mehrdad320

مبـــاحث مــربوط به ارتـفـــاع

2,080 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 1398/04/03, 23:33:52، ALIQAHREMANI گفته است :

سلام، من حدودا یه ۲ ماهی هست که فنر امید سایز ۳۲ رو انداختم رو ماشین (تیپ ۵) با کمک فنرهای فابریک، مشکل من بازی کردن بیش از حد ماشین توی دست انداز یا چاله هاس یعنی اگر مقداری سرعتم زیاد باشه ماشین کاملا میره بالا و با شدت برمیگرده و برخورد میکنه به زمین، چه راهی رو پیشنهاد میدین واسه رفع این مشکل؟

شما دوتا کار میتونید انجام بدید

اول از همه استفاده از کمک پوسته کوتاه هست که چندین مدل توی بازار هست و میتونید kds بزارید

دومین راه که من زیاد پیشنهاد نمیکنم ولی میتونه مشکلت رو تا حدودی حل کنه نصف کردن ضربه گیر کمک هست

نصفشون کن و دوباره بزارش سر جاش تا حدودی تکون های شدید و الکی ماشینت کمتر میشه

ولی بهترین راه که هزینه ش خیلی بالاست استفاده از کمک و فنر فرانسوی واسه جلوی ماشین و استفاده از کمک گازی ژاپنی پاروت واسه عقب ماشین هست

شاید حدود ۲.۵۰۰ الی ۳ میلیون باهات آب بخوره ولی ماشین فوق العاده نرم میشه

در در 1398/01/23, 13:32:33، yas_ni گفته است :

از بین دوستان اگه فنر لنزو اصل سایز 38 داشته باشه تو پیام خصوصی بم ندا بده

لنزو فکر کنم از ۳۴ به پایین داره

شما فنر ۳۸ بزارید ارتفاعت از فابریک هم بالاتر میره(اگه لنزو ۳۸ وجود داشته باشه)و ماشینت خشک تر میشه

مثل اینه که فنر سمند بندازی رو ۲۰۶

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان من فنر ماشین رو تقریبا یک دور قیچی کردم

حالا حس میکنم که خیلی خشکه

رینگ آریان 16 هم زیرشه

میخوام فنر و کمک فنر رو عوض کنم شاید نرم تر بشه 

چه مارکی در حال حاضر بهترینه تو بازار و اینکه قیمت دارین ؟

لینک به ارسال

سلام به دوستان گل ، من به تازگی 206 تیپ 2 مدل 95 خریداری کردم و به هیچ وجه اطلاعاتی فنی از ماشین بطور کلی نداشتم . تنها سواری میکنم و بحث فنی صفر! به توصیه یکی از دوستان لاستیک های دانلوپ 205/60/14 خریدم که کمی ظاهر  ماشین عوض شه (بعضی میگن ظاهر شتری که اسم جالبیه !) خشکی ماشین بهتر شد  ولی از ظاهر  زیاد راضی نیستم . رینگ هم قصد خرید دارم که از این حالت در بیاد اما بعد از خوندن کلی از صفحات این تاپیک و ... به این نتیجه رسیدم که باید ارتفاع  رو کمی پائین تر بیارم .  تعداد سرنشین تقریبا عمدتا 2 نفر هست بنابرین  از بابت گیر کردن لاستیک به گلگیر بخاطر وزن زیاد نگرانی ندارم . همه چیز ماشین جلوبندی و فنر و ...  فابریک و دست نخورده و کاملا سالمه ، فک میکنم اگر فاصله گلگیر با چرخ (جلو) 5 یا 6 سانت باشه تقریبا مطمئنه تو دست انداز ها ، عقب هم به همین شکل . بحث فنر اسپرت ، کمک ریس ! و یک چیز جالب تر* تنها تعویض  فنر های آبی تیپ 4 * بسیار تکرار شده تو تاپیک ،  ممکنه فقط با تعویض فن جلو به ر تیپ 4  و بالانس فنر های عقب مشکلم حل بشه و ظاهر ماشین به همراه رینگ مثلا رادیان یا بقیه فابریکی های پژو  (سایز14) ، مشکلی پیدا نکنم ؟ لاستیک ساییی ، مشکلات جلو بندی و غیر ...؟ هزینه مهم نیست فقط دلم کار اصولی میخواد که مشکلات بعدی پیش نیاد . دوستان تعمیر کار سطح شهرم ، هر کدام حرف  متفاوتی زدن  و حقیقتش اعتمادم بیشتر به اینترنته تا تعمیرکارای مختلف نهایت تشکر رو دارم اگر راهنماییم کنید . .

لینک به ارسال

سلام 

من فنر ۴۰ امیدفنر رو پارسال رو سمندم گذاشته بودم بعد اون ماشینو که فروختم فنر رو از زیرش باز کردم .

یه سمند دیگه گرفتم الان نزدیک یه ماهه انداختم زیر این سمند جدیده . نسبت به ماشین قبلیم احساس میکنم خیلی میکوبه با اینکه کمکا رو با تمامی متعلقاتشو نو کردم بستم . [ کمکا ی جدید kds هست ]

و یه چیز عجیب دیگم داشت این بود که رو سمند قبلیه ارتفاع 2.5 تا 3 انگشت رو لاستیک بود الان 1 انگشته . البته شاید به خاطر لاستیک باشه...

بنظرتون ممکنه سر ته بسته باشه کمکا رو ؟

ماشین قبلیم lx xu7 مدل نود و دو بود جدیده tu5 مدل 88 هست . [ بنده فرق TU5 و EF7 رو تشخیص میدهم .  :) ]

لاستیک قبلیه 55×205 

لاستیک جدیده 65×195

ممنون میشم راهنمایی کنید .

لینک به ارسال

سلام.

دوستان من فنر دو بنفش زرد با کمک فابریک ایران خودرویی روی ماشین انداختم ارتفاع شد تقریبا 3 انگشت و نیم و کمک عقب هم دادم اندازشو کردن دو انگشت.

از ارتفاع عقبم راضیم ، ولی ارتفاع دو بنفش زرد زیاد به دلم ننشست میخوام باز بیارم پایین بین دو تا دو نیم انگشت.

دوستان چه پیشنهادی میدین؟ فنر چه سایزی و چه مارکی بگیریم؟ کمک پوسته کوتاه بگیرم یا با همین فابریک هم میشه؟

و ارزش داره اینقدر بیارم پایین؟ مضراتش بیشتر از محسانتشه یا نه؟ از نظر نرمی و خراب شدن جلوبندی چطور؟ گیر میکنه به زمین یا نه؟ ( تیپ 5 )

باتشکر:hello:

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان.وقتتون بخیر

قصد توهین ندارم ولی لطفا دوستانی که اطلاعات کامل و تجربی دارن جوابمو بدن،چون خیلی مهمه و واقعا نمیتونم 2 بار هزینه کنم

206 تیپ 5 مدل 83 دارم

میخوام با رینگ و لاستیک فابریک ماشین،ارتفاع 2 انگشت از لاستیک تا گلگیر رو داشته باشم

چه گزینه هایی دارم واسه فنر و کمک فنر؟(اولویت با کیفیت سواری و نرمی ماشین هست که بیش از هرچیزی تو ماشین واسم مهمه)

دوم اینکه اون بازو های اکسل عقب اس دی بخوام نصب کنم تو کیفیت سواری و نرمی ماشین چه تاثیری داره؟

پیشاپیش،ممنون بابت وقتی که میذارین و جواب میدین.

ویرایش شده در توسط Mojtaba Abdolahi

لینک به ارسال

سلام دوستان.وقتتون بخیر

قصد توهین ندارم ولی لطفا دوستانی که اطلاعات کامل و تجربی دارن جوابمو بدن،چون خیلی مهمه و واقعا نمیتونم 2 بار هزینه کنم

206 تیپ 5 مدل 83 دارم

میخوام با رینگ و لاستیک فابریک ماشین،ارتفاع 2 انگشت از لاستیک تا گلگیر رو داشته باشم

چه گزینه هایی دارم واسه فنر و کمک فنر؟(اولویت با کیفیت سواری و نرمی ماشین هست که بیش از هرچیزی تو ماشین واسم مهمه)

دوم اینکه اون بازو های اکسل عقب اس دی بخوام نصب کنم تو کیفیت سواری و نرمی ماشین چه تاثیری داره؟

لینک به ارسال
در در 1398/05/24, 12:18:27، Mojtaba Abdolahi گفته است :

سلام دوستان.وقتتون بخیر

206 تیپ 5 مدل 83 دارم

دوستان کسی نمیخوتاد جواب من رو بده؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

سلام من 405 دارم فنر 206 انداختم به درد نمیخوره. فنر اسپرت 405 چه سایزی بگیرم که فاصله گلگیر و لاستیک دقیق دقیق5 انگشت باشه؟؟؟؟؟ 

لینک به ارسال
در در 1398/05/24, 12:18:27، Mojtaba Abdolahi گفته است :

سلام دوستان.وقتتون بخیر

206 تیپ 5 مدل 83 دارم

سلام.

کمک فنر سامکو ترکیه جفتی 700 هزار تومان

فنر سایز 32 یا 34 لنزو اصلی 250 هزار تومان.

بازویی اکسل فقط در تعادل تاثیر زیادی داره

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری