99 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 16 ساعت قبل، vahidfrh گفته است :

دوست عزیز ساندرو استپ وی تجربش رو داری؟ به ۲۵ میلیون گرونتریش میرزه؟؟؟؟ اخه حتی سنسور دپده عقبم نداره 

اولا شما نباید 206 یا 206 + دنده دستی را با ساندرو استپ وی دنده اتومات مقایسه کنید و بگین 25 میلیون اختلاف دارن... بنده بین ساندرو دنده دستی و 206+ دستی که اختلاف 3-4 تومنی دارن دارم صحبت میکنم ... بنده مدت کوتاهی تجربه این خودرو رو داشتم .. و اصلا نیاز به بیان تجربه هم نیست .. موتور و گیرباکس ساندرو چه در نمونه های دستی و چه در نمونه های اتومات ، به مراتب باکیفیت تر و با عملکرد بهتری هست نسبت به خانواده 206 و 206+ ( اتومات و دستی) . در ضمن کابین ساندرو هم  با کیفیت تر از 206+ ایرانیزه هست ولی بسیار زشت تر و ساده تره و راحتی 206+ را اساسا نداره  ....مطلب بعدی اینکه سنسور موانع عقب آخه این وسط واقعا اهمیت داره به نظرتون ؟ در آخر بحث خرید خودرو کاملا سلیقه ای هست ...ولی بر کسی پوشیده نیست که دوام آوردن 206 ، 206+ایرانیزه  و پارس فعلی ایرانی در این بازار فقط به خاطر محبوبیت ظاهری آنهاست و هندلینگ خوب و تا حدودی سابقه ی گذشته ی درخشانشونه وگرنه این دو خودرو پر طرفدار واقعا موتوری و گیرباکسی و کیفیتی حرفی برای گفتن ندارن  حتی در برابر ال 90 ساده که ترمزهاش هم کاسه ایه!!!.... 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 17 ساعت قبل، otika2000 گفته است :

اولا شما نباید 206 یا 206 + دنده دستی را با ساندرو استپ وی دنده اتومات مقایسه کنید و بگین 25 میلیون اختلاف دارن... بنده بین ساندرو دنده دستی و 206+ دستی که اختلاف 3-4 تومنی دارن دارم صحبت میکنم ... بنده مدت کوتاهی تجربه این خودرو رو داشتم .. و اصلا نیاز به بیان تجربه هم نیست .. موتور و گیرباکس ساندرو چه در نمونه های دستی و چه در نمونه های اتومات ، به مراتب باکیفیت تر و با عملکرد بهتری هست نسبت به خانواده 206 و 206+ ( اتومات و دستی) . در ضمن کابین ساندرو هم  با کیفیت تر از 206+ ایرانیزه هست ولی بسیار زشت تر و ساده تره و راحتی 206+ را اساسا نداره  ....مطلب بعدی اینکه سنسور موانع عقب آخه این وسط واقعا اهمیت داره به نظرتون ؟ در آخر بحث خرید خودرو کاملا سلیقه ای هست ...ولی بر کسی پوشیده نیست که دوام آوردن 206 ، 206+ایرانیزه  و پارس فعلی ایرانی در این بازار فقط به خاطر محبوبیت ظاهری آنهاست و هندلینگ خوب و تا حدودی سابقه ی گذشته ی درخشانشونه وگرنه این دو خودرو پر طرفدار واقعا موتوری و گیرباکسی و کیفیتی حرفی برای گفتن ندارن  حتی در برابر ال 90 ساده که ترمزهاش هم کاسه ایه!!!.... 

سنسور عقب حداقل اپشن بود, که از یه ماشین ۶۵ میلیونی انتظار میره داشته باشه. به نسبت ۲۰۷ اتو کروز, مانیتور و ... نداره حتی چرخ های عقبم کاسه ایه.

تفاوت در امکانات ظاهری رو از مشخصاتشون میشه فهمید, کیفیت مونتاژ و عمر قطعات ساندرو هم که بهتره قبول.

شتاب, کیفیت سواری, هندلینگ در جاده و سرپیچ و احیانا راجب تفاوت در ایمنیشون اطلاعاتی داری؟

و اینکه جدای از عمر قطعات وقتی داخل ماشین میشینی و باش میرونی متوجه کیفیت بهتر بنسبت ۲۰۷ اتو میشیم؟

لینک به ارسال
در 19 ساعت قبل، vahidfrh گفته است :

سنسور عقب حداقل اپشن بود, که از یه ماشین ۶۵ میلیونی انتظار میره داشته باشه. به نسبت ۲۰۷ اتو کروز, مانیتور و ... نداره حتی چرخ های عقبم کاسه ایه.

تفاوت در امکانات ظاهری رو از مشخصاتشون میشه فهمید, کیفیت مونتاژ و عمر قطعات ساندرو هم که بهتره قبول.

شتاب, کیفیت سواری, هندلینگ در جاده و سرپیچ و احیانا راجب تفاوت در ایمنیشون اطلاعاتی داری؟

و اینکه جدای از عمر قطعات وقتی داخل ماشین میشینی و باش میرونی متوجه کیفیت بهتر بنسبت ۲۰۷ اتو میشیم؟

شما دقیقا  نقاط ضعف 206 و 206+  ایرانیزه  را نقطه قوت این خودرو میدونید !! 
بازم میگم من دو حودرو با دنده دستی را مقایسه کردم 
عدم هماهنگی گیرباکس be با موتور و همچنین تغییرات جزیی ایجاد شده در موتور 206 های ایرانیزه باعث شتاب نا امید کننده این خودرو شده ... مورد دیگه هم عمر قطعات و کیفیت هست که من نظری نمیدم شما خودتون یه سر تشریف ببرید نمایندگی ها خودتون جوابتون رو میگیرید ...در ضمن بازم میگم به نظر من کیفیت کابین ساندرو بهتر از 207 ایرانی هست .. 206 که جای خودش رو داره ...فقط  تنها بدی کابینش اینه که خیلی ساده و بی ریخته ! 
در ارتباط با لذت رانندگی فرمودید//اتفاقا شما وقتی داخل  ساندرو میشینی و حرکت میکنی از عملکرد خوب گیرباکس و هماهنگیش با موتور و شتاب خوبش لذت میبری....
و اما این گیری که همه میدن به ناپایداری این ماشین ،فقط اینو بگم شما با سرعتی در پیچ حرکت  کنید که ال 90 یا ساندرو چپ بشه مطمئنا 206 و 207 هم چپ میشه ... تنها بدی این خودرو متناسب نبودن عرض و ارتفاعشه که صرفا حس ناپایداری در سرعت های بالای 120-130 تا را در راننده ایجاد میکنه وگرنه من سوالم از شما اینه که در 207 ایرانیزه ایا راننده در سرعت بالای 130-140 تا کنترل درستی روی خودرو داره ؟!!!
بله اگر صحبت 206 سال 83 باشه ( اگر بر گردیم به عقب ) ، صفر این خودرو برتری داره به ساندرو و ال 90 ولی 206 . 207 فعلی که صرفا اسم پژو روشه و همه چیش من دراوردیه حرفی برای گفتن نداره !شما دلتو خوش میکنی به کروز و مانیتور ؟!
در اخر اینو بگم من خودم با علم به همه ی این مسایل باز 206+ را انتخاب میکنم چون اصلا ساندرو رو دوست ندارم ولی دیگه خودمو گول هم نمیزنم !!!

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان چه خبر از کیفیت 207 های جدید ؟ ارزش خرید داره یا نه ؟ دوستانی که خریدن راضی هستن ؟ 

نمیخوام داستان درست کنم ولی منم از ریخت ساندرو و ال 90 خوشم نمیاد اتاق پراید هم از این دوتا جذابتره برلیانس هم که بازار دست دومش اصلا خوب نیست تو این بازه ی قیمتی به نظرم 207 بهترین انتخاب باشه در صورتی که کیفیتش بیش از حد بد نباشه 

لینک به ارسال
در 18 دقیقه قبل، green day گفته است :

سلام دوستان چه خبر از کیفیت 207 های جدید ؟ ارزش خرید داره یا نه ؟ دوستانی که خریدن راضی هستن ؟ 

نمیخوام داستان درست کنم ولی منم از ریخت ساندرو و ال 90 خوشم نمیاد اتاق پراید هم از این دوتا جذابتره برلیانس هم که بازار دست دومش اصلا خوب نیست تو این بازه ی قیمتی به نظرم 207 بهترین انتخاب باشه در صورتی که کیفیتش بیش از حد بد نباشه 

نه اق کیفیت خوبه بنده دارم همه چی خوب عالیه فعلا هم مشکل خاصی نبود خیالت راحت باشه 

البته دنده دستی را نمیدونم - بنده اتومات دارم

ویرایش شده در توسط a.m.i.n
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در هم اکنون، a.m.i.n گفته است :

نه اقا بنده دارم همه چی خوب عالیه فعلا هم مشکل خاصی نبود خیالت راحت البته دنده دستی را نمیدونم - بنده اتومات دارم

انشاالله که چرخش بچرخه 

گیربکس و قطعات اصلی ساخت کجاست ؟ من تصمیم داشتم دستی بخرم از نظر کیفیت تفاوتی با 206 داره ؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 49 دقیقه قبل، green day گفته است :

انشاالله که چرخش بچرخه 

گیربکس و قطعات اصلی ساخت کجاست ؟ من تصمیم داشتم دستی بخرم از نظر کیفیت تفاوتی با 206 داره ؟

مرسی اقا

تو سایت ها که ماهانه کیفیت ها همه ماشین های تولید داخل میاد اتوماتیک را 4 ستاره زدن و دستی را 3 ستاره  حالا نمیدونم مبناشون چی بوده

بله گیربکس و متعلقاتش ساخت فرانسه هست - مابقی قطعات تولید داخله  شرکت کروز اکثرا

ماشین نرم بی سر صدا هست

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، a.m.i.n گفته است :

تو سایت ها که ماهانه کیفیت ها همه ماشین های تولید داخل میاد اتوماتیک را 4 ستاره زدن و دستی را 3 ستاره  حالا نمیدونم مبناشون چی بوده

بیشتر بنظرم تبلیغاته
چون من چندتاشو توی نمایندگی دیدم کنار هم حداقل از نظر قطعات داخلی که فرق خاصی نداشتن

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

درسته که امکانات و کیفیت پژو 206 و +206 سال 92 متفاوت از قبل 92 است اما به نظر من در این چند سال که ایرانیزه شده، به طور کلی کیفیت افزایش پیدا کرده و مشکلات کم شده است (مشکلات گیربکس صفحه کلاچ و برق که شایع بود) همچنین تا حدودی سعی در رفع برخی از تغییرات مانند جای مخزن آب، دهنه لوله هواکش، تغییر به دریچه برقی و بعضا ECU بوش (گرچه 7.4.5 نیست). البته ایکو یه جورایی مجبور به افزایش کیفیت بوده و است چون لقب ایرانیزه دیگه همه جا، جا افتاده بود.

اما به شخصه با تغییرات فرم آیینه جانبی و چراغ عقب موافق نیستم! هویت ماشین عوض شده.

به نظر من هنوزهشتاد درصد از امکانات سیستم مالتی پلکس خبر ندارند و بیش از نیمی هم اگه بهشون بگی، می گویند حالا که چی، پول بدیم تایپ B، سنسور نور باران، ESP و ... !

دوره قبل از ماموت ها که اختلاف تیپ 2 و 3 حدود یک میلیون و دویست بود، خیلی ها می دیدم که امکانات  اصلا مهم نبود براشون و تیپ 2 می گرفتند حالا مالتی پلکس !!!

ویرایش شده در توسط goli2242
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری