100 ارسال در این موضوع قرار دارد

خداییش کیفیت قطعات این ماشین مخصوصا بدنش بالاست

من الان خودم دارم دارم مبینم

مدتها بود ارم عقب ۲۰۷ خودم تو ذوقم بود و همش میگفتم جرا اینقدر کیفیتش پایینه تا اینکه امروز رفتم از نماینده ایساکو اینو خریدم و خیلی حال کردم

be67a33aede79b5231a6bddc89ffba3c.jpg31 ... ffba3c.jpg"><a href=http://images.tapatalk-cdn.com/15/08/31/be67a33aede79b5231a6bddc89ffba3c.jpg' alt='URL>'>

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من با 207 اتوبان كوهين رشت به قزوين اون سربالايي تمام ماشينهاي ايراني و خارجي رو سوسك ميكردم واقعا شتاب بالايي داره اگه فيلترهاشو اصلي بندازي و توتال 9000 بريزي خيلي سواري ميده .

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به ارسال

مدتها بود ارم عقب ۲۰۷ خودم تو ذوقم بود و همش میگفتم جرا اینقدر کیفیتش پایینه تا اینکه امروز رفتم از نماینده ایساکو اینو خریدم و خیلی حال کردم

be67a33aede79b5231a6bddc89ffba3c.jpg31 ... ffba3c.jpg"><a href=http://images.tapatalk-cdn.com/15/08/31/be67a33aede79b5231a6bddc89ffba3c.jpg' alt='URL>'>

چند خریدی اقا

لینک به ارسال

چند خریدی اقا

سلام

۱۵۰۰۰ تومن

قیمته لیسته خوده ایساکو ۱۳ هزاره

لینک به ارسال

دوستان بنظرتون با توجه به اینکه در ابتدای سال آتی (بهار) قصد خرید خودرو دارم بین 206 تیپ5 صفر ، 207 مدل91 با کارکرد کم، 206 تیپ5 مدل90 (که فرانسوی بود با کارکرد کم) کدومو بگیرم؟ البته شاید از سال آتی 207 دوباره نیز تولید بشه که بنظرم از همین موتور و گیربکس فعلی 206ها استفاده میشه که کیفیت چندانی نداره! لطفا راهنماییم کنید. مرسی (ضمنا بیش از 4 سال قصد استفاده ندارم).

لینک به ارسال

دوستان بنظرتون با توجه به اینکه در ابتدای سال آتی (بهار) قصد خرید خودرو دارم بین 206 تیپ5 صفر ، 207 مدل91 با کارکرد کم، 206 تیپ5 مدل90 (که فرانسوی بود با کارکرد کم) کدومو بگیرم؟ البته شاید از سال آتی 207 دوباره نیز تولید بشه که بنظرم از همین موتور و گیربکس فعلی 206ها استفاده میشه که کیفیت چندانی نداره! لطفا راهنماییم کنید. مرسی (ضمنا بیش از 4 سال قصد استفاده ندارم).

اگه خدا بخواد پژو دوباره برگرده فکر نکنم اجازه بدن این سیستمی را که ایرانخودرو از خودش درآورده دوباره روی ماشینها بزارن چون پژو به خاطر اعتبار خودشم شده این اجازه را نمیده. مثل رنو که اعتراض کرد که اگه به خوان به همین ترتیب جنس اشغال بزارن روی ماشیناش خودش سایت جدا میزنه یا پارس خودرو را میخره.با توجه به مشکلاتی که دوستان گفتن فکر نکنم خرید 206 صفر با کیفیت الان کار درستی باشه(اینا بوق 206 را نتونستن مثل اورجینالش در بیارن اون موقع ادعای داخلی سازی کل ماشین با همون کیفیت شرکت پژو را دارن)

لینک به ارسال

سلام

من 206 اس دی وی هشت دارم. مدل 93 و 20000 تاکارکرده. خیلی اذیت کرده. دیسک و صفحه - سیم کلاچ - کاسه چراغ و.... ازش عوض کردم با خرج خودم و کلاچش هنوز صدا میده.

دلمو زده میخواستم بفروشمش و در حد 38-40 ملیون یه 207 اتومات تمیز بردارم ولی میترسم به خاطر دست دوم بودنش. به نظرتون چی کار کنم؟

لینک به ارسال

mehdi63 همونطور که دوستان گفتند صبر کنید سال 95 به احتمال زیاد 207اتومات مونتاژ دوباره میشه. من خودم قصد خرید 207 دستی دارم. جالبه یکی را پیدا کردم مدل91 که تنها 10000 کیلومتر رفته اما با قیمت 42 تومنش کنار نیومدم. البته 207 صفر اگه دوباره تولید شه در مدل دستی 45 تومن و اتومات 50 قیمت میخوره.

لینک به ارسال

این آرم هر چقدرم با کیفیت باشه گذاشتنش روی 207 های ایران اشتباه هست

چون 207 های داخل ایران درواقع 206 + هستن! نه 207!!

بگردید آرم + پیدا کنید بزنید کنار یه آرم 206

لینک به ارسال

اسم ٢٠٧ رو ايران خودرو خودسر نذاشته روى اين ماشين، اون حرف آى هم به معنى ايران هست، يعنى ٢٠٧ ايران

اين ماشين اولين بار تو پژوى برزيل طراحى و توليد شد و اونجا هم به نام ٢٠٧ برزيل عرضه شد

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری