماست من هی میخوام پولامو جمع کنم یه سوپراسپیرینتی ریموس سایلنسی چیزی بخرم ولی نمیشه همش خرج وسایل خورده کاریای ماشین میشه....

دوستان طی یه سری پرس و جو و تحقیقاتی که کردم این قضیه قطع شدن صدا برمیگرده به نوع موتور ماشین و تعداد سوپاپ ها.... روی ماشین تیپ 2 که 8 سوپاپ هست موقع کلاج گرفتن و تو دور پایین صدا خیلی کم میشه شاید بهتر باشه بگم قطع میشه ولی همین اگزوز ریموس روی تیپ 5 16 سوپاپ موقع دور آروم و کلاج گرفتن فقط مقداری از صدای منبع کاسته میشه...

ممکنه یه منبع روی مثلا ریو یه صدایی بده ولی وقتی همونو بندازی رو تیپ 5 رفتار منبع اگزوز به کلی تغییر کنه و صداش فرق کنه (البته نه زیاد..)

البته این در حد یه فرضیه است چون الان حدود 1 ماه دارم دنبال منبع مناسب میگردم... و واسه 206 هم بهترین منبع همین ریموس استیل رو دیدم... کوپر خیلیا خریدن و میگن صداش زیاد هستش...

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری