85 ارسال در این موضوع قرار دارد

من نه راضیم چراغهای ماشین خودم کدر بشه نه هیچکدوم از شما دوستان،خیری که نداره هیچ کلا ضرر،فروشنده نیستم خوشحال بشم ازین بی کیفیتی بخاطر فروش بیشتر، تعصبی هم رو جنس و برند خاصی ندارم هرچیزی باکیفیت باشه از کیفیتش تعریف میکنن و بی کیفیت باشه ازش بد میگن....

چراغ دپو تایوانی کمری رو ریکاوری کردم بعد ۹سال شد عین روز اولش نه کرومش ریخته بود نه زرد شده بود طلقش،چطور هنوز تو بازار چراغ والئو استوک تر و تمیز خرید و فروش میشه چراغ عقب آکسو و ساینتکس هم همینطور یه پلیش میخوره انگار نه انگار کهنست...ولی چراغ ایرانی میری کارواش همش استرس داری الان که از یجایی بخار کنه😐

پسندیدن چیزی سلیقه ای از نظر من این‌چراغا بی اصالت و عین چراغهای چینی اسپرت تو بازاره،ولی بحث کیفیت معقوله جداست و اصلا ربطی به سلیقه و پسند شخصی نداره از صمیم قلب امیدوارم از لحاظ کیفیت ایده آل باشن.

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

راستی بش بگین سیم کشیش نیاز به تغییرات داره اگرنه چراغ ها درست جواب نمیدن .

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان این چراغ عقب 207 جدید از کجا میتونم بخرم فروشنده ای تو سایت هست بتونم از اون خرید کنم؟ قیمتش چنده؟

لینک به ارسال
در در 1396/05/04, 14:52:12، arsalan_s گفته است :

من نه راضیم چراغهای ماشین خودم کدر بشه نه هیچکدوم از شما دوستان،خیری که نداره هیچ کلا ضرر،فروشنده نیستم خوشحال بشم ازین بی کیفیتی بخاطر فروش بیشتر، تعصبی هم رو جنس و برند خاصی ندارم هرچیزی باکیفیت باشه از کیفیتش تعریف میکنن و بی کیفیت باشه ازش بد میگن....

چراغ دپو تایوانی کمری رو ریکاوری کردم بعد ۹سال شد عین روز اولش نه کرومش ریخته بود نه زرد شده بود طلقش،چطور هنوز تو بازار چراغ والئو استوک تر و تمیز خرید و فروش میشه چراغ عقب آکسو و ساینتکس هم همینطور یه پلیش میخوره انگار نه انگار کهنست...ولی چراغ ایرانی میری کارواش همش استرس داری الان که از یجایی بخار کنه😐

پسندیدن چیزی سلیقه ای از نظر من این‌چراغا بی اصالت و عین چراغهای چینی اسپرت تو بازاره،ولی بحث کیفیت معقوله جداست و اصلا ربطی به سلیقه و پسند شخصی نداره از صمیم قلب امیدوارم از لحاظ کیفیت ایده آل باشن.

به نظر من کیفیت چراغ کروز خیلی بهتر شده قبلا خیلی بد بود الان چراغ عقب 207 و 206 جدیدا کیفیتش بهتره کمتر کدر میشن یا شاید بهتره بگیم دیرتر کدر میشن  تو 206 سری اول 92 خیلی افتضاح بود ، حالا شما هم دیگه خیلی پیاز داغشو زیاد کردی حالا که طرف مشتاقه بخره شما میگی نخر کیفیت جنس ایرانی خوب نیست به نظرم یکم زیاده روی بود چون نسبت به پولی که در مقابل مارک های معروف و با کیفیت میدم کیفیتشم انچنانم بد نیست  من نمیگم خوبیم ولی خود زنی هم نکنیم.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، miladn66 گفته است :

سلام دوستان این چراغ عقب 207 جدید از کجا میتونم بخرم فروشنده ای تو سایت هست بتونم از اون خرید کنم؟ قیمتش چنده؟

داخله نمایندگی های مجاز ایرانخودرو یا ایساکو موجود هست . سعی کن از خوده نمایندگی بخری قیمتش دقیقا همون مصوب شرکت هست .

از بیرون متفرقه یا اینترنت سایت جایی بخری کلا گرونتر میدن

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری