85 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت دوستان عزیز !!! میخواستم بدونم اونایی که 206+ دارن از کیفیت اتاق و رنگ ماشین و سر و صدای اتاق ماشین رازی هستن ؟ ghelion.gif

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تناسب رنگ سبر با بدنه سری جدیدا چطوره؟سری اول ها دو رنگ بود و تفاوت داشت!

لینک به ارسال
تناسب رنگ سبر با بدنه سری جدیدا چطوره؟سری اول ها دو رنگ بود و تفاوت داشت!

علیرضا جان من چند تا 206+ دیدم که رنگ سپرشون تفاوت نداشت !!! مثل اینکه بهتر شده !!! مال امیر خان هم که یکی از بچه های همین انجمن هست به تازگی دیدم که اونم مشکلی نداشت !!!

---

اونایی که 206+ رو حداقل 1 سال دارن باید راهنمایی کنند !!!

لینک به ارسال

سلام دوستان

من قبلا 206 تیپ 5 داشتم و الان یه 8 ماهی هست که 207 اتومات گرفتم.

کیفیت اتاق خیلی متفاوت نیست...(شاید کمی بهتر باشه)

انصافا اصلا سر و صدا نداره و از این لحاظ واقعا عالیه و متفاوت با 206...

اما رنگ...

واقعا متاسفم برای ایرانخودرو...

کیفیت رنگ بهتر که نشده هیچ بدترم شده...اگی دقت کنید حتما میتونید نقاط سر سوزنی پیدا کنید که اصلا رنگ نداره.

در کل اما من با 2 چیز 207 مشکل داشتم. یکی کیفیت پایین رنگ و دومیش مصرف بالای بنزین که البته الان بعد از 10000 تا مصرفم کاملا پایین اومده و خیلی خوب شده(100/9).

البته من اصلا تفاوت رنگی بین سپر و بدنه ندیدم. نه در مورد ماشین خودم و نه 207دیگه ای... شایدم دقت نکردم...

تو نگاه کلی باید بگم که کیفیت رانندگی خیلی بالاتره...

لینک به ارسال

مثل اینکه درستش کردن !!!!چون منم چن تایی دیده ام

خوبیش اینه206+صندلی عقباش هم باز تره(بشتی صندلی عقبش زاویه دار تره و سرنشین راحت تر)

فقط بدیش گوشه سبرای جلوشه که ضربه گیر نداره(خطری ترین جای هر 206 که بیشترین خوردگی ها هم از همون ناحیه هست)جلو گلگیر...

راه حل نداره؟اخه منم میخوام 207 بگیرم

لینک به ارسال
سلام دوستان

من قبلا 206 تیپ 5 داشتم و الان یه 8 ماهی هست که 207 اتومات گرفتم.

کیفیت اتاق خیلی متفاوت نیست...(شاید کمی بهتر باشه)

انصافا اصلا سر و صدا نداره و از این لحاظ واقعا عالیه و متفاوت با 206...

اما رنگ...

واقعا متاسفم برای ایرانخودرو...

کیفیت رنگ بهتر که نشده هیچ بدترم شده...اگی دقت کنید حتما میتونید نقاط سر سوزنی پیدا کنید که اصلا رنگ نداره.

در کل اما من با 2 چیز 207 مشکل داشتم. یکی کیفیت پایین رنگ و دومیش مصرف بالای بنزین که البته الان بعد از 10000 تا مصرفم کاملا پایین اومده و خیلی خوب شده(100/9).

البته من اصلا تفاوت رنگی بین سپر و بدنه ندیدم. نه در مورد ماشین خودم و نه 207دیگه ای... شایدم دقت نکردم...

تو نگاه کلی باید بگم که کیفیت رانندگی خیلی بالاتره...

مصرفت بالاست برادر انؤکتورها رو یک چک بکن

لینک به ارسال

سلام دوستان من خودم پارسال یه دونه تیپ 5 خشک خریدم و الان دو سه روزی هست واسه داداشم یه دونه 207 خشک دندهای گرفتیم

از نظر بنده کیفیت ساخت خیلی از ماشین من بهتر بود توش اصلا سر صدا نداره خیلی حال کردم باهاش ماشین من که از همون روز اول سر صدا داشت هنوزم مقداری داری ولی کیفیت 207 خیلی از 206 حتی تیپ 5 سرتره و تفاوت رنگ هم به نظرم اصلاح شده چون من تفاوت رو احساس نکردم و در صورتی که تو قدیمیا به راحتی تفاوت رنگ به چشم میومد

جلو داشبورد 207 خیلی قشنگ و جدیده توش میشینی انگار تو یه ماشین جدید نشستی عقیش صندلیاش به خاطر زاویه بیشتر راحتر شده و جنس خود صندلیا هم از 206 خیلی خیلی یهتر هست و طرح جلو داشیورد هم که مشابه فیبر کربنی هست خیلی قشنگ هست و تقریبا تو بقیه قسمتای پلاستیکی این طرح مشا هده میشه دون دون ربیز برخلاف 206 که درشت هست و جالی اینکه صندلیشه اون دستکی که سمت راست راننده هست بزنی صندلی خیلی میاد بالا یعنی میزان بالا و پایین شدن صندلی خیلی بیشتر هست و در کل در مورد صندلیاش بگم که کیفیت خیلی خیلی یهتر هست و همینطور واشر دور دربها هم خیلی بهتر هست

و بازم به نظر بنده خط مونتاژ 207 خیلی بیشتر بهش رسیدگی میشه من که خیلی خوشم اومد و در اینده پولی گیرم بیاد یه دونه 207 مشکی میگیرم دنده ایی واقعا رنگش قشنگه

عاشق 207 مشکی شدم وای چقد قشنگه با چهارتا رینگ مشکی میشه دیووووووووووووونه

لینک به ارسال

من الان 1 سال و 2 ماه که 207 دارم در مورد رنگ باید عرض کنم که در موارد متالیکش (سفید و سیاهش نه ماله من آبیه) تفاوت رنگ وجود داره و به نوعی یه قیافه خاص داده بهش کلا کیفیت موتور ترمز فرمان صندلی طراحی داخل خودروش حرف نداره ولی ماله من 2 تا مشکل اساسی داشت که البته یکیش بعدها بوجود اومد یکی اینکه یه صدای خیلی بد از پشتش تو اتاق میاد که تقریبا یه ساله تمامه قسمت های پشت رو دستکاری کردم نتونستم رفعش کنم یکی از شهریور پارسال که از کرمانشاه تا تهران باهاش اومدم و برگشتم تو مسیر برگشت مصرفم ناباورانه زیاد شد الان تو شهر صدی 12 میسوزونه!!!!البته بهمن ماه که سرویس سریع تهران بردمش میگفت صدی 8.1 مصرفش!(از اون به بعد فقط تو تهران بنزین خوب میسوزونه!) سنسور اکسیژن رو هم عوض کردم بی تاثیر بود!

لینک به ارسال

اینطور که معلومه 206+ سر و صدای اتاق ندارن !!! clapping.gifghelion.gif

لینک به ارسال

منم یه تیپ 5 مدل 89 داشتم فروختم یه 207 دنده ای گرفتم کیفیتش اصلا با تیپ 5 قابل مقایسه نیست و خیلی بهتره

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری