100 ارسال در این موضوع قرار دارد

ممنون gam2. البته در خبرگزاری سایت تیتر20 در ماه گذشته اینطور اومده بود: به گفته منابع آگاه، مذاکراتی بر سر بازگشت پژو 207 به "جاده مخصوص" انجام شده و هیچ بعید نیست این خودرو دوباره میهمان ایران خودرویی ها شود. حال نمیدونم چقدر میتونه واقعیت داشته باشه و اینکه اگر پژو دوباره قراداد همکاری با ایران خودر ببنده (که 99% محتمله) از سال آتی، قطعات 206 باز هم قطعات فعلی ایران خودروست (که بنظر چینی هستند) یا از قطعات جدید که فرانسوی هست (که البته پژو با توجه به بدهکاری که داره، ملزم به تهیه قطعات برای ایران خودروست) استفاده میشه؟ و اگه اینطور باشه یعنی کیفیت 206 سال آتی بالاتر میره!!!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خداییش کیفیت قطعات این ماشین مخصوصا بدنش بالاست

من الان خودم دارم دارم مبینم

مدتها بود ارم عقب ۲۰۷ خودم تو ذوقم بود و همش میگفتم جرا اینقدر کیفیتش پایینه تا اینکه امروز رفتم از نماینده ایساکو اینو خریدم و خیلی حال کردم

be67a33aede79b5231a6bddc89ffba3c.jpg31 ... ffba3c.jpg"><a href=http://images.tapatalk-cdn.com/15/08/31/be67a33aede79b5231a6bddc89ffba3c.jpg' alt='URL>'>

سلام اقا من يه كار واجبتون دارم نميتونم پي ام بدم بهتون امكانش هست شماره موبايلتون رو برام پي ام كنيد

چند خریدی اقا

سلام

۱۵۰۰۰ تومن

قیمته لیسته خوده ایساکو ۱۳ هزاره

لینک به ارسال

دوستان لطفا راهنمایی کنید. واقعا ممنونتون هستم.

والا حدود 40تومن میخوام برای خرید ماشین هزینه کنم (احتمالا برای ابتدای سال 95) لطفا بین گزینه های زیر راهنماییم کنید تا بتونم انتخاب نهایی کنم.

1- پژو 207 دنده صفر مدل 95: استحظار دارید از سال95 دوباره 207 تولید میشه و حتی پیشفروشش چند روز پیش انجام شد که تحویل مرداد95 بود. اما نگفتند موتور و گیربکس چطوریه؟ آیا همون موتور و سیستم برق فعلی تیپ5 است یا بالفرض با توجه به قرارداد دوباره فرانسویها با ایران، قطعات فرانسوی در اون استفاده میشه! قیمتش هم بنظرم 42 تا45 باید باشه.

2- 207کارکرده دنده دستی مدل 90 یا 91: اولا نمیدونم مدل90 بهتره یا 91! یعنی هر دو موتور و سیستم برق فرانسوین؟ جایی شنیدم مدل91 به نسبت90 فرانسوی نیست! البته کارکرد کم منظورمه و جالبه کارکرد زیر10هزار تا هم دیدم.

3- برم صفر بردارم و چون رانا یا تیپ5 هر دو tu5 و گیربکس یکسان داره، برم مثلا رانا بگیرم، چون ارزونتره. البته گارانتیش 3 ساله شده و کلا قصد استفاده همین حدود 3-4 سال دارم. یا برم سمت mvm315 new هاچبک که مدل جدیدش بنام اسپرت اومده (قیمت42) که البته بنظر فقط یکم قیافش بهتر شده و موتور تغییری نکرده!

لطفا راهنمایی کنید تا انتخاب نهاییمو بین اینها یا گزینه ای دیگر که مدنظرت هست بهم بگی. ممنون

لینک به ارسال

دوستان لطفا راهنمایی کنید. واقعا ممنونتون هستم.

والا حدود 40تومن میخوام برای خرید ماشین هزینه کنم (احتمالا برای ابتدای سال 95) لطفا بین گزینه های زیر راهنماییم کنید تا بتونم انتخاب نهایی کنم.

1- پژو 207 دنده صفر مدل 95: استحظار دارید از سال95 دوباره 207 تولید میشه و حتی پیشفروشش چند روز پیش انجام شد که تحویل مرداد95 بود. اما نگفتند موتور و گیربکس چطوریه؟ آیا همون موتور و سیستم برق فعلی تیپ5 است یا بالفرض با توجه به قرارداد دوباره فرانسویها با ایران، قطعات فرانسوی در اون استفاده میشه! قیمتش هم بنظرم 42 تا45 باید باشه.

2- 207کارکرده دنده دستی مدل 90 یا 91: اولا نمیدونم مدل90 بهتره یا 91! یعنی هر دو موتور و سیستم برق فرانسوین؟ جایی شنیدم مدل91 به نسبت90 فرانسوی نیست! البته کارکرد کم منظورمه و جالبه کارکرد زیر10هزار تا هم دیدم.

3- برم صفر بردارم و چون رانا یا تیپ5 هر دو tu5 و گیربکس یکسان داره، برم مثلا رانا بگیرم، چون ارزونتره. البته گارانتیش 3 ساله شده و کلا قصد استفاده همین حدود 3-4 سال دارم. یا برم سمت mvm315 new هاچبک که مدل جدیدش بنام اسپرت اومده (قیمت42) که البته بنظر فقط یکم قیافش بهتر شده و موتور تغییری نکرده!

لطفا راهنمایی کنید تا انتخاب نهاییمو بین اینها یا گزینه ای دیگر که مدنظرت هست بهم بگی. ممنون

1- فعلا گیربکس و سیستم برق معلوم نیست

2- اگه حالو حوصله گشتن دارید و توی ماشین کارکرده خریدن کمی سر در میارید خوبه من فرق 90 و 91 رو نمیدونم دوستان بهتر میدونن

3- اگر واقعا اون اختلاف قیمت واستون مهمه و میتونید به کار دیگه ای بزنید و آپشن واستون مهم نیست این گزینه

4- اگر شتاب کمتر و احتمالن نرمی بیشتر (نداشتم حدس میزنم)میخوایید این گزینه هم خوبه

لینک به ارسال

به نظرم با اين پول خريد 206اشتباهه. من اگر باشم کمي روش ميزارم هيوندا آونته ميخرم يا با نصف اين پول مدل پايين 206 پيدا ميکنم که قطعا بهتر از صفر هست

Sent from my HUAWEI U8950-1 using Tapatalk

لینک به ارسال

سعیدجان ممنون. خیلی کمک کردی. والا با یکی از تعمیرکاران نمایندگی ایران خودرو صحبت کردم میگفت به احتمال 99% سیستم برق فعلی در 207ها استفاده میکنند. میگفت شاید برای208 که اوایل سال96مونتاژ میشه از گیربکس متفاوت استفاده بشه که بنظرم منطقیه. با این اوصاف از آنجاکه من آنچنان تخصص در خرید خودروی دسته2 ندارم و میترسم انتخاب ارجح نداشته باشم و نتونم 207کارکرده خوب گیر بیارم (مگه اینکه شانسی یکی از آشنایان یا دوستان بخوان بفروشن) پس اگه بخوام خودروی صفر بگیرم کدام گزینه با توجه به بودجم خوبه؟ البته خدمتتون عرض کنم بیش از 3 یا4 سال نمیخوام استفاده کنم و فکر میکنم تو این مدت با توجه به گارانتی، اذیت کمتری کنه ماشین برام.

بنابراین بین همون گزینه ها (ضمن اینکه کمتر اهل مسافرتم و زیاد هم روی شتاب و سرعت خودرو فکر نمیکنم) یعنی رانا- تیپ5- sd - ام وی ام315 کدوم مقرون بصرفه تره؟؟ ممنون

لینک به ارسال

سعیدجان ممنون. خیلی کمک کردی. والا با یکی از تعمیرکاران نمایندگی ایران خودرو صحبت کردم میگفت به احتمال 99% سیستم برق فعلی در 207ها استفاده میکنند. میگفت شاید برای208 که اوایل سال96مونتاژ میشه از گیربکس متفاوت استفاده بشه که بنظرم منطقیه. با این اوصاف از آنجاکه من آنچنان تخصص در خرید خودروی دسته2 ندارم و میترسم انتخاب ارجح نداشته باشم و نتونم 207کارکرده خوب گیر بیارم (مگه اینکه شانسی یکی از آشنایان یا دوستان بخوان بفروشن) پس اگه بخوام خودروی صفر بگیرم کدام گزینه با توجه به بودجم خوبه؟ البته خدمتتون عرض کنم بیش از 3 یا4 سال نمیخوام استفاده کنم و فکر میکنم تو این مدت با توجه به گارانتی، اذیت کمتری کنه ماشین برام.

بنابراین بین همون گزینه ها (ضمن اینکه کمتر اهل مسافرتم و زیاد هم روی شتاب و سرعت خودرو فکر نمیکنم) یعنی رانا- تیپ5- sd - ام وی ام315 کدوم مقرون بصرفه تره؟؟ ممنون

سلام دوست عزیز من یه تیپ 5 صفر خرید نقدی کردم به دستم که رسید بهت اطلاع میدم کیفیت چطوره . میگن 94 ها خیلی کیفیتشون بهتر شده . 206 که قطعا از رانا بهتره

اول 206 بعدش ام وی ام و بعدش رانا . این نظر بنده هست

لینک به ارسال

سلام دوستان ...خواستم بدونم به نظرتون با ازسر گرفته شدن تولید 206+ ، یه محصول با کیفیت خواهد بود یا مثل این 206 ایرانیزه ها میشه؟؟؟؟

لینک به ارسال

Hallo everybody, I'm from Italy!
I just discovered a new pair of tail light, that seems to belong to 207i (that's a 206+ restyling).
This lights are sold just in Iran, Im' desperately looking for someone who can buy them for me and ship it to Italy.
I can pay fine for that; if someone would be so kind to do this for me, please contact me at gpvecchi@alice.it.
Thank you very much!

لینک به ارسال
در در 1396/04/29, 00:30:03، Gian Paolo Vecchi گفته است :

Hallo everybody, I'm from Italy!
I just discovered a new pair of tail light, that seems to belong to 207i (that's a 206+ restyling).
This lights are sold just in Iran, Im' desperately looking for someone who can buy them for me and ship it to Italy.
I can pay fine for that; if someone would be so kind to do this for me, please contact me at gpvecchi@alice.it.
Thank you very much!

Hello dear friend :gol2:

I suggest contacting to Mr. Amini. ( @آرمین امینی & +989 206 207 407) 

He may be able to solve your problem.
:hello:
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری