mehrdad320

مبـــاحث مــربوط به ارتـفـــاع

1,889 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام. بچه ها یکی از دوستان من یه 206 تیپ 2 89 داره. از دور که بهش نگاه میکنی واقعا ارتفاع زیاد عقب ماشین بدجور تو ذوق میزنه. بهتربن حالت چقدره؟؟یعنی چند سانتی متر باید ماشین رو بیاریم پایین تا بهترین نتیجه رو داشته باشه؟؟البته ماشین خودش رینگ فابریک کارخونه داره ها.. ممنون از همتون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان

سوالي داشتم: ميتونم ارتفاع عقب 206 تيپ 5 بدون وسايل اضافي و با مجموعه استاندارد كارخونه 3 سانت بيارم پايين؟

لینک به ارسال
سلام دوستان

سوالي داشتم: ميتونم ارتفاع عقب 206 تيپ 5 بدون وسايل اضافي و با مجموعه استاندارد كارخونه 3 سانت بيارم پايين؟

شدن که بله میشه اما جلو هم به همون نسبت باید پایین بیاد که سواری ماشین خشک میشه کمی. بیشتر از 3 سانت معمولا توصیه مکنن کمک هم لوازمی بشه.

لینک به ارسال
با سلام خدمت دوستان عزیز با توجه به زیاد کردن ارتفاع 206 توسط شرکت ایران خودرو کسی از دو ستان ارتفاع استاندارد 206 فرانسوی رو میدونه؟و اینکه چطور میتونیم به ان ارتفاع برسیم با بریدن فنر یا تعویض ان با نوعی خاص با تشکر.

کلا تو ایران و علی الخصوص پایتخت این کار دردسرهای خودشو داره (با توجه وضعیت خیابانها) ولی بریدن فنر که در کل پیشنهاد نمیشه چون مشکل کوبیدن استهلاک سریع جلوبندی دررفتن فنر در هنگام جک زدن و ... را خواهید داشت. به نظر بنده اگر قصد تعویض رینگ و لاستیک ندارین ارتفاع عقب ماشینتونو بین ۳ تا ۵ سانتیمتر کم کنین و به فنرهای جلو هم کاری نداشته باشین.

لینک به ارسال

کم کردن ارتفاع عقب بدون کم کردن ارتفاع جلو زیاد جالب نیست

چون تو سرعت باد بیشتری زیر ماشین میگیره و جلو کمی بالا میاد

لینک به ارسال
کم کردن ارتفاع عقب بدون کم کردن ارتفاع جلو زیاد جالب نیست

چون تو سرعت باد بیشتری زیر ماشین میگیره و جلو کمی بالا میاد

بله ولی فقط در حدی که تقریبا با ارتفاع جلو در یک تراز قرار بگیره.

لینک به ارسال

من رو ماشینم فنر تیپ4 دارمhi.gif

ارتفاعش قبلا از کف تا گلگیر(از مرکز چرخ عبور بدین خطکش یا متر رو)69سانت بود و الان شده 63

از زیر ریش سپر تا کیف زمین الان 15 هستش

از فنر فابریک هم چه تو سواری و زیر ماشین و چه وقتی با دست فشار بدین محسوس نرمتر هستش

اینم عکساش(با سطل ماست گذاشتم تا بتونین با مال خودتون مقایسه کنید Mrgreen.gif )

جلو:

x43iyr9et9fho53eirxt.jpgktfztud697co82supwl.jpg

عقب:

8zyzyoylh83o8424u6.jpgklbyw6srjexmw2x1jsat.jpg

لینک به ارسال
من رو ماشینم فنر تیپ4 دارمhi.gif

ارتفاعش قبلا از کف تا گلگیر(از مرکز چرخ عبور بدین خطکش یا متر رو)69سانت بود و الان شده 63

از زیر ریش سپر تا کیف زمین الان 15 هستش

از فنر فابریک هم چه تو سواری و زیر ماشین و چه وقتی با دست فشار بدین محسوس نرمتر هست

اگه ممکنه بفرمایید:

۱- فنرتون فابریک تیپ ۴(فرانسویه)؟

۲- قیمت چند در اومد براتون

۳- داخل تهران باهاش مشکلی ندارین؟ چون دوست من انداخته بود و مدام نالان بود

مرسی

لینک به ارسال

لطفا مشخصات اون ماست رو هم لطف کن تا بخریم مقایسه کنیمMrgreen.gif

جلوی ماشین هم جدا نرم شده؟ گیج که نمیزنه؟

لینک به ارسال
لطفا مشخصات اون ماست رو هم لطف کن تا بخریم مقایسه کنیمMrgreen.gif

جلوی ماشین هم جدا نرم شده؟ گیج که نمیزنه؟

مشخصات ماست که روش هست! پاژن در آبی25r30wi.gif

بله جلوی ماشین تو دست‌اندازها نرمتر شده و دیگه دائم بالا پایین نمیپره و نمیکوبه(البته من از نیتروژن هم استفاده میکنم که واقعا واسم تاثیر داشته)

منظورتون از گیج زدن رو نمیدونم ولی تو سرعتهای بالا پایداری ماشین خیلی خوب شده...طوریکه قبلا تو سرعتهای بالای 110-20 احساس میکردم ماشین تو هواست!مخصوصا اگه جاده دست‌انداز داشت ولی الان خیلی بهتر شده

ببینید این فنر،فنر فابریک 206 هست که واسه این ماشین با وزن و بقیه شرایطش طراحی شده...و از فنرهای موجود تو بازار و بریده شده و اسپرت و...خیلی بهتره و مهمتر از همه اینکه باهاش مشکل ندارید و سواریتون هم مطلوب میشه

اگه ممکنه بفرمایید:

۱- فنرتون فابریک تیپ ۴(فرانسویه)؟

۲- قیمت چند در اومد براتون

۳- داخل تهران باهاش مشکلی ندارین؟ چون دوست من انداخته بود و مدام نالان بود

مرسی

بله فابریک فرانسوی هستن که تو شوش به تیپ4ی یا فنر اروپایی معروف هستن

نوش روخیلی سخت میشه پیدا کرد ولی از اونجایی که چلغوزترین! فنرها یک میلیون مایل گارنتی دارن و خیلی خیلی بعیده که فنرتون ایراد داشته باشه...(فنر ، نه کمک فنر!)

قیمتش هم تقریبا 80-90 باید باشه جفتش

الان فاصله ریش تا زمین ماشینم با مزدا3 و کمری دقیقا یکیه...و دقیقا همونجاهاییکه با اونا میگرفت به زمین یا دست انداز با این هم میگیره درصورتیکه قبلا نمیگرفت...البته خیلی به ندرت پیش میاد.و این از غیر استاندادی مزدا یا کمری نیست،از جاده‌های ماست!

ولی نه از نظر پلیس نه تو شهر نه تو کوه... مشکلی باهاش نداشتم

فقط یه بار مجبور شده زنجیر چرخ ببندم که بخاطر کم شدن فاصله گلگیر و چرخ یکم اذیت شدم

ولی با همه این اوصاف واقعا راضی هستم و اگه کسی میخواد هم ارتفاع هم زیبایی و هم هندلینگ و راحتی رو همه رو باهم داشته باشه،بهش این فنرهارو پیشنهاد میکنمgood.gif

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری